Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Bridgestone

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Bridgestone Lastik

Lastikler Bridgestone

Bridgestone lastikleri, lastik kartelinden en büyük olanlardan biri tarafından üretilir. İmalatçısı, 1931 yılında Kurume şehrinde kurulmuş olan, bir Japon şirketidir. Bridgestone lastikleri, birkaç dönem boyunca Formula 1 yarış arabalarında kullanılmıştır. Ancak en iyi kaliteye sahip olan ürünler o kadar güven verilir. Bu markanın lastikleri, mevcut olan en modern teknolojiler kullanarak üretilir. Brigestone lastiklerine sahip olan araba kullanmak, değişik yol şartlarında güvenlik ve yüksek konfor sağlar. Bu markanın lastiklerinin web sitemizdeki seçeneklerini tanımaya davet ederiz.

Yaz lastikleri yorumları Bridgestone

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,3 111130 (115 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Bridgestone

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 3,8 111800 (165 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Bridgestone lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Bridgestone modelleri.

 • Bridgestone ER300
  Bridgestone ER300

  Bridgestone Turanza ER300 tam kontrol sağlayan ve gürültü yapmayan bir premium klas ...

 • Bridgestone LM20
  Bridgestone LM20

  Bridgestone Lamelli LM20 deseni, orta ve üst segment araçlarda, her türlü kış koşullarında ...

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Bridgestone lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

 • Bridgestone LM20
  Bridgestone LM20

  Bridgestone Lamelli LM20 deseni, orta ve üst segment araçlarda, her türlü kış koşullarında ...

 • Bridgestone ER300 Ecopia
  Bridgestone ER300 Ecopia

  Bridgestone ER300 Ecopia yazlık bir premium sınıf binek araba lastiğidir. İsmindeki “Ecopia” ...

Markanın tarihçesi

1930’lu yılların hemen başlarında Shojiro Ishibashi firma temellerini attığı zaman globalleşen lastik sektöründe bir süper güç haline geleceğini tahmin etmişti, ve isminin lastik sektöründe önemli bir yer alacağını biliyordu.  Bu tarihlerde Amerikan ve İngiliz firmalarının inanılmaz bir üne sahipti, Ishibashi oldukca kurnaz bir strateji uyguladı. İsmini harfi harfine İngilice’ye çevirtti ve çıkan ifade  “ stone bridge ” idi, bu kelimelerin yerlerini değiştirerek Bridgestone isminin doğuşunu sağladı. Ayakkabı,golf topu ve lastik Shojiro ilk önce lastik sektörüne yatırım yapmayı tercihetmedi, Kyushu adasında bulunan Kuruje adasında Kardeşi ile birlikte canlanan bir iş için koşuşturdu. “Tabi “ denilen geleneksel bir japon ayakkabı üretimine başladı, 1925 yılında Ishibashi kauçuk taban üretiminden dolayı hatırı sayılır bir servet elde etti.Bir kaç yıl sonra tekrar mükemmel bir iş sezgisi olduğunu kanıtladı ve 1930 yılında ilk lastik üretimini gerçekleştirdi. Bir yıl sonra Bridgestone Tire Co. Ltd. Kuruldu. Bu dönemde gelişmekte olan otomobil sektörü için ilk Japon lastik üreticisi oldu. Lastikler yeni kurulan Kuruma fabrikasında üretildi. Bununla birlikte artan talebi karşılamak için Ishibashi 1937 yılında Japonyanın başkenti olan Tokyo’ya firmanın merkezini taşıdı. Shojiro herzaman firmanın faaliyetini çeşitlendirmeye çalışıyordu, golf ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Bridgestone

Lastik Yazlık Bridgestone Turanza T001

İçime sinerek kullanıyorum..
Yorum: 4,8 111180

Çoğunlıkla şehir içi kullanmama rağmen, zaman zaman şehir dışına da gidiyorum. Asfaltın durumuna göre ses düzeyi değişiyor. Fren mesafeleri istenen düzeyde hiç bir sıkıntı yok. Bu lastiği aldığıma seviniyorum. Lastiğin yerli üretim olmasıdan dolayıda tercih ettim. Bizim yollar için idael bir lastik. Psikolojik olarak da rahatım.

