Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Falken

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Falken

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Falken

En son eklenen yorumlar

Peugeot 5008 icin yari fiyatina tam kalite
Yorum Cok-okuyup-cok-suren: 4,2 111120

5008'in jantlari icin kullandigim diger lastiklerinin yarı fiyatına, Benzer bir kalite sunuyor Falken. Daha onceki lastiklarim cok eskidikleri için onlarin performansini tam olarak hatirlamasam da, bu lastiklerden cok memnun oldugumu belirtmek isterim. Lastiklerin yurtdisindaki testlerden ve kullanicilardan aldigi degerlendirmeler de cok yuksek oldugu icin Turkiye'de bilinmemesine ragmen riske girip satin almistim. Cok memnun kaldim. daha fazla »

VW Sharan 1.9 03-05 için iyi bir satın
Yorum Fen Ripple: 3,6 111600

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

VW Sharan 1.9 TDI 4 Falken ZE914 215/55 R16 97W lastikler aldım. Mevcut lastikler Dunlop SP Sport 2020E ve ön lastiklerde sol arka lastikleri ve 2mm civarında 2-3mm sırt vardı. Ben önceki araçlarda Firestones ve Dunlop SP Sport 9000 tarihinde tahrik ettik. Onlar çok daha iyi yol tutuşu sert omuzları vardı VW Sharan ağırlık yüksek merkezi çünkü Dunlop, SP Sport 01 değişen haber verildi. Ancak bir risk aldı ve bağlı lastik başına £ 20 fiyat farkı bir denenmemiş marka Falken Ziex 914 için gitti. Ben kesinlikle DOĞRU seçim yaptı. Lastik hava basıncı yakıt kapağı üzerindeki VW önerilerine göre eski lastikler üzerinde aynı tutuldu. Tavsiye olarak yerel geziler 250 mil ve 55 mph bir otoyol yolculuğa lastiklerin koştu. I''ve şimdi otoyol ve yerel yollarda 800 mil üzerinde tahrik ve Dunlop SP Sport 2020e göre ben yarar sırayla aşağıdaki sonuçlar aldık. 1. Çakmak direksiyon, çok daha kolay sürüş ve park, lastikler bile çalıştırdıktan sonra, nedense çok hafif yapar. Vw çizgi metre ortalama gösterildiği gibi 2. Yakıt MPG 4 + mpg tarafından önemli ölçüde iyileşmiştir. MPG Konfor geliştirdi 75 mil 3. 55 otoyol hızlarında en az 6 mpg tarafından arttı, otomobil küçük diken diken üzerinde yumuşak ve Dunlops daha büyük diken diken üzerinde biraz daha iyidir. Ben Dunlops aynı lastik basınçlarını sakladım. 4. Kuru kavrama biraz iyileşmiştir. Ben araba artık savrulur fark ya 30mph oversteers ettik - çift anayol ve otoyol slip yol virajlarda 40 mil. 5. Islak kavrama ölçüde iyileşmiştir ve yağmur hızında arabanın kontrolünü hissediyorum ve çabuk sola veya sağa araba şerit değiştirme taşımak gerektiğinde kontrolü otoyol duygu şerit değiştirmek olabilir. 6. Gürültü yerel fark edilmez ama biraz otoyolu üzerinde geliştirdi. 7. Lastik Giyim - Hala çok erken bile 800 mil sonra, 10K mil Genel Verdict sonra başka inceleme bırakmak için çalışacağız. Araştırma ve neredeyse değerlendirmeleri okuduktan sonra SP Sport 01 veya SP Sport Blueresponse satın sürü sonra, ben doğru seçim yaptı ve Falken Ziex ZE914 seçerek para kurtardı mutluyum. Ben performans ve konfor artmıştır hissediyorum. Önceleri sadece Falken gibi orta fiyat markaları dikkate GEREKİR şimdi büyük markalar aldım ama. daha fazla »

Falken yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Falken

Kış lastiklerinin popüler modelleri Falken

Kış lastiklerinin tüm modelleri Falken

En son eklenen yorumlar

Falken HS 439 225/50R17 winter tyre
Yorum Müşteri: 3,7 111700

İyi lastik , buzlu yolda iyi bir tutuşa sahip. Yeni kar yağmış yollarda zikzak çizerkenbazı kaymalar oldu ve bu durum hızlanmamı çok zorlaştırdı. Üstelik kullanalı çok olmamıştı bile. daha fazla »

Bu lastiğin üzerine mest nasıl?
Yorum mariusz: 3,1 111100

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bu lastiğin Satınalma tamamen kazara oldu - Ben konuştum onunla ilgili daha olumsuz olması mağaza teşvik olmasa gerçeğini için. Tipik Polonya kış aylarında sürücü ne - siyah yollar ve balçığa burada ve Tamam orada olurdu. Ona iki mevsim sürdü ve yaz Goodyearach araç davranışı karda benzer olduğunu, dürüst olmak gerekirse. Lastiğin kar tabakası ile hızlı yolu için tamamen elverişsiz olduğunu. Güç / sürücü türü bağımlı başlıca nedeni, değerlendirmenin affet taşırken, bu yüzden eğrileri üzerinde tutmak ve dişeti inhibisyonu saf piyango (uyluk ya da değil). Özellikle karla kaplı köşelerinde ve yolda acil durumlarda (yüksek hızlı kaçınma manevrası) içinde, tamamen tahmin edilemez. ESP benim araba neredeyse her dakika o onun davranışları düzeltmek zorunda kaldı. Böyle Falken yaşamamış gibi sirklerde - Aslında bu sadece Audi A4 B7 quattro dizel, ne yazık ki bir araç çok savrulma ama Fulda Kristall Montero yoktur. Yakın Goodyear UltraGrip bir fiyat ile satın kendi ayağından vurdu olacaktır. Darn dayanıklı olduğunu doğrulamak için ne giymek. İki yıl ve 60 binden fazla kilometre ve neredeyse hiçbir aşınma. Peki nasıl haber lastik, pratikte kış sırt var. Bu su, yağmur veya benzer koşullar için tipik lastikler ama tamamen gerçek bir kış için uygun değildir. daha fazla »

Falken kış lastiklerinin tüm listesi