Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Bridgestone

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Bridgestone

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Bridgestone

En son eklenen yorumlar

İçime sinerek kullanıyorum..
Yorum SöZ: 4,8 111180

Çoğunlıkla şehir içi kullanmama rağmen, zaman zaman şehir dışına da gidiyorum. Asfaltın durumuna göre ses düzeyi değişiyor. Fren mesafeleri istenen düzeyde hiç bir sıkıntı yok. Bu lastiği aldığıma seviniyorum. Lastiğin yerli üretim olmasıdan dolayıda tercih ettim. Bizim yollar için idael bir lastik. Psikolojik olarak da rahatım. daha fazla »

Yazar:Sorc
Yorum Sorc: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben lezzetli hemen bu insanların ne farklar ve Mayıs değilim. Arabamı yeni yaz lastikleri üzerinde çalışırken uzun bir süre, paletli ve Oto Swiaty ADACki, merak ettim uzun bir süre için forumlar, tartışma grupları, vb (onlar ucuz lastikler, diğer şirketler [böyle Uniroyal gibi neredeyse aldım] ile karşılaştırıldığında maliyet-etkin değil çünkü) ancak güvenlik fiyat, ve ben "pislik" karar temkinli değilim ve bunu satın ... Gerçekten pişman değilim! Tabii ki, bütün set satın aldı ve para harcanan pişman değilim, olan benim görüşüme göre en uygun lastikleri yaz aylarında basmış kimin için. Raylar için kuru sopa üzerinde, ıslak ABSU frenleme, büyük büyük bir su birikintisi (tabii ki değil bir abartı,) aktarmak işe araba girin (özellikle şehir içinde) benim için gerçekten zor, yağmur, gerçekten güvende hissediyorum ve nihayet üzerinde tam kontrol hissediyor ne konfor ve gürültü gelince :-) yapıyorum ... ortalama Ağustos yavaş (çok büyük değil vahiy), fakat 140 üzerinde yüksek hızlarda gider gibi genellikle sessiz - 150 km / h hacmi iyi yani genel olarak, çok iyi. Orta lastik görünümü (kötü değil, sadece normal, bakmak ya da spor veya belirsiz ... ama sugerujcie nedeniyle yerine görünümü daha kaliteli satın çünkü binmek ve bakma! Için, Ve bu Ağustos değmez değil!) ama ben şikayetçi değilim. Özetle, ben içtenlikle Ağustos ayında araba ile (özellikle büyük su birikintileri ile bu yağmur nedeniyle lastikler ve Polonya bizim harika çamurda aldım) Biliyorum, sonunda (seni birkaç altın Turanza paketi çabaya değer yapacak varsa gerçekten tereddüt etmeyin) lastik öneriyor sıkıca yol (onlar yağmurda 130 üzerinden uçmak ve gidiyor diyenler var, çünkü tabii ki, bir kere ben, hiçbir abartı seçmek ... kadar ...) tutar. Ben kendileri ve başkalarının güvenliğini önemseyen herkese tavsiye ederim! daha fazla »

Bridgestone yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Bridgestone

Kış lastiklerinin popüler modelleri Bridgestone

Kış lastiklerinin tüm modelleri Bridgestone

En son eklenen yorumlar

firen mesafesi ıslak kuru çok mükemmel
Yorum Nadi Onuk: 5,0 11111

Tavsiye üzerine aldım şimdi diğer araçlarıma da alıyorum. daha fazla »

Clincher şiddetle tavsiye
Yorum Daniel: 4,7 111170

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Hoşgeldiniz. Ama son zamanlarda ben tüm koşullar sürece onlara bir yolculuk vardı, şimdi lastikleri aldım. Kuru için mükemmel davranır. Kar ve sulu kar çok öngörülebilir davranır ve bütün zaman ben arabanın kontrolünü vardı. ABS gerçekten yapmak için çok fazla yoktu. Çamur zaten karışım derin karda Ride bir sorun değildir. Orta buzağı için kar kadar olan bloğun nieodśnieżaną dar yol arabayı bırakmak onlar için sıradışı. Bir yıl önce, benzer koşullar altında, bir kürek ve itme olmadan maalesef Fuldach. Yolun çoğu havuzları var yağmurda obwitym Sürüş da onlar için bir sorun değildir. Bialystok'dan ikinci Malbork için Bugünün 400km rotayı kendi nitelikleri doğruladı. Ben gerçekten onları kiş lastikleri huczenia (temp 3-6 derece) için tipik değildir sevdim gürültü gelince. Hakkında Gönderen (otoban üzerinde) 100km / h bir sıkıntı daha kulağa sessiz lastik ama daha hoş gibi biraz sesli ıslık olmaya başlar. Karşılaştırma için - kafa şişer kadar Fulda Montereo kükreme. 100km / s'nin üzerindeki hızlarda yanında bile iyi yıllar artık nasılsa duyulur. Seat Alhambra araba, otomobil neredeyse 1800kg boş tartı ve 4 kişi + bagaj ağırlığı vardır. Lastikler gerçekten hiçbir ilgisi yoktur. Merakı ile, reklamı Good Year Ultra Grip8 olarak bir sonraki satın .. karşılaştırma için. LM32 Blizzaki% 100 kendini öneririz. Bu büyük pieniążkach gerçekten iyi lastikler bulunuyor. daha fazla »

Bridgestone kış lastiklerinin tüm listesi