Lastik Yazlık Bridgestone ER300

Yazar:Sorc
Yorum: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben lezzetli hemen bu insanların ne farklar ve Mayıs değilim. Arabamı yeni yaz lastikleri üzerinde çalışırken uzun bir süre, paletli ve Oto Swiaty ADACki, merak ettim uzun bir süre için forumlar, tartışma grupları, vb (onlar ucuz lastikler, diğer şirketler [böyle Uniroyal gibi neredeyse aldım] ile karşılaştırıldığında maliyet-etkin değil çünkü) ancak güvenlik fiyat, ve ben "pislik" karar temkinli değilim ve bunu satın ... Gerçekten pişman değilim! Tabii ki, bütün set satın aldı ve para harcanan pişman değilim, olan benim görüşüme göre en uygun lastikleri yaz aylarında basmış kimin için. Raylar için kuru sopa üzerinde, ıslak ABSU frenleme, büyük büyük bir su birikintisi (tabii ki değil bir abartı,) aktarmak işe araba girin (özellikle şehir içinde) benim için gerçekten zor, yağmur, gerçekten güvende hissediyorum ve nihayet üzerinde tam kontrol hissediyor ne konfor ve gürültü gelince :-) yapıyorum ... ortalama Ağustos yavaş (çok büyük değil vahiy), fakat 140 üzerinde yüksek hızlarda gider gibi genellikle sessiz - 150 km / h hacmi iyi yani genel olarak, çok iyi. Orta lastik görünümü (kötü değil, sadece normal, bakmak ya da spor veya belirsiz ... ama sugerujcie nedeniyle yerine görünümü daha kaliteli satın çünkü binmek ve bakma! Için, Ve bu Ağustos değmez değil!) ama ben şikayetçi değilim. Özetle, ben içtenlikle Ağustos ayında araba ile (özellikle büyük su birikintileri ile bu yağmur nedeniyle lastikler ve Polonya bizim harika çamurda aldım) Biliyorum, sonunda (seni birkaç altın Turanza paketi çabaya değer yapacak varsa gerçekten tereddüt etmeyin) lastik öneriyor sıkıca yol (onlar yağmurda 130 üzerinden uçmak ve gidiyor diyenler var, çünkü tabii ki, bir kere ben, hiçbir abartı seçmek ... kadar ...) tutar. Ben kendileri ve başkalarının güvenliğini önemseyen herkese tavsiye ederim!

Kış lastikleri Bridgestone

Bridgestone M723

firen mesafesi ıslak kuru çok mükemmel
Yorum: 5,0 11111

Tavsiye üzerine aldım şimdi diğer araçlarıma da alıyorum.

opona Kışlık Bridgestone Blizzak LM32

Clincher şiddetle tavsiye
Yorum: 4,7 111170

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Hoşgeldiniz. Ama son zamanlarda ben tüm koşullar sürece onlara bir yolculuk vardı, şimdi lastikleri aldım. Kuru için mükemmel davranır. Kar ve sulu kar çok öngörülebilir davranır ve bütün zaman ben arabanın kontrolünü vardı. ABS gerçekten yapmak için çok fazla yoktu. Çamur zaten karışım derin karda Ride bir sorun değildir. Orta buzağı için kar kadar olan bloğun nieodśnieżaną dar yol arabayı bırakmak onlar için sıradışı. Bir yıl önce, benzer koşullar altında, bir kürek ve itme olmadan maalesef Fuldach. Yolun çoğu havuzları var yağmurda obwitym Sürüş da onlar için bir sorun değildir. Bialystok'dan ikinci Malbork için Bugünün 400km rotayı kendi nitelikleri doğruladı. Ben gerçekten onları kiş lastikleri huczenia (temp 3-6 derece) için tipik değildir sevdim gürültü gelince. Hakkında Gönderen (otoban üzerinde) 100km / h bir sıkıntı daha kulağa sessiz lastik ama daha hoş gibi biraz sesli ıslık olmaya başlar. Karşılaştırma için - kafa şişer kadar Fulda Montereo kükreme. 100km / s'nin üzerindeki hızlarda yanında bile iyi yıllar artık nasılsa duyulur. Seat Alhambra araba, otomobil neredeyse 1800kg boş tartı ve 4 kişi + bagaj ağırlığı vardır. Lastikler gerçekten hiçbir ilgisi yoktur. Merakı ile, reklamı Good Year Ultra Grip8 olarak bir sonraki satın .. karşılaştırma için. LM32 Blizzaki% 100 kendini öneririz. Bu büyük pieniążkach gerçekten iyi lastikler bulunuyor.

Ortalama lastik yorumları: 4,04 istinaden 958 yorumlar

Lastik modelleri Bridgestone

Teklifimiz Bridgestone lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Bridgestone lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Bridgestone ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Bridgestone ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

Bridgestone ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Bridgestone ebatındkai en iyi kış lastikleri.

Sezon

Bridgestone yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Bridgestone lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Bridgestone