Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Nexen

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Nexen

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Nexen

En son eklenen yorumlar

Lastik herkese tavsiye ve gerçekten önde gelen üreticileri için ciddi bir rakip var.
Yorum Przemek: 4,8 111180

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler 100 £ birim başına daha fazla maliyet gerekir giyilir çünkü kesinlikle değer için para ile ilgili tüm sürücüler değil, bu lastikleri tavsiye ederiz. Ne hareket eden bir araç 226bg ve 280 nm bir çıkış geliştirir, ve ek olarak, bu FWD bir Ford Mondeo ST220 vardır. Lastik ESP benim durumumda lastiklerin daha az popüler üreticileri ilgi nedeni eski otomobil lastikleri bütçe sahip ama araba tavsiye vermelidir zamanki karabatak gibi 1.2 82km kapasiteli küçük bir motoru olan bir şehir olduğu gerçektir tatil ;) gidebiliriz böylece çekiş sağlar ve ortalama gitti. Bu yüzden yaz aldım ve kış KELLY Kumho ve özellikle kış lastikleri ile, memnun oldu. Ancak, çok daha güçlü ve ağır için araba değiştirme, Goodyear'y UG7 sonra kış için ulaşmaya karar verdik kask bir çok, kötü bir lastik dökülüyor. Sadece bir ya da kar, vb başlayan, ama ne yazık ki fren ve tutma virajlarda iyi bir işin üç parametre çok kötü. Yaz lastikleri de deneyimlerimi devam başka bir Koreli üretici aldım ve dürüstçe 10 bir kurşun olduğunu söylemek! Kumho Lastik NEXEN ve gerçekten çok iyi lastik var! daha fazla »

Yazar:tomi
Yorum tomi: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Merhaba ben başka bir artı, gerçekten çok keskin iniş 360 derecelik yay Haziran lastikler mükemmel çok iyi tutuş takviyeli iki gerçekleştirir am from sorunsuz atım üstgeçidin v = 100 çıtırtı ve belirsizlik olmadan km / s, henüz bybyło 15% çatal kadar açabilirsiniz, ama döndü frenleme dikkat bunu hızla bazen abs yok arabada bloke edilebilir gibi geliyor bana bir ışık, çünkü ben birbirine çevrelerin atlamak mümkün değilim, ama ışık olduğunda fren gerçekten güçlü olması dışında yüksek hızda viraj ağır yıpranmış lastik yan etkisi ama dayanıklı ben deliğe birkaç kez koştu, Polonya'da zor değildir ve ben kafamı assolist ve her iki tarafta tüm lastik ve jant hafif göçük gibi düştü, iki tür durumlarda, o yüzden oldukça iyi, daha iyi olabileceğini düşünüyorum, fakat su üzerinde bazı binmek Kalem başına 250 $ fiyat yasal mağaza için daha fazla sorun olamaz. Excel görüldüğü Slik yok kauçuk bileşiği,. Şiddetli sürücü rağmen, spin jantlar dış Sırtlı ek olarak minimal aşınma, kilitleme ödemek istemeyen kişilere tavsiye ederim kimse bilmiyor ne kadar lastikler daha fazla »

