Siparişinizin Durumu

Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Sailun

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Sailun

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Sailun

En son eklenen yorumlar

İyi Fiyat Daha iyi kavrama
Yorum Gareth: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bu lastiklerin sormak için tamamen farklı iki talepler benim A5 3.0 TDI ön önce benim Nissan 350Z arkasına ve şimdi bu lastikleri vardı ama iki kere fantastik olmuştur. ıslak 240bhp + değil, aynı zamanda konfor uzun yolculuklarda ve güven ile hem iki araçlarda muhteşem kavrama sundu. Benim A5 arkasındaki lastiklerin değiştirilmesi gelir ve onun 3.0 Z4 kupası arkadaşım bunları tavsiye zaman başka bir şey satın almak ve o onları seviyor olmaz. , ödeme fiyata daha fazla sorun olabilir. Ben en sonunda lastikleri yaşadım ve daha iyi değilse, bu gibi iyi yapmak. Lastik aşınması muhtemelen biraz üst markaların daha yüksek ama fiyat farkı garanti ve yüksek kavrama olduğunda senin lastiğin bazı uzun ömürlü gevşek olacak için yeterli değildir. daha fazla »

Çince ama oldukça iyi.
Yorum Whitedog: 3,8 111800

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

lastikler 2003 Ford Galaxy 1.9 TDI koymak. Daha önce ben Wanli Kauçuk ödünç vardı ve birkaç kilometre sonra benim arkadaşım verdi (korkunç gürültülü, ben bilmiyordum taşıyan ya da kötü bir şey olsun) alım hakkı Sailun. Ben çok mutluyum bugünkü ile, sessiz, iyi yola sadık, ama ıslak ABS'nin olması iyi, ben ön slayt ayrılır. Ben tekrar satın almak için olsaydı ben kesinlikle bunu yapardım. Bu fiyat, ben sadece bu devam edebilir. Onlara sadece 15000 km yaptım çünkü Wyważyły ​​çok iyi ve hatta yıpratma belki de az. Ben tavsiye ederim. daha fazla »

Sailun yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Sailun

Kış lastiklerinin popüler modelleri Sailun

Kış lastiklerinin tüm modelleri Sailun

En son eklenen yorumlar

fiyat için zimówka büyük
Yorum Marek: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bu lastikler satın alarak Ben bilinmeyen bir marka korkulan, ama lastikler Sailun pahalı ve kesinlikle iyi kış lastikleri bir efsane vardır Polonya, daha yaygın olan ABD sitelerinde fiyat ve müşteri yorumu etkiledi. Bu lastikler üzerinde 4x4 araç yatay kar kayması gelen bindi, otomobil tamamen beyaz yüzey bir sorun ile, 50 km / s kapalı hareket ve köşelere kar, girişte fren ile, pulluk gibi herhangi bir sorun davranmaya, rüşvet değil korkunç araba sürekli ve tahmin edilebileceği gibi onlara davranır. Kış sonra neredeyse görünmez bir çok düşük yakıt tüketimi, engel değildi bu lastikler üzerinde Tatra kış kontrol daha fazla »

Biraz para için Süper İnce lastik
Yorum Jan: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Yüksek polka daha 2x az büyük lastik! ABD / Kanada - Ben batı tarafında bir testi okuduktan sonra satın almaya karar verdi. Sailun marka kar ve ekstramalnych terimler hiçbir sıkıntısı olduğunu kıtadaki lastiklerin wiekim ihracatçısı. Tek dezavantajı kuru kaldırımda lastikler ıslık / hafif bir kükreyen olduğunu. Daha pürüzsüz bir yüzey büyük düdük - Bu asfalt türüne de bağlıdır. Ben çok hafif karlı ve ıslak yollarda test edilmiş ve çamurlu yollarında alanında - lastiğin sansasyonel davranır. Kosztotwala 305zl/szt ile garip Az! Ben bir kaç mevsim çekin umut daha fazla »

Sailun kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Sailun

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Sailun

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Sailun

En son eklenen yorumlar

Çok dayanıklı ve güvenli profesyonel lastik.
Yorum Oskar Z: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben sonbaharda rağmen, şimdi ben şok oldum, hayatta kalmak için bu lastikleri aldım. Ben 300hp daha var, bir araba, ne yazık ki lastikler daha fazla para harcamak zorunda, ve ekstra bir set ve not olarak satın olanlar ... Ben araba lastikleri böyle büyük bir seçim yoktu. Yarım yıldan fazla Binme ve ben her koşulda onları denemek başardı: yaz, yağmur, ıslak yaprakları, kar, çamur. Hiçbir şey korkunç ve ben olmadıkça kimse fabrikasında bir hata yapmış olduğunu hissediyorum. Ben direksiyonda sırt bazen hissediyorum itiraf, yüzeyde bağlıdır, ancak bir kusur değildir. fiyat, en az yaklaşık% 60 kadar düşüktür. Haftalık 700 km ortalama ve onlara sürücü halen kullanımda herhangi bir işaret eksikliği. "P" harfi ile lastik markası önceki yıla tadı (Ben antyreklamy yapmak istemiyorum) ve bu kadar etkili olmasa da, ne yazık ki, bir yılda sadece hayatta. Tavsiye ve değer bir deneyin insanlar adeta sizi gıpta çünkü "Çince yapmayız" demek insanların görüşüne dinlemek için. Lastik ve ne kadar para kaydedilmiş 4 mevsim. daha fazla »

Iyi bir fiyata Serin lastik
Yorum wojtas: 4,0 11110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben bu fiyata bekliyoruz ama hoş şaşırdım ne emin değildi çünkü ben şimdiye kadar sadece 2 aldım. Bazı yazdım, ama endişe verici bir şey fark etmedi gürültü, korkuyor Ağustos. 0 derece ve gürültü seviyesi civarında kış sıcaklıkları ise benim için çok Tamam yıl Fulda kontrol sporu olarak aynı düzeydedir. Hatta telefonda uygulama ölçülür ve aynı koşullar (110km karayolu üzerinde / saat) altında yaz daha az 1 dB ... yaptı. Sırayla karda çekiş Rozjeżdżonym. Ön aks arka aks sailuny üzerinde uślizgiwały Ağustos kış lastikleri morde için düzenlenen Nerede, ben arka aks yapışmasını koparak değil başardı. Ben daha yüksek sıcaklıklarda yaz aylarında nasıl olacak bilmiyorum, ama Ağustos b kış egzersiz yoktur. Peki. daha fazla »

Sailun 4 mevsim lastiklerin tüm listesi