Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Pirelli

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Pirelli

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Pirelli

En son eklenen yorumlar

asla
Yorum JS: 1,0 10000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Tire: 205/65R15C ben Temmuz ayında 35 000 km kadar gittikten sonra 2009 yılının bahar aylarında lastikler 2 adet aldım ve Eylül 2010 de lastikleri, altbilgi böylece lastiğin yan tarafında hasar bursted. şikayet bildirdi, ben mevcut durumu aracın anormal statik ve dinamik yükler sonucu olduğunu bir cevap aldı. Ben, T4 araç VW dört yıl Klebery kış patlatır aşırı olmadığını tanıklar var 120 000KM hakkında onları sürdü, sırt biraz yıpranmış ama sorun yok, ben Pirelli azından okuduğum kadarıyla herhangi bir Çince veya Türkçe bok yaptığı marka getiriyor. Ömür Boyu Garanti bildirildi BUBEL İÇİN BO MARKALAR önlenir daha fazla »

asla
Yorum JS: 5,0 11111

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben altbilgi böylece lastiğin yan hasarı, hem lastikleri bursted Temmuz ve Eylül 2010 yılında 35 000 km kadar gittikten sonra 2009 yılının bahar aylarında lastikler 2 adet aldım. şikayet bildirdi, ben mevcut durumu aracın anormal statik ve dinamik yükler sonucu olduğunu bir cevap aldı. Ben, T4 araç VW dört yıl Klebery kış patlatır aşırı olmadığını tanıklar var 120 000KM hakkında onları sürdü, sırt biraz yıpranmış ama sorun yok, ben Pirelli azından okuduğum kadarıyla herhangi bir Çince veya Türkçe bok yaptığı marka getiriyor. Ömür Boyu Garanti bildirildi BUBEL İÇİN BO MARKALAR önlenir daha fazla »

Pirelli yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Pirelli

Kış lastiklerinin popüler modelleri Pirelli

Kış lastiklerinin tüm modelleri Pirelli

En son eklenen yorumlar

Karda Asilzadem ve soğuk değil başka bir durumda yani
Yorum Nadie Ulises: 4,6 111160

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Jaguar XF 3.0 D 275 HP 245/45/18 Bu yaz çok daha iyi olmasına rağmen, sadece buz boğulma mükemmel bir kış lastiği durumdur. Sorun lastiği "saf kış" olduğunu olduğunu bu kuru ve ıslak koşullarda, hem sıcaklık bakmak ve faydaları kaybetmeye başladığında söyledi. 7 ° C 10-12 ° C düşük için büyük ve yakın 20 olsun o kadar iyi değildir notlar çok kaybedersiniz. Bu yüzden ılıman bölgelerde yaşayanlar için bir rahatsızlık olduğunu ve soğuk bölgelerde iç giderken biz kış aylarında oldukça sık aşıldığı çünkü ikamet 15 ° C benim yerimde, kayak gitmek lastikleri kullanın veya . Bununla birlikte en az 7 ° C buenísmas bulunmaktadır. Bir eğrinin orta ve sopalarla olarak araba notları size Yağmur 3 ° adım. Kabaca kendi kız kardeşleri Pzero daha ıslak. Kuru sıfırın da gerçekten iyi bir performansa sahip ve normalde karda araba duymayanlar turlar, size fren olarak kaydetti ve araba siteniz için mükemmel gider için güven çok verir. Yeni düşmüş kar üzerinde kavrama da mükemmel. Ancak çabuk kaybedilen kapasite nedeniyle sert kar ve özellikle çok sert kar veya buz güvenilir olmamalı ve size sert kar ya da çok bu alanlarda aniden gerçekleşmesi bağlılığı kaybetmek nasıl fark gevşek kar gitmek gibi mükemmel bir tutuş geçirebilirsiniz sert, kötü davranış, sürer yaz daha çok daha iyi olduğunu. Zamanın uzunluğu ve yaklaşık 20.000 kuyu hala en az 10.000 km artı yaklaşık taşıyacak. Onlar ben aldım ve çok hoş bir sürpriz ne zaman tekerlekleri kış beni endişeli rahat ve sessiz bir şey vardır. Tüm açıklanan ya da tavsiye alım için daha fazla »

