Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Hepsi

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Barum Lastik

Lastikler Barum

Barum lastikleri, Alman karteli olan Continental şirketinin kapsamına giren Çek markasıdır. Barum firması, lastik üretiminde ilk deneyimleri II Dünya Savaşından önce kazanmıştır. 90. yıllarında gerçekleşmiş olan Contonental ile birleşiminden dolayı, Barum en yeni teknolojileri kullanabilir ve bu marka lastiklerinin kalitesi mükemmeldir. Barum lastikleri, çok yüksek verimliliğinden ve cazip fiyatlarından dolayı, Polonya sürücüleri tarafından sık sık seçilir. Bu markanın lastikleri Orta Avrupa iklim bölgesinde üretildikleri için, Polonya'daki yol şartlarına çok uygundur. Barum marka lastiklerin seçeneklerine göz atın.

Markanın tarihçesi

Bata, Rubena ve Mitas firmalarının birleşiminden doğan bir firmadır Barum, ve daha sonra Orta Avrupada kendi alanında lider bir firma konumuna gelmişlerdir. Ayrıca marka ismini bu üç firmanın isimlerinden aldı. Bata kardeşler dünyanın en tanınmış ayakkabı markalarından birinin yaratıcılarıydı, mütevazı bir şekilde iş maceralarına atılmışlardı. Birinci Dünya Savaşı öncesinde sadece üç kişiyi istihdam ediyorlardı, firmanın dönüm noktası askeriyeden alınan siparişle gerçekleşti, ve 1924 yılında lastik tabanlı ayakkabı üretimine başladılar.Firma tarihinin ikinci adımı ise birkaç yıl sonra kurulacak olan Barum dur. İleriki zamanda dinamik olarak genişleyen kauçuk sektöründe daha da büyük deneyimler kazanıldı, Bata karayolu taşımacılığının dahada hızlı olabileceğini keşfetti, demiryolundan daha ucuz ve kolay bir yol keşfettiler ve kendi araç filolarını kurmaya kara verdiler. Firmanın artan üretiminde ve malların yüksek miktarlarda satışı için önemli bir gelişmeydi bu. 1931 yılında bisiklet lastiği üretimi ile başlayarak lastik sektörüne adım attılar. Bundan üç yıl sonra otomobil lastiği üretimine başladılar. Motor endüstrisinin hızlı gelişimi lastik üretiminde yatırımın daha fazla olmasını mümkün kılıyordu. İkinci dünya savaşının sona ermesinden sonra, 1945 yılında yapılan kamulaştırma programının bir parçası olarak Bata araba ve bisiklet lastikleri üreten ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Barum

Lastik Yazlık Barum Bravuris 4x4

Memnunum.
Yorum: 1,4 140000

Alırken internet üzerinden şüphelerim vardı. Ancak güvenilir olduğunu gördüm. Fiyatlar uygundu.Sıkıntı yaşarım diye düşünüyordum. Şimdiye kadar ki performanstan memnunum. Teşekkürler.

Lastik Yazlık Barum Bravuris 3HM

Ben oldukça memnunum
Yorum: 3,3 111300

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben her zaman lastikler prim (:.: Bir yüksek-uç okuyun) kullandık. Bu sefer durum boyutu. 205/55 R16 içinde budżetówki kullanmak için beni zorladı. 400 km sürüş sonra. ; 3 öncül 4 lastik dışarı onlar "iğne" olduğunu: - Ben zaten biliyorum Dördüncü lastik, ne yazık ki, "atladı" ve bir şekilde onu dengelemek için pozisyonları o sürece 8 kez ertelendi oponiarze. Mükemmel işe yaramadı ve PT üzerine kurulmuştur - bu kadar nazikçe titreşir hissediyorum. - (90 km / h hızda altında, ben sevmiyorum gibi gets sadece 120 km / saat'in üzerinde gerçekten bir sorun değil, ama dürüst olmak gerekirse üretici 71 dB sağlar olsa) lastik belirgin yüksek sesle. Gürültü ;-) olmayacak ne yazık ki, çünkü hız için koltuk sayısı, bu yıl, binmek emerytalnie (gerekir) olacak - bu yuvarlanma direnci, kuru sonuçları endeks E belirgin yüksektir. Arabam hızlandırır "aynı" Ben daha önce olduğu gibi, ne yazık ki biraz daha fazla gaz eklemek zorunda - portföyünü etkileyecektir - şüphesiz. - Kuru yolda Davranış çok doğru, bu yüzden korkuyor kavşaklar ve virajlı değilim. Yan sürtünme oto aşırı ne de understeering ne olduğunu iyi. (Sürüş Sensation yani, ben bir üst kalitede kış lastikleri aldım). - Lastik güzel şap sundu. Geniş oluklar Özellikle yan blok sağlam bir his uyandırıyor. Genel lastikte iyi bir görsel izlenim bırakıyor. - Sözde ortalama (- adını yüksek milage HM) daha bu lastik yüksek kilometre üzerinde elde etti. Özetle, lastik her bakımdan doğru ve ortalama sürüş konforu daha yüksek sağlıyor. Doğada her zaman bir şey için bir şey, bu yüzden Orlen içinde nalewaku daha düşük bir alım fiyatı dopłacimy orada çünkü. Ne yazık ki, ben Cisne çalışır, bu yüzden mutlu ortalama bu değilim. Birisi "evde" bir araba kullanırsa Ama benim satın alma ile çok memnun olacak.

Kış lastikleri Barum

opona Kışlık Barum Polaris 3

Pozitif!
Yorum: 4,1 111110

Daha öncelerden Goodyear Michelin gibi markaların lastiklerini kullandım, yani fiyat olarak pahalı lastiklerdi,büyük beklentilere yüksek ücretler ödemiştim. Bu kez açıkca söylemek gerekirse fiyatına aldanarak birazda korkuyla Barum Polaris 3 lastiklerini aldım.Bu lastikleri almamdaki bir diğer etkense bir arkadaşımın şuanda bu lastikleri kullanıyor olmasıydı, onun tavsiyelerinede uyarak Barum Polaris 3 almaya karar verdim. Karda mükemmel, yol tutuşu çok iyi,kusursuz fren mesafesine sahip. Kar lastiğinden başka ne bekleyebilirimki zaten? Karlı yollarda çekinmeden 120 km hızla gidiyorum. Hala aşınma ile ilgili bir problem yaşamadım. Şiddetle tavsiyemdir.

opona Kışlık Barum Polaris 3

Bu fiyat aralığında - I recommend
Yorum: 3,6 111600

Lastikleri Ford Focus aracımda kullanıyorum,bu aracı Eylül ayından bu yana kullanıyorum,bu yüzden diğer lastiklerle karşılaştıramıycam.Evimin yakınlarında hergün mecburen geçmek zorunda olduğum 70 metrelik bir yokuş var,bu yokşdan karlı havalarda aracımla kaymadan tırmanmak müthiş bir zevk verdi bana,inanın kış lastiğinin ne demek olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. Artık bu yokuşta tereddüt etmeden aracımı kullanabiliyorum.İlk başlarda Barum Polaris lastiklerini alırken tereddütlerim oldu çünki fiyatı düşük lastiklerdi,yeterli performansı alamyacağımdan korkmuştum ancak şimdi diyebilirimki Barum Polaris 3 tam bir kış lastiği ve ekonomik.

Ortalama lastik yorumları: istinaden yorumlar