Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: GT Radial

Yaz lastiklerinin popüler modelleri GT Radial

Yaz lastiklerinin tüm modelleri GT Radial

En son eklenen yorumlar

Süper lastik tavsiye
Yorum maverickjava: 4,5 111150

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler gerçekten harika. Yaklaşık üç ay portalları üzerinde oturan ve lastikler iyi ne okumak, çünkü uzun bir süre için aracınızın lastikleri arıyordu. Daha sonra, teklifler lastikleri sayfalarda uzun saatler. Başında ben bu şirketin duymadım çünkü bu lastikleri satın almak için biraz şüpheci oldu ve epeyce yorum onlar hakkında bulabiliriz. Ama yine de, onun parametreleri onları satın karar verdik. Ve ben olumlu şaşırdı. Nitekim, çok sessiz vardır. Kuru bir yüzey üzerinde süper canım tutun. Agresif kavşaklarda başlarken sıklıkla vardı önceki lastiklere, lastiklerin squealed. Çok iyi sevgili tutun, çünkü bu sayesinde neredeyse imkansızdır. Virajlardaki aslında yol tutmak için büyük viraj. Islak ya da süper kontrol. Kimse onları düşünüyor Ayrıca, eğer, ben onları tavsiye ederim. Sen memnun olacaktır. daha fazla »

gt radyal lastikler Champiro uhp1
Yorum paolo: 1,2 120000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bensiz neredeyse ball'osso kadar 9000 Km - inişli çıkışlı bir dizi sonra hayal kırıklığı Lastik ve beni sadece 8000 sonra önden arkaya satıcı, hofatto ters teşekkür tarafından lastik bir dizi değişiklik yapmak mümkün oldu benim sebat sayesinde fark ve en güzel şey ve aynı zamanda tür kilometre, bu yüzden inchiappettato 2 kez, kurulum yaklaşık 15 gün sonra bulundu güvenilirlik sorunu için biriydi ve merkeze bu rapor kendi web sitesinde gösterir ama yoktu Onların sık sık 550 € üzerinde ve sonra bile 9000 km Ben o zaten sonra bulunan çatlaklar, yeterli :-( değildi sanki kavrama daha büyük bir kaybı olabilir korkusu ile ters yaptığı bir sorun del'auto, diğer oldu sırt ve sonunda bana BU DENEYİMİ ME LI VEREN OLSA BİLE ASLA neden tarafından çekilen fotoğraflar sayesinde değişti. daha fazla »

GT Radial yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: GT Radial

Kış lastiklerinin popüler modelleri GT Radial

Kış lastiklerinin tüm modelleri GT Radial

En son eklenen yorumlar

Yazar:ran
Yorum ran: 2,6 116000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastik daha sonra az bizim piyasada bilinir. Genel olarak konuşursak, iyi bir kış lastiği olarak rolünü yerine getirmektedir. Ben ilk sezon var, bu yüzden daha sonra nasıl olacak bilmiyorum. Kar ve soğuk iyi yapıyor, suyu da OK. Sırtı oldukça keskin, ama iyi tuttu. Birisi sevmez eğer aklınızda bu olması gerekir bu yüzden oldukça twadra ve yüksek sesle - Ama kesinlikle rahat değil. Ben sonu iyi dengelenmiş, bu yüzden muhtemelen sürüş üzerinde etkisi çok büyük ve bu değerlendirme olmayabilir. Ben bir seçim almak istiyorsunuz fiyat gelince, ben bilmiyorum, ben czegs daha rahat bakmak düşünüyorum. daha fazla »

Vahiy Gerçekten !!!
Yorum Panther: 4,6 111160

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bana ben ikna olmadım ne marka lastik vulcanizer arkadaşıma söyledim. Büyük sürpriz, gerçekten büyük kış lastikleri var. Zor koşullarda. Onlar için yoğun kar yağışı sivilcesi. Ben bir satış temsilcisi değilim, bir çok seyahat. Bu iş hava şartları çok kötüleşti için ne çünkü işe gitmek için hiçbir yolu yoktur. Sadece var. Zaten birçok prestijli markalarından lastiklerde tahrik, ancak bu świetne.Dziś sadece benim lastikleri değiştirildi. Ben kış lastikleri GT ikinci sezonunda değilim. Ben tavsiye ediyorum! daha fazla »

GT Radial kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: GT Radial

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri GT Radial

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri GT Radial

En son eklenen yorumlar

GT Radial 4 mevsim lastiklerin tüm listesi