Yazar:PIOTR
Yorum PIOTR: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben farklı kış lastikleri (- her zaman yeni iyi bir yıl, pirelli, michelin, conti, bf, Kleber) giderdim. İlk kış lastikleri PİRELLİ KIŞ 160 satın alındı ​​... Kopnym kar zincirleri olmadan dağlarda sürüş hiçbir sorun oldu ... İki yıl sonra, ben aynı arabaya GOODYEAR UG5 aldım ... Sadece bir felaket .... Hareket içine gitti Bu tepe zincirleri. Ben hemen sattı ve tekrar Pirelli üçüncü sezon için özür diledi. KLEBER - - Michelin - BF - O zaman ben PIRELLI değiştirmek için gitmek istiyorum CONTI ... Tekrar PIRELLI. Bana göre, bu piyasadaki en iyi kış lastikleri bazılarıdır. Ben dağlarda, kar, buz, sulu kar üzerinde sürüş amacı ile bunları satın ... ve şehirde usulüne 50km / h dönüm için! Geçen yıl Michelin Alpin P2 vardı ... ve lastikler düzgün gergin yok ve ben çok yavaş gidiyordu çünkü yol boyunca bir araba köşesinde durdu ilk kez ... Ben vaktim yok şimdiye kadar sağlam bir zincir oluşturmak için vardı çünkü utanç vericiydi. Bu yıl, deneyler yapılır ve bana başarısız asla lastikler için para şöyle tebliğ ediyorum. "MAD MAX'ów" için küçük bir not ... Kamu yollarda yarış pistlerinden değildir ve hiçbir kış lastikleri ile cesaret doğuran, kazadan önce sürücüyü kurtarmak olmaz daha fazla »

Pirelli kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Pirelli

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Pirelli

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Pirelli

En son eklenen yorumlar

Lastiğin değerlendirmesi 3 + ve başka bir şey değildir ...
Yorum autor: 2,4 114000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben diğerlerini dinlemek mümkün, ama hiçbir begrudged ve atasözü gibi çıktı: ". Ucuz köpek eti yiyin" Bu yaz ve kış aylarında düşük birleştirilmiş lastik, türüdür. Islak ise nedense çekiş ile alabilirsiniz, ama kuru koşullarda yüksek sesle ve çok yumuşak gıcırtı köşelerde tarafından uygulanır. Kış koşullarında olursa olsun bilinen buz lastik çünkü bu şansı yoktur, çünkü kopnym kar oldukça zor hareket, iyi değildi sadece çivili lastikler (ya da belki paten) vardır. Ben sadece ne can atmıyorum lastiklerle Genellikle mutlu "siyah altın" fiyattır. İtalyan şirketi olarak kabul edilir premium marka, ne yazık ki bu sınıf kendi ürün kesinlikle değil. daha fazla »

Yazar:W.P
Yorum W.P: 2,6 116000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastiğin sadece huzurlu bir yolculuk iyi gerçekleştirebilirsiniz. Şehir ve çevresi etrafında bir yürüyüş. Güçlü sürüş için ne yazık ki çok kaygan. Virajlarda girmeden Yaz aylarında gerçekten çok tüketir dışında araç yavaşlatmak zorunda. Kışın, zaman zaman "ne yazık Benzer yolculuğu 10 yıl michelinkach MXT Sonuç olarak baş vermedi -. Bu binmek bir lastik, ama dikkatli Yaz -.. Kış ve böylece 2/3/4 mevsimlere göre dengeleme olmadan, Ne için. tasarrufu görünür ve size zevk, ama sonra hiç şans çünkü önünüzde birisi, Michelin Energy veya Unirojalce 680 üzerinde sert frenleme değildir sağlayabilirsiniz. daha fazla »

Pirelli 4 mevsim lastiklerin tüm listesi