Siparişinizin Durumu

Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Ling Long

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Ling Long

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Ling Long

En son eklenen yorumlar

Ucuz, konforlu, güvenli ve iyi kalitede.
Yorum Luigi: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Şimdiye kadar yaklaşık 10.000 km seyahat ettim ve lastikler çok ıslak kuru ve iyi üzerinde, iyi bir tutuş yıpranmış değildir. Normal Runorosità. önceki (Michelin ve Sunny) ile karşılaştırıldığında ben yakıt tüketiminde hafif bir azalma gördük. Sana "pervasız" sürüş durumunda çok sadece işaretlemek ve gevşek bir rehber ile (120km / h veya sürmek kıvıran fazla 80 dolambaçlı) ve dinamik iyi stand up fark ettim. Adil ayrıca dağ toprak yollarda yapılan; off-road aşınma artar karşın, aşırı bir çaba olmadan araba (mayın 2.35 ton ağırlığında) alabilirsiniz. daha fazla »

Onları satın almak için değer
Yorum Albert: 4,1 111110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben Alman otoyollar ve şehir etrafında bazı esas 10 bin km'den fazla yaptık dört ay ben onlara binmek lastiklerin sadece görüşler ve fiyat satın almak için öne yaptı. izlenimler lastik, oldukça sessiz bir güvenlik duygusu ile, güzel sürmek, çok olumludur. Arabayı viraj ıslak kaldırım üzerinde de yol tutar. Ben kimseye arabanın ortalama kullanıcı öneriyoruz. Ford Fusion, bu lastikler sansasyonel vardır! Benim Reyting 8/10 daha fazla »

Ling Long yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Ling Long

Kış lastiklerinin popüler modelleri Ling Long

Kış lastiklerinin tüm modelleri Ling Long

En son eklenen yorumlar

Rewelka
Yorum Joe: 4,3 111130

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Birçok insan Çin lastikleri bladnie duymak. Benim görüşüm bu kadar ucuz Çince lastik "biz" alt raflarda daha iyi olmasıdır. Daha önce ben Savy vardı, fiyatı 370 zł öğe başına, şimdi Linglong, fiyatı 220 zł öğe başına ve uçurumdur. Sava oldukça sessiz, karda iyi, ama asfalt üzerinde son derece kararsız. Linglong, km / s raylar üzerinde çalıştırmak için gidiyor 150 karayolu üzerinde, karda çok daha istikrarlı asfalt Savy daha sansasyonel yüzden biraz daha yüksek sesle, ama fiyat dikkate alındığında, bu rakipsiz kinol olduğunu. Sadece yarışma (bunu inkâr etmiyorum) daha iyi olabilirdi, ve "Çin" fiyat söylenir muhtemelen GOODRIDE olduğunu. Sava ve Debica ve ucuz Çinli adam yeme çok daha iyi olduğu gibi, Avrupa düşük-uç almak için lastikler mantar Yani, benim durumumda fark oyunla ilgili zł 215/55/16 140 olduğunu! Bunun için çelik jantlar aldım, kış için tamamen yeni bir tekerlek var. Çin'de gerçekten inanılmaz tekniği kadar gider, ve fiyatları değil! daha fazla »

Yazar:acer_91
Yorum acer_91: 3,2 111200

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben düşündüm çünkü Merhaba lastikler maalesef önceki sahibi tarafından başlatılan ve baştan onlarla bir sorun vardı vardı, ben süspansiyon onarım yaptığını, bu sorun yatıyor içinde. Aksi takdirde çok yüksek sesle ve uğultu vardır, lastikler dengelemek için fark 70 ila 100 gram sahip olduğu ortaya çıktı. Ben kesinlikle kimseye tavsiye etmem ve kendimi önceki sahibi bana bu lastikler için bir tasarıyı verdi çünkü tanıtımı için karar verdik. daha fazla »

Ling Long kış lastiklerinin tüm listesi