Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Michelin

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Michelin

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Michelin

En son eklenen yorumlar

Yazar:Ramazan30
Yorum Ramazan30: 4,2 111120

Fiyatı çok uygunken aldım lastikleri,yaz lastikleri olmasına rağmen kış koşullarına görede uyumlu bir lastik bence,geçen yıl mart ayının ortalarında değiştirdim kış lastiklerimle çünki ege ve akdeniz kıyılarında bir gezi planlamıştım kendimce,bu süre zarfında yağmurda ve çamurda deneme fırsatım olmuştu lastikleri ve gercekten çok tatmin edici performans sergilediler. daha önce kullandığım Goodyear UltraGrip ( bu lastikler kış için) iki lastiği karşılaştırdığımda şaşkınlık içinde kaldım,nerdeyse aynı performansı gördüm bu lastiklerde,yaz lastikleri arasında karşılaştırmak gerekirse daha önce Continental PremiumContact kullandım ve Michelin ENERGY SAVER la kesinlikle boy ölçüşemez!!! kuru koşullarda da mükemmel.yüksek hızlarda yol tutuşu çok iyi,Continental hakkında bunları söyleyemem.Kısaca işin özü 4x4 lük lastikler paranızın karşılığını kesinlikle alırsınız! daha fazla »

Yazar:parss
Yorum parss: 4,2 111120

Ben herkese tavsiye ediyorum bu lastikleri,geçen yıl bir lastikciden satın aldım Michelin ENERGY SAVER ları, yaz boyunca kullandım lastikleri ve çok memnunum.çok sessiz bir lastik,ve yakıt tüketimine etkisi çok güzel.kuru zemin koşullarında çok iyi bir performans sergiliyor,aracımın yol tutuşu ve manevra kabiliyeti gerçekten gelişti bu lastiklerle,tabiki ıslak yol koşullarında biraz daha kötü performansı kuru koşullara bakarak ancak diğer kullandığım lastiklerle karşılaştırdığımda yinede üstün performansı var bu konudada.Fren mesafeside çok çok iyi.tek beğenmediğim özelliği lastiğin deseni :) ama ben lastiğin özellikleri için satın aldım görünümü için değil,bu arada yeni lastiklerimde kesinlikle ENERGY SAVER olacak bu nedenle. daha fazla »

Kış lastikleri: Michelin

Kış lastiklerinin popüler modelleri Michelin

Kış lastiklerinin tüm modelleri Michelin

En son eklenen yorumlar

para değer
Yorum maki: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Büyük lastik, ucuz değil ama para değer düşünüyorum. Ben bir kurye değilim, sık sık gerektiği gibi yollar kar temizlenir zaman nadirdir küçük kasabalara gidin. Ağustos ayında başıma Asla 500-700kg arasında "pace" zorunda bile, hatta dik tırmanıyor kopnym kar bir sorun üzerinde, gömmek. O yaz göre gürültü geldiğinde fark etmedi teselli etmeye gelince (ve ben de bir Michelin Algis var yazında, fabrika Ducato monte) gerçeği lastik güvenlik duygusu verir, bazı cesaret diş doruk örnekte onu tutuş kaybetti gerekir. Ben herkese tavsiye ve genellikle Drivin 'geri yollar bir sürü olacaktır. Yılda yaklaşık 75 bin kilometre "yapıyor". Barışçıl Set kandırmasına przejezdzic iki sezon yapacağız. Şahsen, ben tekrar Algis Alpin vardır satın alma gibi. daha fazla »

Yazar:Piasek
Yorum Piasek: 4,0 11110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Birisi Polonyalı kış iyi bir şey arıyorsa, ben kesinlikle bu lastikler tavsiye ederim. Evet - fiyat yüksek, ancak lastik bir intikam ile döndürülür ... Dayanıklılık, konfor, tutuş, çekiş ve yol görgü ... Ve tüm bu faktörleri tüm zaman hedef almak olun. Bu eşlik Son opoady kar ve tüm fenomenlerin gerçekten Güvenebileceğiniz bu lastik beni rahatlattı. Evet bunlar ve daha ucuz lastikler, ama bunun ne gerçeği göz önüne alırsak bu bizim araba maliyetleri dk tek far. 500 zł ... Onları değiştirmek için iyidir, kamyon için gerçekten iyi bir kış lastikleri yatırım için kendinize zaman ve hayal kırıklığı ve paradan tasarruf ... Ben tavsiye ... daha fazla »

Michelin kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Michelin

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Michelin

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Michelin

En son eklenen yorumlar

Michelin 4 mevsim lastiklerin tüm listesi