Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Ovation

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Ovation

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Ovation

En son eklenen yorumlar

Ucuz lastikler ve harika görünüyorsun ama bir lastik pompa taşımak veya bela prepaired
Yorum Louie: 4,0 11110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Dört lastikler çok hızlı geldi ve ben onlar tren yolculuğu geri geliyor ve ben benim ön sürücüleri fark arabaya binmeden önce eve ancak 2 saatlik sürücü önce bazı benzin satın almak için gerekli olan yaklaşık bir ay önce baktı ama yolu sevdim lastik l neyse ... Ben bu bir şaka ya da belki birileri benim lastiklerin havasını olabileceğini düşündüm, sonra ben diğer tarafa gitti ve diğer ön lastik çok tamamen düz oldu, dehşete, düz Yani bir hava pompası vardı bir benzin istasyonu var ve ben güvenle eve. Ancak, bu gece lastiklerin bir şekilde delinmiş ise, o zaman hava sürmez düşündüm ama onlar ertesi sabah ince, ama iki hafta daha süre içinde ... Gerçek şu ki sen lastikleri var çünkü için ne ödeme olsun değil kontrol ve nedeniyle Kerry yolların virajlı doğaya sık sık havada ile lastikleri doldurmak zorunda olduğu görülmektedir. Bu yüzden hiç bu lastikleri tavsiye etmem ve ben sadece onlara "düz dışarı burada bir derecelendirme başarısız verdik, ama onlar hala çalışıyor ... ama ne var birkaç haftada onları havayı koymak, dolayısıyla bu nedenle don hayal kırıklığına uğrattı 't cheap Alış iki yedek lastik taşımak gerektiği anlamına gelir ... ön lastikler uzun süre herhangi bir hava tutun bekliyoruz! daha fazla »

Ben kesinlikle tavsiye ederim
Yorum M. Czarnecki: 4,5 111150

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

kilometre milyon 1 - merhaba, bin 800 arasında araba sürdü. Ben 27 yıl boyunca binmek ve ben oldukça yoğun sürücü. Ben Subaru Outback 2.0D için lastikleri aldım. Ben Wrocław'ın oturma odasında 2010 yılında bu araba satın aldım. Fabrika araba YOKOHAMA lastikleri ve ben sakız istikrar bana hayran olduğunu itiraf etmeliyim. Kış lastikleri dahil YOKOHAMA da 90 bin kilometre toplam sürdü. Ve şimdi noktaya. Lastikler Ovation Ben vulkanize onları görünce gerçekten sonra aldım. Onlar gerçekten iyi görünüyordu. O dengeleme bir sorun değildi beni bilgilendirdi. Ben bir şans almaya karar verdi ve onu aldım. 215x55x17. YOKOHAMA lastikleri alüminyum jantlar ile birlikte benden çalındı. Ben Goodyear aldım. Ne yazık ki karayolu üzerinde benim diş etlerine yakaladı ve o sakızı çıktı sonra hemen durdu ve bertaraf edilmelidir. Ovation yaklaşık 9.000.000 km sürdü. Dürüst olmak gerekirse ben lastiklerinin hızlı aşınmasına endişeliydi. Bu hiçbiri aşınma çok az işaretler olduğunu. Yuvarlanma direnci ..... Ben Özetle .... yakıt tüketiminde bir fark yok ... Ben şok yaşıyorum ve kesinlikle kazık yine bu tip Muhtemelen aynı .... ChinKS ... Kesinlikle tavsiye ederim .....! daha fazla »

Ovation yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Ovation

Kış lastiklerinin popüler modelleri Ovation

Kış lastiklerinin tüm modelleri Ovation

En son eklenen yorumlar

Süper
Yorum 12345: 3,6 111600

Çok güzel çıktı. daha fazla »

İki sezondur iyi
Yorum Vittorio: 3,3 111300

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

merhaba ben oldukça iyiyim ödenen bu fiyat, güvenle herkese tavsiye ne, kim bilir sanmıyoruz, iyi, Ovation W586, onlar hiçbir sorun kusur var ama sadece birkaç sezondur olduğu, sırt çabuk aşınır çok harcamak istemiyorsanız olanlar ve avrenno iyi lastikler ve güvenli gerek daha fazla »

Ovation kış lastiklerinin tüm listesi