Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Goodyear

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Goodyear

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Goodyear

En son eklenen yorumlar

Ben tavsiye
Yorum VW Golf: 2,0 11000

VW Golf 170 hp' lik aracımda bu lastikleri yaklaşık 2000 km boyunca kullanmıştım. Kuru ve karlı zeminde dağ yollarında bu lastiklerle tecrübe edindim. Bir kış lastiğine göre oldukça sessizler ve yol tutuşu da oldukça iyi denebilir. Bence Goodyear Ultra Grip 8 Bridgestone' dan çok daha iyi. Almaya değer lastik Ultra Grip 8. daha fazla »

Tavsiye edilen
Yorum Łukasz Frączek: 4,6 111160

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

12 bin km sonra ben objektif Goodyear lastikleri Efficengrip Performans yorum yapabilirsiniz. Ben en büyük avantajı, ıslak yollarda sürme düşünüyorum. Su her birikintisi ve hatta daha büyük bir yoğunlukta, bu lastikler için bir engel teşkil etmez. Büyük ıslak kaldırımın yanı sıra viraj ve fren üzerinde araç tutarak. Için ıslak lastik sansasyonel. Ne bir yolculuk kesinlikle benim konfor arttı oluyor. Küçük usulsüzlükler büyük çok iyi yapıyor tamamen ve hatta bastırır. Şüphesiz bu sarsıntısız eşitsizliği üstesinden gelmek için daha iyidir. Bu, bu lastik miękciejsza ama çok yüksek aşınma fark nedeni de olduğu doğrudur. Ben bile daha fazla kilometre sürüş sonra tarif olabilir. Ne bir fark etmedi dürüst yakmak için. O yakma kazanılan ama kesinlikle kayıp değil gibi geliyor bana. Genel olarak, araba daha az kışın daha yakar ve farklılıkları görmek. Ben gerçekten bu lastiğe bağlı tek şey gürültü olduğunu. Bana gelince, A sınıfı etiketi abartılı üzerinde kesinlikle. Tamam bu çok sessiz bir lastik ama 100 km bence. 100 km yukarı, ne yazık ki, gürültü yapmaya başlar. Daha hızlı karayolu üzerinde biraz gidiş gürültü hoş değil, çünkü kapalı pencere olması daha iyidir. Ve hatta kapalı windows ile ortada bulaşıcıdır. Ayrıca, lastik gürültü sorunları var. Ne onu aramak için Bryce karakter verir. Süper bakış. Kendinizi çok zafer reklam olarak bu kadar sessiz olmadığını ısrar rağmen ve vicdan genel tavsiye ediyoruz. daha fazla »

Kış lastikleri: Goodyear

Kış lastiklerinin popüler modelleri Goodyear

Kış lastiklerinin tüm modelleri Goodyear

En son eklenen yorumlar

Vanlar için iyi lastik
Yorum G0 Mułek: 4,1 111110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Dayanıklı lastik, yani bu sezon geçen sezon ve yarım aşırı aşınma göremiyorum. Ben Mercedes Vito 2.3 TD başladı. Yanı sıra frenleme, çok iyi ıslak ve kuru kaldırım üzerinde başlayarak. Off Hareketli şaşırtıcı ama doğru değil. Hatta buz üzerinde hareket etmedi bir durum olmamasına rağmen. Biz hokey sadece bir fantezi kaydeder olduğunu biliyorum, ama aynı zamanda iyi bir tavsiye verir. Transicie için ben Vredesteiny aynı boyut ve orada "kar delilik" ve çekiş çok daha fazladır. Kez birer kum tepesini sıkışmış (kendi isteği lastikler çıktı ancak o büyük bir kar ve odszuflowaniu arabada sürdü) ya da kar veya gevşek yenildiğinde asla Vito aslında. Genel olarak, çok iyi bir lastik. Ben şehir dışında yaşayan ve kış bir sermaye var, nerede kar dolgu ve kimse odśnieży. daha fazla »

Yazar:franek
Yorum franek: 4,8 111180

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastiklerin baş bir fırın yatırım yapmıştır. Ben gerçekten güvenli hissettim, çünkü o çok minnettar için ona duyuyorum. Ben sabah ekmek sunmak zorunda. Nasıl yolda taşırım her zaman değil yüzeyi temizlemek pulluklar, bazen de şehir dışına gitmek olur. Ben kiş lastikleri biraz daha hızlı gitmek için korkuyor rode kadar, bu nedenle, ben erken bıraktı. Şimdi ben zaman zaman optimum time'm gidiyorum. Ben bu lastikleri bir kafa tekrar wysłużą Goodyeary al :) var gibi ben şahsen çok onları :) tavsiye umuyoruz daha fazla »

Goodyear kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Goodyear

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Goodyear

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Goodyear

En son eklenen yorumlar

Genel olarak iyi.
Yorum yy: 4,8 111180

Henüz bir tam yaz ve bir tam kış geçmediğinden sağlıklı değerlendirme olmayacak. daha fazla »

Tam bir dört mevsim lastiği. Gürültü disinda sikinti yok.
Yorum Fikrey: 3,8 111800

Dönüşler cok gürültülü. daha fazla »