Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Bridgestone

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Bridgestone Lastik

Lastikler Bridgestone

Bridgestone lastikleri, lastik kartelinden en büyük olanlardan biri tarafından üretilir. İmalatçısı, 1931 yılında Kurume şehrinde kurulmuş olan, bir Japon şirketidir. Bridgestone lastikleri, birkaç dönem boyunca Formula 1 yarış arabalarında kullanılmıştır. Ancak en iyi kaliteye sahip olan ürünler o kadar güven verilir. Bu markanın lastikleri, mevcut olan en modern teknolojiler kullanarak üretilir. Brigestone lastiklerine sahip olan araba kullanmak, değişik yol şartlarında güvenlik ve yüksek konfor sağlar. Bu markanın lastiklerinin web sitemizdeki seçeneklerini tanımaya davet ederiz.

Yaz lastikleri yorumları Bridgestone

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,3 111130 (115 Yorumlar)

Yaz lastikleri yorumları Bridgestone

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,3 111130 (82 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Bridgestone lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Bridgestone modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Bridgestone lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

Markanın tarihçesi

1930’lu yılların hemen başlarında Shojiro Ishibashi firma temellerini attığı zaman globalleşen lastik sektöründe bir süper güç haline geleceğini tahmin etmişti, ve isminin lastik sektöründe önemli bir yer alacağını biliyordu.  Bu tarihlerde Amerikan ve İngiliz firmalarının inanılmaz bir üne sahipti, Ishibashi oldukca kurnaz bir strateji uyguladı. İsmini harfi harfine İngilice’ye çevirtti ve çıkan ifade  “ stone bridge ” idi, bu kelimelerin yerlerini değiştirerek Bridgestone isminin doğuşunu sağladı. Ayakkabı,golf topu ve lastik Shojiro ilk önce lastik sektörüne yatırım yapmayı tercihetmedi, Kyushu adasında bulunan Kuruje adasında Kardeşi ile birlikte canlanan bir iş için koşuşturdu. “Tabi “ denilen geleneksel bir japon ayakkabı üretimine başladı, 1925 yılında Ishibashi kauçuk taban üretiminden dolayı hatırı sayılır bir servet elde etti.Bir kaç yıl sonra tekrar mükemmel bir iş sezgisi olduğunu kanıtladı ve 1930 yılında ilk lastik üretimini gerçekleştirdi. Bir yıl sonra Bridgestone Tire Co. Ltd. Kuruldu. Bu dönemde gelişmekte olan otomobil sektörü için ilk Japon lastik üreticisi oldu. Lastikler yeni kurulan Kuruma fabrikasında üretildi. Bununla birlikte artan talebi karşılamak için Ishibashi 1937 yılında Japonyanın başkenti olan Tokyo’ya firmanın merkezini taşıdı. Shojiro herzaman firmanın faaliyetini çeşitlendirmeye çalışıyordu, golf ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Bridgestone

Lastik Yazlık Bridgestone Turanza T001

İçime sinerek kullanıyorum..
Yorum: 4,8 111180

Çoğunlıkla şehir içi kullanmama rağmen, zaman zaman şehir dışına da gidiyorum. Asfaltın durumuna göre ses düzeyi değişiyor. Fren mesafeleri istenen düzeyde hiç bir sıkıntı yok. Bu lastiği aldığıma seviniyorum. Lastiğin yerli üretim olmasıdan dolayıda tercih ettim. Bizim yollar için idael bir lastik. Psikolojik olarak da rahatım.

Lastik Yazlık Bridgestone ER300

Basarili bir model.is gorur
Yorum: 3,9 111900

Lastik yazlik olarak ideal ve dayaniklidir.Yillardir cesitli araclarda genelde tercih edilen marka ve modeldir fakat kis yada karli zeminde normaldir performansa sahiptir. Tamamen yaz lastigi ozelligindedir.

Kış lastikleri Bridgestone

Bridgestone M723

firen mesafesi ıslak kuru çok mükemmel
Yorum: 5,0 11111

Tavsiye üzerine aldım şimdi diğer araçlarıma da alıyorum.

opona Kışlık Bridgestone Blizzak LM30

konfor
Yorum: 4,2 111120

ses yönünden konforlu. tutunma güvenli tavsiye ederim

Ortalama lastik yorumları: 4,24 istinaden 796 yorumlar

Lastik modelleri Bridgestone

Teklifimiz Bridgestone lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Bridgestone lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Bridgestone ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Bridgestone ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

Bridgestone ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Bridgestone ebatındkai en iyi kış lastikleri.

Sezon

Bridgestone yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Bridgestone lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.