Siparişinizin Durumu

Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Goodride

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Goodride

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Goodride

En son eklenen yorumlar

ucuz ve iyi
Yorum Zawisza: 4,3 111130

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben pek gazından getirir sürücü tip değilim, ama ben lastik olumlu beni şaşırttı itiraf etmeliyim, çünkü arabanın Başlangıçta Mitsubishi Lancer 8 ile satın, ben önce bana bilinmeyen marka korkuyordu. O (saldırgan sürücü yavaş ve sıcak hava biraz gıcırdıyor eğilir) teselli etmeye gelince bu belki ideal değildir, ama o ne en önemli olan ıslak ve kuru yollarda hem de çok yüksek bir standarda bağlılık olduğunu. Araba da istikrarlı ve güvenilir bir derin su birikintileri daha yüksek bir hızda araç, Sticky gibi gider. Şimdiye kadar, ben bu lastiklerin hemen altında 15 bin kilometre sürdü, ama ona beni ikna etti ve ben bir sonraki seti de bu şirket olacak düşünüyorum. daha fazla »

katı lastik
Yorum tramper: 2,8 118000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Yenisini, lastik GOODRIDE / Westlike SA-05 başka bir set sipariş zaman giriş yapmak. Lastikler Üretici bilmiyor beklenti rağmen doğrudur. Mükemmel frenleme. Asfalta Sticks. Sıkıca köşeleri tutun. Bej kayma. Yağmur da bazı. Çok arabanın arkasında, hatta büyük bir yağmurda kuru asfalt izni çizgileri üzerinde. İkinci el araç VW bu tür güç üst sürümüdür ve% 15 uzun yol geri kalanı% 85 oranlarda şehir etrafında sürücü için kullanılır, bu yüzden rip nerede var, ama neredeyse 30 bin sonra şerit görmedim. kilometre! Sağduyu ile yeni sahipsiniz. Fiyat sansasyonel kendi güvenlik duygusu ve düşük çekiş, ancak, artık lastik yorgunluk döngüleri yüz milyonlarca maruz ve zaman yenidir. Bir daha ayrıntılı ve değişen için. Herhangi bir iyi ve sözde maliyet-etkin bir lastik tutma vardır, bu tür mucizeler değildir. Bunlar normaldir ve yakıt tüketimi kendi genişliği ile orantılıdır. Lastikler saha denemeleri için vardır. Sadece çok asfalt. Vurgulayarak ama abartılı değil iyi bir görünüm ve güzel sırt,. Yükseklik 50 o sert ve tehlikeli olduğundan daha Polonya bizim yollarda çalışıyor olmasıdır. Senin jantlar, süspansiyon, ve belki de aşınmaya tekerlekler karşı kenar koruma vardır, ancak bazı katı lipping vardır dziurach.Brzegi lastikler 40-45 uçmak için bariz bir dublör Atık, ama benim MOMO çizik değildir. Insanlar için lastikler hafife. Bu satın almak ve güvenli bir şekilde çocuk taşımak için değer. daha fazla »

Goodride yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Goodride

Kış lastiklerinin popüler modelleri Goodride

Kış lastiklerinin tüm modelleri Goodride

En son eklenen yorumlar

Lastikler tavsiye :)
Yorum Darek: 4,8 111180

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben çok hızlı ve çok hızlı binmek, bu yüzden iyi ve güvenli lastikler .. Goodride SW608 Kopil 205/50/R17 gerekli. Ben .. bilinmeyen markalar hakkında oldukça şüpheci zihin ama ben çünkü bu tür lastiklerin fiyatı olarak çok düşük bir şans aldı .. ve bunu% 100 duymak için sürpriz oldu! kuru şartlarda lastik süper ve bezpiecznie.na kar çoğunlukla geçen yaklaşık 60-140km / h :) bindi ne gider ile çok iyi ve su akıtır bir "sülük" kısa fren mesafesi ve ıslak yüzeyde gibi tutar ve ben tarafından kendilerine güvendiklerini edildi kış ve bahar parça ben millik bir sürü iş yaptım. ve lastikler olacak hala sessizce benim sürüş ile 3 sezondur :) için. Ben de% 100 selamlaşsın öneriyor :) daha fazla »

ucuz ve iyi
Yorum Waldek: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben GOODRIDE düştü sınırlı bir bütçe seçim nedeniyle yeni kış lastikleri, satın almak zorunda kaldı. İkinci el araba ben çok küçük karşılaştırma için cazip Debica Frigo 2, yüklü. Kopnym kar ve sulu kar olarak hangi benzer iyi davranırlar. Bükülmüş iki kayar, ama sadece dikenler yardım etmeye hazır olduğu bilinmektedir. Islak ve kuru hava için de Debica daha özgüvenli GOODRIDE gidiyor. Bu yüksek hızlarda eğrileri tutmak ve istikrar duygusu olması daha iyidir (araç yüzer değildir.) GOODRIDE geçen kış 10 bin sürdü için. km ve görsel muayene bakılırsa, aşınma işareti vardır. Kısacası, bu uygun lastikler iyidir. daha fazla »

Goodride kış lastiklerinin tüm listesi