Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Landsail

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Landsail

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Landsail

En son eklenen yorumlar

İyi, sessiz ve ucuz
Yorum elsenior: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Onları kurulmuş ama bir şans almaya karar verdi ve bunun yerine başka bir üreticinin yeni 4 I 2 yeni Landsail aldım bu yüzden 2 korkunç bir durumda idi arabayı aldım çünkü lastikler zorunda kaldı satın almak için. Hızla ben deniz 550 kilometrelik rota beklenen ve ben olumlu şaşırdım çünkü onları test etme olanağı bulduk. Çin böylece, bu şirketin duymadım. 225 lastikler zaten geniş olan ve 190-200km / h sürüş eşi ile sessizce konuştu, oysa kükreme gerekir. Büyük yol tutmak ve serin bakmak için. Sadece araba çünkü yaklaşık 3000 km ağırlıklı yapılması, ama onlar tavsiye verecektir düşünüyorum doğrudur ne. Ben tavsiye ederim. daha fazla »

Bay
Yorum LANDSAIL IST TOP: 1,4 140000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben yaklaşık 2 ay önce lastikleri aldım ve bunu yaklaşık 3000 km sürdü. Sonuç: daha yüksek ortam sıcaklıklarında ve otoparklarda gıcırdıyor olmadan, çok huzurlu ve rahat bir yaz lastikleri çabuk tahrik yaklaşık 200 hp ile benim Chrysler Cabrio için. Gürültü özellikleri, çamurda, viraj, hydroplaning, fren sadece seçkin ve objektif ***** 5 ile puan vardır. Ben bu çünkü oran olamaz benim-gibi bizim siyasi ve ekonomik kodamanlan Yakıt tüketimi, Fahrenheit 500 hp ve daha fazla olan tüm araba önemli değil. Bu fiyata zaten rakipsiz fiyata ve daha iyi değilse, kaliteli lastikleri karşılaştırılabilir ile. daha fazla »

Landsail yaz lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Landsail

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Landsail

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Landsail

En son eklenen yorumlar

İyi ucuz lastik
Yorum Auseire: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

olursa olsun bu lastikleri ile hiçbir sorun vardı ve yol boyunca sel ile dökülen yağmur, soğuk, buzlu koşullarda tahrik ve kavrama / çekiş kaybı olmuştur. Yaklaşık 15000km kadar tahrik ve hiçbir şikayetleri var. Onları tekrar satın alacak. daha fazla »

Landsail 4 mevsim lastiklerin tüm listesi