0 Ürün, 0 TL Sepetiniz Tamam
Sepette ürün bulunmuyor
Seçmiş olduğunuz ürün sepette.
0212 705 53 15 Bugün 9 - 19

Yükleniyor...

Yükleniyor...

185/70 R13 Lastik

185/70 R13 Lastikleri

185/70 R13 ebatlarındakilastiklerin sıralaması

Sitemiz kullanıcıları tarafından en yüksek oy alan 185/70 R13 ebatlarındaki kışlık ve yazlık lastikleri sunmaktayız. Sürücüler tarafından en çok tercih edilen 185/70 R13 ebatlarındaki lastiklere göz atın. Bu sıralama, sitemizde bulunanlastikler hakkındaki geniş bazlı değerlendirme ve yorumlara dayanılarak hazırlanmıştır.

 • Kumho KH17 185/70 R13 86 T

  Kumho KH17 185/70 R13 86 T

  111120 4,2

  130 TL 1 tanesinin fiyati

  Kumho KH17 spor tipi araçlar için tasarlanmış bir lastiktir. Hamurundaki eşsiz karışım sayesinde konforlu ve gürültüsüz bir sürüş sunar, kuru veya ısl...
 • Roadstone CP 661 185/70 R13 86 T

  Roadstone CP 661 185/70 R13 86 T

  111120 4,2

  114 TL 1 tanesinin fiyati

  Bu lastik hakkında henüz teknik bilgiler girilmedi
 • Michelin ENERGY E 3B 185/70 R13 86 T

  Michelin ENERGY E 3B 185/70 R13 86 T

  111700 3,7

  212 TL 1 tanesinin fiyati

  Michelin Energy E3B, standart binek otomobiller ve MPV segmentinde üretilen araçlar için özel olarak tasarlanmış yaz lastiğidir. Türünün en ekonomik l...

En çok satılanlar

En sık sattığımız 185/70 R13 ebatlarındaki yazlık ve kışlık lastiklere göz atın.Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen yazlık ve kışlık lastikleri sunmaktayız. Bunlar 185/70 R13 ebatlarındaki lastiklerin en popüler ve güvenilirleridir.

Lastiğin boyutu

Lastiginizin yan tarafinda onun ebatlarini belirten bir takim rakamlar ve harfler mevcuttur, örnegin 185/70 R13, buradaki ilk sayi grubu lastigin iki kenari arasindaki taban genişligini milimetre cinsinden ifade eder. Ikinci sayi grubu onun profilini, yani lastigin taban genişliginin yüzde degerini belirtir, örnegin 55 sayisi 205’ in 55%’ ini, yani 112,75 mm’ yi gösterir. „R” ise lastigin tipi hakkinda bilgi içerir (R -radyal, D –çapraz). Son sayi grubu da jant çapini inç cinsinden temsil eder. Lastik satin alirken lastiginizin boyutlarini da bilmeniz gerekmektedir.

Yorumlar

185/70 R13 ebatında olan lastikler hakkındaki yorumları okuyun. Müşterilerimizin alışveriş sonrasındaki tecrübelerine göz atın. Sürücülerin lastik modeline dayanan yorumlarına göz atın. Siz de 185/70 R13 ebatında olan lastikler hakkındaki yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

