Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Nokian

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Nokian

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Nokian

En son eklenen yorumlar

yyyyyyy
Yorum fffffffff: 5,0 11111

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

lastikler, 1.9 TDI sürücü ileriye Ibiza hiçbir szpery, sürücünün 62-38 ağırlık dağılımı, büyüklüğü 195 / 50-15 üstlendi. Kesinlikle harika tutun tavsiye ediyorum ve kuru ve ıslak zeminde, iki tarafın çok sert ama yumuşak abartılı değil bulunmaktadır. Sert viraj lastikte biraz koyar, ama bu rahatsızlık çok oldu bu yeterli değildir. Hatta daha düşük olurdu Çok iyi konfor, düşük -spalanie düşük direnç sert oldu. Ben barakada bulunan öncekilerin karşılaştırıldığında olmayacak - onlar Nokia daha zor yatıyordu aynı boyutta Michelin verimli kavrama kırık. Yapışma gelince kurumasını benzer ve ıslak biraz daha kötü ama ne kadar eski kırık ı yıpranmış süspansiyon eski zaman bu başlatan yazar ve bu, çünkü karşılaştırmak için başka bir şey var bu yüzden yeni menteşe kurdu nokianów varsayımı ile paralel olarak kesinlikle nesnel bir -zawias olduğunu Geliştirilmiş çekiş araba da bu yüzden vb benim tercihlerinde eğin ben değiştirecek tek şey üzeresiniz değil ben konfor daha spor için biraz daha fazla bir tercih var, çünkü yanaklar bit artan sertlik olduğunu. İtirazım yok kavrama ne, ben bu nokianami arasında düzeltmek ve Michelin, birbirlerine bu büyüklükte bir şekilde set başına fiyat ve iklim ortada Nokia kazanmak crossklimate, ama seninle bu en azından mevsimsel değişen üreticiye göre, unutmak iddia ediyorum lastikler bugün satın alma seçeneği önünde durdu lastikler. Biz bekliyoruz ve biz farketmez gitmek kar veya yağmur veya ısı eğer. Lastik her koşulda üretici tarafından çok iyi korur ve ben bunu seviyorum ve% 100 testleri nasıl göstereceğim olacaktır. Tam 10 için 10 üzerinden 9 benim tercih yargıç altında Nokia yan duvarların sertliğini arttı ama yoksul yol yüzeylerinde daha güçlü bir rahatlık olanlar yazdığı gibi bir avantaj, görünüm, benim için hiçbir rol oynar yargıç yok düşünün eksik. Tek lastik işleme fiyatına gelince, aşınma ya da değerlendirme sadece 1000 km yaklaşık üzerlerinde yapılan hiçbir karşılaştırma var. ve şimdi göz "sıfır" aşınma ve yıpranma için;) neyse sen testlerde bu konuda okuyabilirsiniz. daha fazla »

Yazar:Rafindol
Yorum Rafindol: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

TİPİK YAZ Nokian: Bu ünlü bir üretici kış lastikleri ve yaz çeşitli modeller test ettikten sonra yenilik, Nokia, bir hayranı olarak, ben kısaca söylemek istiyorum. Bunun anlamı: konfor, özellikle çukurlarda 1.Super. Böylece wyciszyłaby engebeli yollarda gelen sesler başka, yaz lastikleri, var! Sadece büyük bir TUNING AKUSTİK ASMA! Ikinci Lastikler, yağmurda da 3 parlak 4 (elektronik "otopilot" olarak karayolu üzerinde) önünde çalışan çok emin Böyle olup olmadığını Proxes TOYO Pirelli P Zero Nero veya DUNLOP SP 9000 - Ancak, ne yazık ki, biraz yavaş dinamik sürücü ve tipik bir spor yarışması temsil yüksek kalitede diğer lastikler gibi agresif bir slalom direksiyon hareketlerine çabuk cevap vermezler. Ama bu mükemmel bir konfor için fiyat. Nokia "Z" bizim 17-inç tekerlekler üzerinde yol delik korkuyorlar lastikler 225/45 giymek isteyenler için de tavsiye ederim .... Bu bizim ve kötü yollarda biraz sert süspansiyon için bir lastiktir. Yani Honda Accord, ST serisi Fords, Mazda 3 ve son OPLI VECTRA ASTRA III daha Toyota AVENSIS, diyelim ki, daha çok yumuşak. Nokian "Z" en pahalı ve göze alamaz herkes için bir lastik olduğunu ... hızlı lastik modelleri "top" örtüşen! Ve her şey, tavsiye gelemez olanlar için: şehir etrafında en çukurlu yollarda sürüş için lastik ikinci seti gibi, Nokia "Z" için satın ... Oh - Unutmuşum - "Kozmik" ve SUPER MODERN DESEN GÖSTERGESİ YAKIT, lastikler KADIN hakkında en ilgisiz bile etkiliyor ... daha fazla »

