Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Dunlop

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Dunlop

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Dunlop

En son eklenen yorumlar

Fena degil güzel ürün.
Yorum MALI: 3,7 111700

Performans lastiği olduğu için kasislerde dikkatli gecmek lazım, Görünümü ve genel degerlendirirsem Ürün gayet güzel tavsiye ederim. Islak zeminde çok test etme imkanım olmadı, Arac değiştirdiğim için ama lastik alacak olursam tekrar dunlop tercih edebilirim. Fiyat makul olursa :) daha fazla »

Yanaklardan kaçırıyor sanırım bunun sebebi jant olabilir,
Yorum mehmet çelikkol: 3,9 111900

Fiyatı ekonomik güzel bir lastik. daha fazla »

Kış lastikleri: Dunlop

Kış lastiklerinin popüler modelleri Dunlop

Kış lastiklerinin tüm modelleri Dunlop

En son eklenen yorumlar

Yazar:pirates69
Yorum pirates69: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Henüz so-so, hasar atılır vardı - O sıfıra o kadar bitirme, Haziran 2009 var. Yolun kar temizlenmiş veya biraz Tamam zapruszone gibi. Bu kiş lastikleri ben özellikle ıslak derin kar, tekmeler için çok, çok zor aracın davranışını beğenmedi. Ben bir kürek kalmamasını olmadan garajdan bu durumlarda yaşadım. Sözde kış lastiği. daha fazla »

Tavsiye değer
Yorum Adam: 4,8 111180

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Iyi para için çok iyi bir lastik. Bu şimdiye kadar lastikler bu şirket ile herhangi bir sorun olmadı, Dunlop başka bir satın alma. Her zaman biraz müstehcen olsa, ama ben güvenle diğer sürücülerin bu modeli tavsiye ederim. daha fazla »

Dunlop kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Dunlop

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Dunlop

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Dunlop

En son eklenen yorumlar

Büyük lastik tüm yıl boyunca - tavsiye!
Yorum Thommas: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Başlangıçta araç ile bu lastikleri aldım, ama tereddüt etmeden yenilerini (kullanım dört yıl, 60 bin üzerinde çalıştırın. Miles) ile değiştirilmesi için geldi, ben tekrar aldım. Bazen hızlı ve agresif bazen orta binmek, - Ben bir 4x4 var. Özellikle asfalt, ancak alanında yollarda veya çakıl üzerinde olur. Lastikler beni başarısız asla. Lastik takviye edilmiştir, çünkü küçük olsa da, fakat hiçbir değişiklik lastik - kere "balon" tarafında yapılır. Ama ben o lastik için suçlamıyorum - kabarcık akut yan lastikler sonucu (Neredeyse beni şerit değiştirirken sürdü ne aynaya bakmadı sürücü, "kaçmasını" vardı) kaldırıma çarpmış oldu. Toparlamak gerekirse - Ben yaz ve tersi kış değiştirmeye hiç gerek yok bakın. Tabii ki, tekerlek dengeleme, ancak, yılda 2 kez bir ortalama. daha fazla »

Yazar:Imp
Yorum Imp: 2,6 116000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler genellikle sadece Tamam. Artı bunun tekerlekleri bir set olarak özellikle lastik değiştirmek gerekmez. Wada hızlı yıpranacaktır, ama her şey olamaz. Puanım 4'ten 3,6 yerine, ancak hiçbir yarım değerlendirme yoktur. Birisi yol lastiği sopa hakkında deli değilse Genel olarak, onlar çok yüksek değil, ama arabada ben yargıç zor ama onlar benim önceki lastiklere göre daha sessiz olan sürücü. Karda tavsiye verin. Birisi uzun bir rota gider ve kilometre bir çok yerine yaz ve set kiş lastikleri bir dizi tavsiye edersiniz, ve birisi sessizce çalışır ve birisi kış lastikleri ve yaz satın almak için olduğu gibi lastikler (Tamam olduğunu uzun rotalar yapmazsa ise çok büyük gideri, kötü bir alternatif eğer yıl değil Bir yazarkasa) vardır. daha fazla »

Dunlop 4 mevsim lastiklerin tüm listesi