0 Ürün, 0 TL Sepetiniz Tamam
Sepette ürün bulunmuyor
Seçmiş olduğunuz ürün sepette.
0212 705 53 15 Kapalı

Yükleniyor...

Yükleniyor...

Lastik kampanyaları

Bizdeki fiyatına göz atın! Lastik Boyutuna Göre Ara:

Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?

Aynı ebatlardaki diğer lastiklere göz atın
Lastik kampanyaları

Lastiklerin Promosyonu

Web sayfamızda, standart fiyatlara lastiklerin yanı sıra indirimli ürünlerin de geniş yelpazesini bulursunuz. Bu sayfadaki tekliflerimiz sürekli güncellenmektedir, devamlı olarak cazip fiyatlara yeni ürün kalemleri de eklenir. Her gün en uygun fiyatlara yeni lastik tekliflerini bulabilirsiniz. Promosyonlu fiyatlara lastik satış sayfasına sistematik olarak girerseniz mutlaka en uygun fiyatlara satın alım fırsatını kaçıramazsınız. Promosyonlu lastiklerin satıldığı sayfada farklı lastik modelleri bulunur. Bu lastiklerden birini satın alamaya karar verirseniz cebinizde bir miktarda para kalacak, ki bunu başka bir şey için değerlendirebileceksiniz. Emin olunuz ki, burada gördüğünüz ürün fiyatları son ve kesindir. Lastiklerden birinin satın alımı başka bir harcamayı gerektirmez. Sayfadaki bütün ürünler yeni, hasarlanmamış ve yüksek kalitelidir. Mağazamızda üretim yılından itibaren 18 ayı geçmeyen lastikleri satıyoruz. Sayfada bulunan lastiklerden her biriyle ilgili olarak şu anda stokta mevcut olup olmaması ve teslimat süresi hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Promosyonlu lastiklerin bulunduğu web sayfasında, istenilen ebatta lastikleri arayan bir arama opsiyonu da vardır. Bu opsiyon yardımıyla sadece satın almak istediğiniz ebatta lastikleri arayabilirsiniz. Ürün sepete konulduktan sonra lastik Sizin için ayrılmış kalacaktır. Bu işlevsellik sayesinde en yoğun satın alım döneminde bile satın aldığınız ürün Size sorunsuz ulaşır. Promosyonlu lastik satış sayfasında her sürücü, ihtiyaçlarına cevap verecek ve aynı zamanda da aracı için en uygun olan ürünü bulabilir. Bu sayfada ekonomik, orta kaliteli ve premium kaliteli lastikleri bulabilirsiniz.

Promosyonlu lastik satışı sayfasına sıklıkla girmenin avantajı promosyon tekliflerimizi kaçırmamak olacaktır. Unutmamalıyız ki, fiyat fırsatının yanı sıra bütün ürünlerin teslimatı ücretsizdir. Lastikler, gösterdiğiniz yere sadece bir iş günü içinde teslim edilir. Mağazamız, en uygun fiyat teklifi ve ücretsiz teslimatın yanı sıra profesyonel bir hizmet sağlar. Call Center uzmanlarımız her gün soru ve tereddütlerinizi yanıtlamak için telefonlarınızı bekler, mutlaka Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve aracınız için en uygun lastikleri seçmenizde yardımcı olur. En uygun lastikleri seçmenizde diğer sürücülerin görüşleri de yardımcı olabilir. Bu görüşler, satın almayı düşündüğünüz ürün etiketi üzerinde bulunur. En düşük fiyatlara lastiği satın alma fırsatını kaçırmayınız, promosyonlu lastik satış sayfasına giriniz. Promosyonlu lastik satış teklifimiz piyasa çapında en geniş ve en iyidir. Promosyonlu lastiklerin geniş satış teklifimiz sayısız tedarikçilerle işbirliğimizin sonucudur. Bu sayfada bulunan bütün ürünler doğrudan imalatçılarından temin edilmektedir.

Müşteri profili
Diğer bilgiler
© Copyright 1999 - 2014 Oponeo.com.tr