Nexen yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Nexen

Kış lastiklerinin popüler modelleri Nexen

Kış lastiklerinin tüm modelleri Nexen

En son eklenen yorumlar

ÖNERİLEN!
Yorum Nerwus: 4,5 111150

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Şirket Nexen Lastikleri az bilinen ürünlerdir. Bir tarafı mutlu Ne onlar, ancak diğer üzücü üzerinde ucuz sayesinde vardır fiyat nedeniyle kaliteli sansasyonel düşüyor çünkü! Ben ilk lastikler yaz bir dizi satın aldı ve şimdi kış (215/55/16 yaz ve kış nblue eko batı sınırında arkasında kullanıcıların etkisi altında 205/60/16. Both'm mega mutlu. Kış lastiği pazarı ve uzun bir süre şimdi takip Looking yapamadım Kesinlikle karar verirken bazı (boyutu, ne yazık ki, özel bir hangi daha pahalı). Bana Tablolar AB lastik testleri yardımcı bütün aile hususlar işkence karar ama sonunda ben lastikleri orta sınıf almaya karar verdi ve kaydedin. Bu lastik Ben yakıt C hatırlamak ne olduğunu o yaklaşık 4 ° C Yağmur yağarken yaklaşık 120 km / h -miałem acil frenleme ve araba posiłkując yok hala duruyordu: C. zaten kar ötesinde, ne yazık ki, farklı koşullar altında lastiğin üzerinde bir hafta içinde bugüne kadar 2.300 km ıslak sürdü herhangi bir sistem için, ama ben de bir buzlu yolda iki keskin frenleme vardı ve sonra ABS çalıştı, ancak sorunsuz yaz karşılaştırıldığında -lastik auto 100 km / saat değil yüksek sesle olduğunu wyhamowywał, sonra belki biraz, ama ben çok iyi bir araba ses yalıtımlı çünkü söylemek zor - Ben de viraj farklı koşullarda bu lastikleri denedi. Ve onlar bu yüzden o (ve benim bölümü için ben onun kavrama engel yakalamaya çalıştı müdahaleci ESP olmadan kendini lastik çekiş yakaladı, ama ben memnun özeti başardı ve o küçük yani sadece bir buzlu yol kayması değil,: suchym- oluşturulan MÜKEMMEL ! -on mokrym- MÜKEMMEL! -on lodzie- şaşırtıcı derecede iyi! Henüz bu çok görüşler yoksa yeni bir lastik modeli, Genel test, ben gerekçesiyle hala lastik güvenilir değil śniegu- -on ​​bu lastiğin sırt (Ben başka bir arabaya kurmak onları) Michelin Alpin A4 sırt neredeyse aynı olduğunu ve o boyutta fiyatı sanatı için yaklaşık 200 Euro olan ek olarak, ben arabalarda başlamıştır diğer lastiklerle bu lastikleri karşılaştırıldı söylemek ve böylece onları kwalisyfikuje olacak: 1. (yer) Michelin Alpin A4 (belki de sadece marka ve fiyat nedeniyle bunlardan öznel izlenim saygı dışında) 2. kravat Kleber HP2 Krisalp ve Nexen Winguard WH2 3. Firestone Winterhawk 3 Dürüst Nexen kaliteli tavsiye ederim / fiyat oranı rekabeti ezer ! Ben diğer markalara göre bu lastik olmaz oldukça kötü bir şekilde "eski" umut ve daha da özelliklerini korur. daha fazla »

Iyi bir satın alma ;) Wyjąkowo
Yorum Mango: 3,9 111900

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Açıkçası ben bu lastik yüzünden deneyimi sanatı daha pahalı £ 100-150 arasında lastik için iyi bir alternatif olarak bir arkadaş tarafından bana teslim ve Çince çok ucuz plastikowch hariç İlaç 3-4 yıl daha iyidir belki de her yeni lastiği bilmek oldu şaşırdım, ama sanatı yaklaşık 100 £ daha fazla değer tüm lastikten sonra, çamurlu zeminlerde terbiyeli kar şehre götürmek için de oldukça düzgün ve bazen aynı Tyre şehir dışında ve açıkçası ben daha pahalı bir şey için alışveriş yapmak mantıklı görmüyorum. Yaklaşık 8 bin sürüş sonra giymek görmek değil. Kuru asfaltta lastik, çünkü profil ve büyüklükte çok rahat asfalt üzerinde hafif bir duygu akışı, ama kontrol duygusu iyi bir düzeyde kalır ben durumda wczesniejszch Michelin lastikleri, kötü drenaj, podumuwujac vardı gibi, abs güçlü frenleme ile reaksiyona girmez , 140-160 kilometre dizel, tam zamanında lastik ve kompakt bir araba biz mega hızlı ve agresif çatalı isterseniz ben içtenlikle çünkü, bu bahara kadar beklemek :) lastikler yüzden beni şaşırttı ve muhtemelen yaz için çok Nexeny gidecek muhtemelen iyidir Geçen Bridgestone'ami Potenza hayal kırıklığına uğrattı. daha fazla »

Nexen kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Nexen

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Nexen

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Nexen

En son eklenen yorumlar

Ben Made in China Nexen lastikleri tavsiye etmiyoruz
Yorum uzytkownik: 4,3 111130