 • Uniroyal RALLYE 680 specjalista: 111400 3,4

  Ben öncelikle yağmurda sürüş için lastik arıyordu. İlk sağanak sonra güzel lastikler beni şaşırttı. Yorum yapmadan terk edecek eski set Debica, üzerinde, suyun bir çark girdikten sonra, ben bile küçük göletlerde, direksiyonun elinden kaçtı. Uniroyal'ach için bile su üzerinde bir tekerlek taşıdıktan sonra, bazen ben bile ortalama su birikintisi girdikten sonra, herhangi bir belirti fark yoktur. Herşey 70 km / h hızı hakkında Bu gerçekten büyük su birikintileri araç biz su geçmekte olduğunu biliyorum, ama tekerleği mücadele, ya wyszarpywania yok edebilir ... Üstü 70 km / s tüm biraz daha hissediyorum, ama bu hiç de şaşırtıcı değil. Bununla birlikte, bu Debica'dan 100 kat daha iyidir. Sen lastik "yağmur", benim önceki olanlardan daha 2x daha yüksek hakkında o sıçraması olduğunu görebilirsiniz. Bu kuyu suyu drene çıkıyor ... Islak zeminde frenleme Tamam, ama kaygan farklı ve bazen daha iyi sadece sağduyu üzerine lastikleri saymak değil biliyorum. Kuru çok iyi için, ama sadece her lastiği sağlar. Bugüne kadar ben biraz koşmak var, ama önceki yıl yerini alacak çünkü benim için lastik ömrü, daha ziyade ikincil öneme sahip bir konudur, ama iyi bir yolculuk lastikler. Bana bak bir hata için Oylaması lastik değişiyor çünkü intercede 3, iyi görünüyor, ama sonuçta ben bir şey verebilir. Yuvarlanma direnci - benim frenler iyi direnç sağlar, onlar pozapiekane, bu yüzden söylemek zor.

  Daha fazla oku
 • Kormoran IMPULSER Domestos: 116000 2,6

  Kahkaha diğer kullanıcıların yorumlarını okuyarak gözyaşlarına Zryczałem. Bu aslında çok rahat, yüksek sesle ve sinsi sinsi ıslak etmek gibidir çünkü bu lastikler tavsiye etmek zor. Onlar ne iyi ne kötü. Ikinci kez, ben onları satın almayın - orası kesin. Ama bułowatości gözlemleri ve denge sorunları teyit yok. Ben Civica eşi bu lastikleri koymak ve o bir kasap olarak Curbs sürmek - hatta 250 m flaku yaklaşık sürüş için düzenlenmiş bir ... Kesinlikle Honda Impulserze sürüş deneyimi mükemmel süspansiyon ve çok yardım yapar düşünün. Lastikler yanı sıra, evet ama sadece biraz 70 daha fazla 110 km / h ve değil yendi - nasıl Eşim (yeterli kar ve kış çizmek istemiyordu) onları kışın indi bazı :-) vermek. Ayrıca (çoğunlukla şehir) verdi. Poprad - - Bu yıl, ben yaz rotayı Gdańsk bu lastikler üzerinde sürdü Danzig ve hatta güzel, ben şikayet edemezsiniz bindi. Günümüz rekabet - - Özetle, lastik fiyatı ortalama ve değilse bile izlemeye değer olmazdı. Ancak, birçok kullanıcı sınırlı bir bütçe var ve bu koşullarda faaliyet olmalıdır. Eh ben) eşim ;-) nasıl sinir bozucu olduğunu tahmin

  Daha fazla oku
 • Kormoran IMPULSER darion: 116000 2,6

  Genel olarak, iyi lastikler yılında çamurda içinde araba ile değildi bu mücadele eğer! Ben bu lastikler ne olduğunu bilmiyorum, ama araba sadece sadece küçük tümsekler üzerinde seyahat yönünü değiştirmek öyle değil. Bir balon değil, lastikler gibi gider. 120 km / h üzeri araç önemli çamurda ve hız ile yolda kontrolden basitçe ve yavaşlatmak gerekir! Sıkıcı ve bazen çok tehlikeli. Nedenini bilmiyorum ama denge olamaz. Araba yaklaşık 140 seyahat gibi km / saat 'da tekerlek çevirir. Yakında bunları denge ama sonra yine aynı şey olur. Güzel düz ıslak yollarda sürüş sırasında bu lastikler çok iyi excel olmasıdır. Eğer iyi :) daha fazla zarar verebilir, çünkü inhibisyonu artık ek polonez sorunları (sürücüler için Polonaise köyleri, tekerlekleri bloke asla neden olabilir çünkü bu lastiklerin sadece gerçekten önemli avantaj bulunuyor. Onları yaklaşık 30000 km bir ders vermek için geldiğinde muhtemelen kadar onlar kış için kış lastikleri olarak var ve çünkü bu benim sürüş tarzı ve hatta eğer ... Ben bir rut "yapmak", artık dayanamıyorum!

