Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Maxxis

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Maxxis

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Maxxis

En son eklenen yorumlar

Etkileyici değer ve büyük performans
Yorum Colin McMillan: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben Kawasaki Er5 ikinci el aldım zaman Maxxis lastikler takılmış vardı. Ben Bridgestone, METZELER, Avrupa ve Pirelli gibi sadece kullanılan kurulan markalara sahip marka kalitesi hakkında ciddi endişeleri vardı. Bisiklet I ile birlikte gelen lastikler üzerinde yaklaşık 5.000 mil yapmış sonra ben etkilendim ve arka başka Maxxis uydurma konusunda hiçbir endişe vardı söylemek gerekir. Ben gerekli yerini önce lastik yapmıştı kaç mil bilmiyorum ama iyi giymek gibiydi ve bunun üzerine de üzerinde 5000 mil vardı. ön lastik üzerinde 5.000 o değiştirilmesi gerekecektir önce keşif bıraktı. lastikler virajlı ve ani frenleme sayesinde istikrarlı ve ıslak zeminde iyi. Ben kar ve buz gibi yağmur, hiçbir endişe içinde basmış. daha fazla »

Klasik veya bobberinizin görünümünü geliştirmek için mükemmel lastikler
Yorum Matt RJ: 5,0 11111

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Dürüst olacağım, maliyeti yüzünden Avon'ların üzerine emrettim. Beyaz duvar lastikleri kolaylıkla temin edilemez, bu nedenle daha yüksek bir fiyat verin. Bu yüzden bazı değerli incelemeleri denemek için çevrimiçi bir göz atmıştım. Bulmacayı biraz bitirdim ve onlara emir verdiğim birkaç tamamlayıcı inceleme buldum. Motosikletlerin kullanımı anında iyileşti ve aynı zamanda görünüm de arttı. Bisikletim şimdi kalabalığın öne çıkıyor ve hem kuru hem de nemli koşullarda sürülüyor. Birkaç kilometre ıslak havada kaldım ve kendinden emin hissettim. Tavsiye ederim, Mavi yaka bobber kiti ve maxis beyaz duvarları olan Kawasaki VN800 classic daha fazla »

Maxxis yaz lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Maxxis

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Maxxis

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Maxxis

En son eklenen yorumlar

Lastik serin. Hiçbir sorun tuhaf davranış
Yorum Robert: 3,8 111800

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastik serin. Hiçbir sorun tuhaf davranış. Kışın ve ıslak yollarda güzel bir mırlamak verir. Sonra tekerlekleri altında su aktarmak ve yapılacak seferber. Ayaklanmalar ile hiçbir fife sinek yok. Zaman sıcaklık değişiklikleri baskı kaybetmeyin. Sonbaharda gelen bahar. Ben nasılsa kıta Garip yaz indi, basınç iyiydi kaybedersiniz. Ben bu Maxxis mükemmel sürüş orta düşünüyorum. Böyle normalde 120 km / saat kadar autem.jeżdżę yırtık ve motor durur. daha fazla »

Peki yukarıda ortalama ve çok predicatable
Yorum Ian E: 4,0 11110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

karda şaşırtıcı derecede iyi tutuş - kuru ve ıslak İyi tutuş. Ama ne bu lastikler büyük yapar 3 şey: 1. Tutarlılık - itti zaman çok öngörülebilir şekilde davranır - hepsi koşullarda 2. Öngörülebilirlik iyi ortalamanın üzerinde konum. pahalı olanlar kadar çok yaklaşık olarak iyi yaparken 3. Onlar, gerçekten ucuz lastiklere göre daha biraz daha konum. BTW. Ben dört mevsim lastikleri kış ve yaz olarak kullanın. daha fazla »

Maxxis 4 mevsim lastiklerin tüm listesi