Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Minerva

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Minerva

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Minerva

En son eklenen yorumlar

Fiyat işini yapmış ve satın aldı
Yorum Roztyty 34: 2,2 112000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastik yaklaşık 150 g / lastik dengeleme ve hala vurma, dengeli vermiyor. Birçok bağımsız atölyelerde Wyważałem ve lastik dengeleme değil. Vulkanizasyon atölye kısa süreli kullanım sırasında ben çünkü girişimleri doważeń çok şey öğrendim. Sürüş karayolunun yapımı sırasında titreşim nedeniyle stres non-stop, yandan Poljot atlar. Ayrıca, ıslak asfalt trajik davranış, sorunsuz kayma. Daha kuru, ama aynı zamanda zayıf, hiçbir sorun sırtını suçlayarak, ve ben zayıf CDI var için. Ön lastikler, çöpe atılmak zorunda hemen ağırlıkları 20-30 g dengeli yepyeni, kurdu, problemleri ortadan kayboldu. Henüz yeterince bu Minerva, o gidip yeterli olabilir, böylece küçük nedeniyle arka aks vurma ve titreşim. Hatta 10 zł için, Ben geldim, her durumda, daha hafif arabalar, ve belki bu yüzden talihsiz asla kontrol satın alabilirsiniz lastiği tavsiye etmiyoruz. Kendini yabancılaşmış. daha fazla »

Çok kötü lastik.
Yorum JacekA: 2,2 112000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bu lastikler intihar için muhtemelen ... kontrolden ıslak koşullarda araba içinde. Ben sadece 2p en Minerva ve 2 adet Pirelli Rosso edildiği üzerinde tekerlekleri ile bu lastikleri aldım. bu sezon onlar yeterince vardı ve hafif yağmur anlamıyla sadece birkaç damla geri anlamıyla yolda bir bisiklet sollarken dinamik sürücü yavaş yavaş geri suçlamak olabilir ölçüde, köşelerde atma! Katliamı. Bu yıl, onlar daha fazla motor tarafından aşağı ağırlıklı olacak ve çekiş frenleme ne yazık ki, aynı şey şimdi başlatırken yine yanar ve ABS devreye çünkü önünden bahis söyledi. Hepsi 4 Minerva sanki düşünmek korku ... Ben daha sonra MI tarafından gidelim düşünüyorum - yani Pirelli birini aldım ve hatta ucuz 6mm Mayıs ok satamazsınız nervy çok bana bu lastikleri ve nişasta binmek sınırlıdır :) daha fazla »

Minerva yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Minerva

Kış lastiklerinin popüler modelleri Minerva

Kış lastiklerinin tüm modelleri Minerva

En son eklenen yorumlar

minerva 210 225 50 17
Yorum velic almir: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben çevrimiçi lastiğin 4 lastik satın almak ve lastik 2 ..... Ürünlerimiz üretici garanti kapsamındadır lastik jant fabrikası varsayılan .ve çevrimiçi lastik olasılık merkezi bana tüm bu sunar değil. Biz bunun için profesyonel bir lastiğin başarısızlığını belgeler zorunludur, onları değerlendirmek yapmak için lastikleri alabilir. Bunun için aşağıdaki prosedür: Put mevcut arızalı lastikleri sayılır. Bu dönüşü organize etmek, ihtiyacımız: uzmanlık sonucuna bağlı olarak bir profesyonel açıklayan (lar) Varsayılan (ler) / lastiğin (ler) den bir sertifika, aslında arızalı olup olmadığını (zaten bu lastik ile haddelenmiş çünkü) belirli bir yüzdesi içinde iade edilecektir. Bu uzmanlık 6 ila 8 hafta sürebilir. Lastik kusurlu ise, ancak, hiçbir tutar iade edilecektir; Üretici pahasına size lastik göndermek sunuyor. Bize rıza ilkesi verdiğiniz için teşekkür ederiz ve bize kabul kusurlu lastiklerin durumu tarihini ve yerini söyle. Kendinize yeni lastikler için yeni bir düzen geçmek teşekkür ederiz. Bir değişim mümkün değildir. Eğer ödeme yapmadan önce Biz ilk uzmanlık sonucunu beklemeniz gerekir. ...... Ne işi 6-8 örtülü hafta deneyimin tüm iyi ücret ve kural ama fiyat fain carrote bir size çevrimiçi lastik teşekkür oldu daha fazla »

minerva 210 225 50 17
Yorum velic almir: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben çevrimiçi lastiğin 4 lastik satın almak ve lastik 2 varsayılan fabrika .ve çevrimiçi lastik ile bir olasılık lastik jant merkezi değil beni ..... Ürünlerimiz üretici garantisi kapsamındadır bütün bu sunuyor. Biz profesyonel bir lastik başarısızlığını belgeler zorunludur bunun için onları değerlendirmek yapmak için lastikleri alabilir. Bunun için aşağıdaki prosedür: arızalı hüküm sayılır lastikler koyun. Bu dönüşü organize etmek, ihtiyacımız: uzmanlık sonucuna bağlı olarak bir profesyonel açıklayan (ler) varsayılan (ler) / lastiğin (ler) den bir sertifika, aslında kusurlu (zaten bu lastik ile yarıştı çünkü) belirli bir yüzdesi içinde iade edilecektir. Bu uzmanlık 6 ila 8 hafta sürebilir. Lastik arızalı Ancak, hiçbir tutar iade edilecektir; Üretici pahasına size lastik göndermek sunuyor. Bize prensipte anlaşmayı verdiğiniz için teşekkür ederiz ve bize kabul kusurlu lastiklerin durumu tarihini ve yerini söyle. Kendinize yeni lastikler için yeni bir düzen geçmek teşekkür ederiz. Bir değişim mümkün değildir. Ödediğiniz önce ilk uzmanlık sonucunu beklemek gerekir. Burada isimli ...... 6-8 hafta deneyimin nasıl iş tüm iyi ve kural ödemek ama fiyat fain oldu online lastik carrote teşekkür daha fazla »

Minerva kış lastiklerinin tüm listesi