  Daha fazla oku
 • Dębica Navigator 2 JarekTB: 111160 4,6

  Ben bile rulo geçmiş mağazaya gitmek gerektiğini öğrendim sonra benim polonez için bu lastikleri aldım. Sana (1500km) önünde uzun bir yol olduğu için, ben bu uyarıyı görmezden karar verdi ve en iyi benim araba lastikleri uyabilecek Internet'te bilgi baktı. Dikkate benim tekerleklerin genişliği alınması:. 5 "ve ben Dębica Navigator 2 lastik 185/70 13R lazım dört mevsim lastikler arıyor Sonra komut çok ucuz olduğunu sundukları çıktı oponeo.com.tr alışveriş geldi lastik satın beklemiyorduk ardından. özel mucizeler ve burada bir sürpriz. Çok kısa fren mesafesi, daha sessiz bir sürüş değil hızlarda dayak> 130 km / h, virajlarda iyi tutuş. Kışın sadece bu lastikler gerçekten iyi olduğuna ikna edilmelidir. Şubat ayında Üst Ustrzyki içinde Bieszczady Dağları oldu gibi kar ve soğuk oldu. olmuştur Cisna yollar bielutkie vardı ve ben 80km/hi çekiş kaybetme konusunda endişelenmenize gerek gidebiliriz. kez bile bazen asfalt yol soyundan gömmemek hiç aklıma gelmedi. özeti, fiyat için ben tavsiye ederim! !

  Daha fazla oku
 • Dębica Navigator sweeper: 116000 2,6

  Oldukça iyi fiyatı için Clincher. Ben arabayı oldukça istikrarlı kış çalışan ön 2 adet (arka frigo koştu) vardı, yaz da (kıyasla piston gider michelinów MXT-kış olarak biraz daha kötü, başınızın üzerinde onları yenmek yaz-ama o bir yaz ne de kış dolayısıyla hiçbir seçenek ama tüm yıl boyunca ne olduğunu ) egzersiz çok (40 bin bana yarım sırt olmuştur) sessiz, ama sırt blokları, sonraki büyük dezavantajı ıslak öngörülemeyen davranıştır hemen scinalo keskin kenarları sürmek için çalışıyor - Ağustos ayında bazen May oldukça iyi kavrama kadar ve onu aşan sınırı Neredeyse (ben sürdüğüm genellikle eğer sırt bloğu basitçe "kurulması" ve yol kenarlarında sadece (sonra her keskin kenarları aşınmış ve onlara olan kauçuk parçaları sıvamış olduğu gibi eğer frenleme ve viraj alma.) dokunacak, ancak şüpheli tamamen kaybetmek yükleyin nispeten barışçıl bu lastik oldukça iyi olduğunu

  Daha fazla oku
 • Dębica Navigator jędrzej: 111400 3,4

  Ben görüşler Seleflerimin beni ikna sırf telastikler aldım. İlk günden sonra ben daha belki ben istediğimi aldım memnunum ve benim. Yine de, benim köşe girecek bir konudur - şey ıslak oldukça doğru değil ama ne bilmiyorum - Ben havaalanında kontrol etmek zorunda, bu nedenle daha sonra şaşırmayın. Ama bunun ötesinde Tamam. Sürüş ve kuru zeminde fren - çok Tamam. netleştirmek için - - dönüşler (ancak önceki lastikler berbat çünkü ben, çok sert değilim ve şimdi biraz uzakta sürücü -? belki en şey) ıslak bir ama aynı şey sadece biraz daha kötü olsa, kar ince Frigo ve buz hokeyi, diyelim ki, daha o halletme gibi kayar, ama ustaca inhibe kızak durdurmak nispeten hızlı olabilir gibi. Ben kış następmnej (40tys/rok daha yapıyor) onlara dahil olduğunu bilmenize rağmen Böylece yerine, tavsiye, böylece diğer lastiklere veya diğer araç :) (elbette farklı lastikler ile) ya

