Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Dębica

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Dębica

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Dębica

En son eklenen yorumlar

Yazar:Semih1000
Yorum Semih1000: 3,4 111400

Merhaba,sınırlı maddi olanaklardan dolayı mecburen ucuz bir lastik almaya karar vermiştim ve Dębica Passio 2 aldım , doğruyu söylemek gerekirse pişman değilim.daha önce Kleber,Firestone,Fulda markalı lastikleri kullanmıştım. Passio 2 şaşırtıcı bir bicimde daha ucuz olmasına rağmen çok güzel bir performans gösteriyor aracımda.lastikleri denemek için çok vaktim oldu ve farklı koşullarda lastikleri karşılaştırmaya çalıştım bir bakımakendi çapımda performans testi diyelim,yağmurda ve kuru yolda mükemmel sonuç aldım lastiklerden,sessiz,oldukça tempolu sürüş moduna rağmen 8bin km de çok düşük seviyede aşınma oldu.Özetlemek gerekirse dürüstçe söylüyorum ben Dębica dan böyle bir performans beklemiyordum.uygun fiyatlı lastik düşünenlere önerilir! daha fazla »

Yazar:VuralFB
Yorum VuralFB: 4,2 111120

Aracımı sıfır aldığımda üzerinde fabrikanın taktığı orjinal Dunlop SP 3E vardı,daha sonra Nokian NRE aldım , daha sonra fiyatı daha uygun olan Dębica Passio 2 almaya karar verdim ve çok olumlu izlenimlerim var bu lastiklerle, gerçekten beni çok şaşırttı açıkcası.Lastikler ıslak yolda diğer kullandığım daha pahalı lastiklerle aynı seviyede ve çok daha ucuz,Dunlopta ve Nokianda yüksek hızlarda yağmurlu ıslak yollarda nerdeyse hiç fark yaşamadım aynı şekilde Dębica bana aynı performansı sağladı,dönüşlerde virajlarda genellikle sorun yaşamıyorum,Dębica Polonya markası bir lastik ancak Goodyearın yan ürünü olduğunu unutmamak gerekli bence,goodyear kesinlikle adını lekeleyecek bir lastik üretmez.ben tavsiye ediyorum herkese. daha fazla »

Dębica yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Dębica

Kış lastiklerinin popüler modelleri Dębica

Kış lastiklerinin tüm modelleri Dębica

En son eklenen yorumlar

Kar davranışı - sadece inanılmaz!
Yorum İlyas: 3,7 111700

Ben otomotiv edüstrisinin fanatik bir hayranı değilim ancak sıradan bir sürücü olarak fikirlerimi belirtmek isterim :) Dębica Frigo 2' nin en büyük artısı fiyatıdır. Kar performansı ise gerçekten iyidir. Ben dağlarda yaşayan, vicdan, ben tek bir "gömülü" olmadığını söyleyebiliriz, kimse kar yığınları ile ve kış boyunca delmek zorunda. Slush buz + viraj hakkında benim görüşüme göre buz üzerinde Davranış, başıma bu arabayı biraz koşmak arkasında. Bu saplamalar olmadan tüm lastikler için normal bir davranış olup olmadığını bilmiyorum, ama bu sadece yavaşlatmak gerekir, çünkü rahatsız edici bir şey değil ve çok iyi davranış kuru ve ıslak yollarda ok :) olduğunu. Beni rahatsız eden şey, o bir patlama, ama buna alışmak. Ben sadece herhangi bir karşılaştırma yok çünkü gürültü, iyi olup olmadığını söylemek değil. Yılda kilometre küçük bir miktar yapıyor kişiye gelince, genellikle kar binmiş, dağlarda yaşamak - Ben :) Bu Micheliny veya diğer tür için 2 kat daha fazla ödemek için hiçbir mantıklı öneririz. Gelince bana tam yeterli Debica. daha fazla »

başkalarının övgü, onu bilmiyorum?
Yorum Burak22: 4,4 111140

Bu sitedeki değerlendirmeleri okuduktan sonra Golf 4 Kombi aracım için Dębica Frigo 2 almaya karar verdim. Kış aylarında aracımı sık kullanıyorum ve bu yüzden lastiğin sağlayacağı güvenlik de benim için oldukça önemlidir. Bu zamana kadar kullanmış olduğum lastikler: Goodyear UG5, Goodyear UG7+, Fulda Kristal, Michellin A2, Continental Conti 780. Bu lastiklerden her birinin kendine has artıları ve eksileri var, ancak kış için en iyileri diyebileceğim Goodyear UG5 ve Continental Conti 780. Dębica Frigo 2, Goodyear UG5' in sırt desenini içerdiğinden bu lastikleri seçtim. Bu lastikler muhteşem! Karda, çamurda, buzlu yollar da dahil çok iyi performans gösteriyor. Devrim niteliğinde bir lastik! Lastik kendinden zincirli gibi adeta karı ısırıyor :) Fiyat ve performans açısından diğer markalardan daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Herkesi selamlıyorum ve Debica Frigo 2' yi öneriyorum. daha fazla »

Dębica kış lastiklerinin tüm listesi