Nokian yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Nokian

Kış lastiklerinin popüler modelleri Nokian

Kış lastiklerinin tüm modelleri Nokian

En son eklenen yorumlar

Ben kullanılan en iyi kış lastiği
Yorum Fatih Taylan: 4,4 111140

Tüm kış koşullarında Nokianın sürüş hissini (kar,çamur,kuru yol) yaz lastikleri ile kolayca karşılaştırabilirsiniz hemde temmuz ayında kuru asfaltta,ben denedim ve böyle bir şey görmedim,güvende olduğunuzu hissediyorsunuz. Şimdiye kadar denediğim lastikler BF G Alaska, Dunlop Wintersport,Continental Wintercontact (kabus!) Nokian WR A3 şimdiye kadar denediklerim arasında en iyisi,şimdiye kadar gayet memnunum ve umarım bu değişmez. daha fazla »

Oponka çok iyi :)
Yorum Deniz: 5,0 11111

Lastikleri montaj ettikten sonra ertesi gün deneme fırssatım oldu.şehir icinde trafikten dolayı 30-40 km/h yapabildim ama ertesi gün 70-80 km /h cıkma fırsatım oldu, ilk izlenimlerim Nokian WR A3 gayet başarılı bir performans gösterdi,kendimi güvende hissettim,fren mesafesi oldukça başarılı. daha önce bu marka lastikleri kullanmamıştım ama şuan çok memnunum ve herkese tavsiye ediyorum. daha fazla »

Nokian kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Nokian

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Nokian

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Nokian

En son eklenen yorumlar

tavsiye
Yorum Hania: 4,5 111150

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bu lastikler Polonyalı kışlar ılıman alıyorsanız ve amaç lastikleri yol koşulları çeşitli daha hazırlıklı böylece ülkemizde hava durumu, daha az kararlı hale geliyor düşüncesiyle satın aldı. Lastikler kuru, ıslak ve sabah don sırasında test edildi. Bu kavrama mükemmel ıslak hava gelince, lastik tam anlamıyla asfalt ve araç kontrolü bile hızlı virajlarda, istikrarlı ve güvenli belli ve sürme olduğunu bardzo.Zresztą için hareket etmez araba muhtemelen de hak süspansiyonu ısırıkları wielowahaczowego.Jeśli burada, biraz daha iyi frenleme olduğu izlenimini hafif bir avantaj yaz lastikleri kuru olması olduğunu yüzeye geliyor, ama ne zaman Nokian hava koşullarına dağ yağışlı yüzey. Bu, daha önceki biriyle karşılaştırır. (Continental ContiSportContact 3) tipik bir yaz lastiği olan lastik. Sürüş sırasında gürültü, onlar, yani daha düşük olduğunu düşünüyorum. 100km / h ~ bir hızda arabanın içinde gürültü lastikler Continental biraz daha azdır. Buna karşılık, bizim engebeli yollarda yuvarlanma direnci ve titreşim sönümleme kaldırım dikkate alarak bir delik, hatta çok iyi, iyi ve düşük profilli lastikler hangi ww.oponą karşılaştırılabilir. Başarısızlık yazmak için pek bir şey ao aşınma yokmuş gibi, "tahtaya vurmak" bir mesafe ~ 4000km tahrik çok küçük. Tabii ki, tam bir inceleme sadece kış koşullarında lastikleri kontrol ettikten sonra ifade edebilmiştir. Bu nedenle, en tavsiye edilen lastik, ancak kış kullanımda henüz değildi şartla. daha fazla »

Tüm durumlar için mükemmeldir
Yorum sirius: 4,8 111180

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben "her şey için bir şey, hiçbir şey için bir şey" olduğunu lastikler sezon boğulmuş ortak görüşler satın kabul oldukça uzun bir süre. Son olarak, bu çok lastikleri satın alan bir şans aldı ve karar haklıydı. Janusz mevsimsel lastikleri övgü ve 80 At kompaktlarına para harcıyorsun bizim alp-Polonyalı yollarda güvenli süper sinirli ya da 8 yaşındaki wycieruchach sürücü iken kim lastikler iki yeni setleri gelemez çünkü şimdi ben, başını sallamaya Gözler yuvarlayın. Şimdi ayrıntılarına: Lastik, sağlam görünüyor güçlü bir sırt korkmuyorum - Ben oldukça "hafif" görünüyor söyleyebilirim. Çok sessiz-çok önceki mevsimlik lastikler orta kademe daha sessiz. Peki titreşimleri azaltan, araba bile daha az ideal koşullarda sonra sorunsuz çalışır. Cobblestones şaşırtıcı derecede sessiz. Köşelerde biraz daha kötü nemli, kuru koşullarda çok iyi tutan, ama her zaman sınırı nerede. Karda Eğer viraj bile güvenli tutmak, 140 km / h acil fren başarıyla tamamlandı. Blotko ve bulaşık yapışmasına neden yok. Hatta soğuk ve çok kuru asfaltta can oldukça dinamik sürüş-ve en önemlisi güvenli. Özetle: lastikler birleştirilmiş sınıf dışında hiçbir şey satın almayın, ben Satınalma düşündüm ve güvenebilirsiniz herkese tavsiye ederim. daha fazla »

Nokian 4 mevsim lastiklerin tüm listesi