  Daha fazla oku
 • Dębica Navigator 2 Szczepan: 111400 3,4

  Ben 1,5 yıl poldku önünde var ve fabrika karabataklar d168 (kormoranach için 3 kez Polda her yağmurda çöktü) çok daha iyi, ben michelin Q100 iyi ama beżnik bitmişti kullanılmış lastikler bir dizi aldım ve bir eğri ve hiçbir yapıldı 175 boyutunda, sonra az neredeyse kel michelin gelen kar ve buz sıkışmış yeni bir 175/70/13 tentür satın alındı. Şimdi bir navigasyon ön 2, arka tentürleri var ve michelin göre öncelikle yağmur karabataklar daha iyi yaz aylarında (belki de daha büyük boyutta) każych koşullarında kış aylarında çok daha iyi. Kesinlikle diğer eksende seyrüseferler Polda 2 kazık. Ben numarasının önündeki eski Michelin geniş lastikler arkasında, polaris 2 var, ama ben fren zaman navigatorach 1 arka ve polarisach ilgili olarak geri beni suçlamak olmaz korkuyorum çünkü bile ön 165 Lada Samara navigatory satın olup olmadığını merak Ön.

  Daha fazla oku
 • Dębica Navigator Jacek: 111400 3,4

  Not, bu model / I heykel sırt / ama "Goodyear-Vector2" lisans sağlamak .. Ben yukarıda oldukça çok seyahat için fırsat oldu. "GY-V2 195/70/15 'gerçekten benim Sonatą2.Były şey olduğunu düşünüyorum lastikler iyi ve en zorlu koşullarda bile mükemmel bir şekilde çalıştı. Navigatory185/70/13 kez çok iyi kar üzerinde ve kuru zeminde "GY". Benim çok katılıyorum "przedmówcami." Kullanılan göz önünde tutarak aldım ama ıslak bir zdradliwe.Podczas üzerinde korkunç güvenilmez ve yavaş yağmur zor! Aşınma-in normie.Po 40, 000 hakkında hangi ben henüz letnich.Ogólnie kullanıyorum Ben sadece bir soru .. benim "Navigatory" "Michelin XT1", bu konuda son derece sakin ve rahat, daha iyi katılıyorum rahatsız edici büyük zużycia.Nie bazı kanıt yoktu niezła.No ve çok ucuz.

  Daha fazla oku
 • Fulda DIADEM DIRIGO Jacek: 111400 3,4

  Ben 2007 baharında bir lastik seti aldım, onlar oldukça iyi bir performans. sahibi bana bazı Çinli buluşlar veya Korece porzednim oldu. Sırt onlara binmek mümkün değildi, çünkü kolayca gözden, bu sözü geçti yeterince iyi olmasına rağmen. Ben Fulda sevindim. Polonez için hepsi çok iyi. Peki kuru ve ıslak hem davrandım. Hafif kış nedeniyle kış lastikleri değiştirmek ve tavsiye vermek, ama kış dişetleri ile tekerlekleri bir dizi yoktu. Ayrıca gevşek zeminlerde ve çamurda iyi yapıyor. Ben gidip eve asfalt yol zorladı ve bana gürültü seviyesini değerlendirmek için yaklaşık zordur am - polonez Ancak, modern arabalara kıyasla arabada oldukça yüksek. Tekrar lastikleri satın almak olsaydı muhtemelen yine Fulda seçsin. Ben farklı lastikler denemek istiyorum olasıdır çünkü, belki yazarım.

  Daha fazla oku
 • Dębica Passio Marek: 180000 1,8

  3 set toplam Passio fazla 120 bin km sürdü. Ben bir 100 hp motoru var. Ben çok ve hızlı bir şekilde, şehir ve rota seyahat. Ancak, günlük geziler ya da alışveriş için sadece "Pazar" sürücüler sürece herkes bu lastiği tavsiye etmem. Ağır unutmak için daha iyi frenleme rağmen kuru şartlarda, tolere yol. Wet - yüksek hızda araç gerçek bir mucizedir durdurun. Kar biraz ve hatta düz hiçbir yerden orada yeniden yüklenir. 120 km / h aşan yüksek. Lastikler, direksiyon ve aracın son seti satın aldıktan sonra yan yana çekimine seğirmesi başladı. Bu yakınsama veya yeniden denge tekerlekleri kontrol yardım etmedi. Şikayet yerine unutulacak. Ben ön tekerlekler takas - ve bir şekilde kış geri przejeździłem. Şimdi ben başka aldım .....

  Daha fazla oku
Müşteri profili
Diğer bilgiler
© Copyright 1999 - 2014 Oponeo.com.tr