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Nexen Lastikleri Nexen lastiklerin n'priz 4s (yıl boyunca) boyutu 165/60 / R14 ile benim macera 4s.n n'priz. Ben bu lastikler çabuk geldi aldım. Serin aynı sevinç sırt. Onları bahis için sabırsızlanıyordu. Sonunda ben çok iyi başladı (benim sonbahar kayma kış lastikleri) ıslak sopa. Roundabouts de gıcırtı etmeyin ve çok iyi ben bu lastiklerin hakkında söyleyebiliriz. Vulcan, kurulan lastikler yanlara doğru yürümek ve alında, ancak bu araç 70km / h bir top gibi atlama, nöbet alır çıktı ben ... hissediyorum gerektiğini baktı söyledi. O ön tekerleklerin bir tümör ve lastik basınç kuvveti yoğun olduğu vardı sanki Ayrıca, otomatik frenleme, önde undulates. Bu kalkanlar olabilir ben yeni lastikler var, çünkü ilk etapta ben, düşündüm. Tekerlek başka bir araba ödünç ve ön koymak. Diskler bükülmüş değil yani 70km / s hızla titreşimler, oto şey dalgalarının / atlar inhibe azalmıştır. Yani, geri NEXENami ile tekerleklere önden arkaya dediler iletilen bu kez gitti ve ben test etmek için gidiyorum. Aynı durum, tümör lastiğin oldu, ya da heterojen karışımı sanki sallayarak araba fren yaparken. Diskler ortadan Çünkü, ben tekerleği doğruldu karar verdi. Presi, pomlaskał baktı ve jantlar hiçbir tür kötü olmadığını belirtti. Belki poprostować ama bu farklılıklar hiçbir şey hissetmiyorum gerekiyordu değildir. İnsanlar mega eğrileri binmek ve sürücü ve ben yapamam .... Israr, bu yüzden tüm 150 zl benim 3 tekerlekleri doğruldu. O, biraz yorgun lastik, kurulan 60 derece ile lastiği yeniden düzenler ve her zaman bir lastik atlar - atım alnında. O bu lastikler tentür davrandığını söyledi, ancak kabul edilir hiçbir şey, ben gidiyorum, ve çok daha iyi inhibe etmek değil. O heterojen karışımı, sert ve yumuşak idi, ve bu nedenle ön dalgalar / yolculuğa atlar gibi lastik davranır. Ben soruşturma başladı ve ben NEXEN lastikler Made in China öğrendim. Belki de bu ne bu niteliksel farklılıklar olduğunu. Sonuçta, daha önce Çin diğer şirketler kış ve yaz aylarında üretilen lastikler vardı, ve ben çok memnun oldu. Bir sorun olmadan Ran. Bu Nexeami Çin'de yapılan aynı sorunlar var. Çok alnına dayak ve zıplatma, bunu önermiyoruz nedeni budur. Eğer Nexeny yatırım yapmak isteyen olup olmadığını düşünün ve eğer tüm bu sadece Kore'de yapılan rağmen. Üretim yeri hakkında sor .... daha fazla »

Değil kış için! Nexen N'Priz Vs. Nexen Winguard Spor
Yorum Marshall: 1,8 180000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Başında ben düşük puanlar bakmamaya isteyin, biz batmıştı. Ben sadece bu lastiklerde dalkavukluk bu kavga hemen göze çarpan benim yorum yaptım. Neden bu moda sezon lastikleri bilmiyorum. Görünüşe United böylece bu teknoloji içine sıkın. Kışın Multigrade varsayarak söyleyerek, ancak, unut "Ben hiçbir fark görüyorum." Ben de görmedim. Zaman. Eh, ben sadece cephesinde, bu lastikleri aldım. Arka yüzünde ben tipik bir kış lastikleri Nexen Winguard Spor aldım. Yani yepyeni lastikler bir dizi hayatında ilk kez vardı. Şimdiye kadar, ben birleştirilmiş sınıf için geçerli arabada, el sürdü. Ne oldu? Ön multigrade N'Priz anda, kış lastikleri Winguard Spor, açık havada kar fırtınası, arka yüzden onları denemek gitmeye karar verdi. Ben bir dolambaçlı oluyor ve merkezkaç kuvveti beni ön dış başlıyor sebep hissediyorum ediyorum! Hiçbir şey - Arka asfalt yapıştırılmış olarak kiş lastikleri bunu için. Eh, o kış lastikleri wywinęło nedeniyle geri bana arka ziyade ön koymak ve ben bir şey olarak rotasyon kapalı. Ne yazık ki, yerinde başlayan kar da arzulanan bir şey verir. Sadece vınlayıp gidiyor tekerlekli ve araç sabitken. Frenleme sırasında ABS her an gitme korkutucu, döner. Bu lastikler, ve testlerin her türlü göstermek için nasıl tüm birleştirilmiş lastikler sadece gerçek kış lastiği olarak eskisi gibi olmayacak. Eğer fark görmüyorum yazarsanız ben size inanıyorum. Bir eksen üzerinde koymak, ancak, kış lastikleri ve kar ızgara. Bir karşılaştırma olacaktır. Hızla fikrinizi değiştirin. Peki, bu lastiklerin kış aylarında önermiyoruz. Ama multigrade nedeniyle yılın bu zamanda kendi kullanışlılığı tam satın aldı. Hayat ve kişisel güvenlik riski yanı sıra araba değmez. Hatta bazı insanlar "çoğunlukla şehir içinde küçük bir yolculuk," derseniz. Kırıntı ve silinen araç sanki yolda farklıdır. Ben kış için tavsiye etmem. Onlar oldukça yüksek çünkü çok toplamda yaz, güvenle bu daha iyi bir yaz lastikleri bulabilirsiniz. Kış sporu için Nexen Winguard Tamam, ama bu özel lastik için yorumlarda bu konuda yazmak. daha fazla »

Nexen 4 mevsim lastiklerin tüm listesi