Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Goodyear

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Goodyear Lastik

Lastikler Goodyear

Goodyear, dünyada en tanınan markalardan biridir. Goodyear karteli, en büyük lastik imalatçılarından biridir. Bu firmanın lastiklerinin modelleri mümkün olan en iyi verimliliğe, muhteşem seyahat konforuna ve yıpranmaya yüksek dayanıklılığına sahiptir. Goodyear lastikleri, her sene otomotiv dergileri ve dernekleri tarafından düzenlenen testlerde birçok başarıya sahiptir , hem de olağan sürücülerin güvenine sahiptir. Web sitemizde, çeşitli araçlara uygun olan Goodyear lastiklerinin değişik modelleri bulunmaktadır. Herkes, ihtiyacı olan lastikleri burada bulabilir.

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Goodyear lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Goodyear modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Goodyear lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

Markanın tarihçesi

Goodyear Tire & Rubber Company, Frank Seiberling'in şirketin ilk fabrikasını kayınbiraderinden aldığı borç ile satın alması ile 1898 yılında kuruldu.  Kauçuk ve pamuk, dünyanın diğer yarısından getiriliyor ve sadece sınırlı demiryolu ulaşımı olan ücra bir kasabaya taşınıyordu. Seiberling şirketin adını vulkanizasyonun mucidi, cesur öncü, Charles Goodyear'ın adından aldı. Ayrıca, şirketin geçmişi ile sembolik bağlantı kuran ‘winged foot-uçan ayakkabı'yı da tescil ettirdi. Hermes firmanın sembolünü verirken Charles Goodyear’dan esinlenerek bu ismi verdi, Charles Goodyear başarılı bir adam olmasına ragmen 1860 yılında yoksulluk içinde ölmüştü. Ancak 1898 yılında yani yaklaşık kırk yıl sonra Frank Seiberling onun adını onurlandırarak Goodyear Tire & Rubber Company kurdu. Kayınbiraderi’nin yardımyla Seiberling ilk yatırımını kayınbiraderinden aldığı kredi sayseinde yaptı. O mütevazi tesisi Doğu Akron’da açarak başladı. Bisiklet ve arabalar için lastik,at nalı, yangın hortumu,conta ve hatta poker pulları bile üretti. O zamanlarda Seiberling bile ilerde büyük bir şirketin adımlarını attığını hayal bile edemezdi. Sadece 13 çalışanı vardı ve dünyanın uzak bölgelerinden gelen lastik ve pamuk maddelerinin gelişi oldukça zordu bunun sebebi gelişmemiş demiryolu ağı ve henüz deniz taşımacılığının yapılmamasıydı. Hermes yinede kanatlı ayakkabının ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Goodyear

Lastik Yazlık Goodyear WRANGLER ATR

Goodyear WRANGLER ATR 245/65R17 summer tyre
Yorum: 4,3 111130

Gevşek, buzlu ya da taşlı yollar için mükemmel bir lastik. Bu alstikleri gene olarak Patonya Arjantinde kullandım. Günlük mesafem bazen 1000 km’yi buluyordu. Azami hız sınırım genellikle 140-160 km arası veya biraz daha hızlı oluyordu. Şimdi nerdeyse 105.000 km olmuş durumdalar. (bunun %20’si kirli yollar %30’u engebeli yollar oluşturmaktadır.). Maalesef ki yenilerini alma durumunda değilim. Kuzey Amerika’daki Goodyear servisi berbat durumda.

opona Kışlık Goodyear Ultra Grip 8

Ben tavsiye
Yorum: 2,0 11000

VW Golf 170 hp' lik aracımda bu lastikleri yaklaşık 2000 km boyunca kullanmıştım. Kuru ve karlı zeminde dağ yollarında bu lastiklerle tecrübe edindim. Bir kış lastiğine göre oldukça sessizler ve yol tutuşu da oldukça iyi denebilir. Bence Goodyear Ultra Grip 8 Bridgestone' dan çok daha iyi. Almaya değer lastik Ultra Grip 8.

Kış lastikleri Goodyear

opona Kışlık Goodyear Ultra Grip 8

Genel olarak, fiyat için ben daha iyi bir şey bekliyordum
Yorum: 4,0 11110

Bir takım 205/65 R15 ebatlı Goodyear Ultra Grip 8 lastiği 2003 yılında Avensis Verso için aldım. Test sonuçları benim bu lastiği almamndaki en büyük etkendi diyebilirim. Pozitif yönlerinden bahsedecek olursak lastik kuru zeminde biraz gürültülü olsa bile genelde sessiz. Ekimden Mart ayına kadar yaklaşık olarak 5000 km yol kat ettim Goodyear Ultra Grip 8 ile. Neredeyse sıfır lastik aşınması. Negatif yönleri ise ıslak zeminde biraz rahatsızlık verebilen bir lastik. Aralık ayında asfaltın donması sonucunda fren yapmak biraz zorlaşıyor. Genel Puan - Bu fiyata göre oldukça güvenli bir lastik. Bütçesi az olanlar diğer lastiklere yönelebilirler, eğer paraya kıyabiliyorsanız Goodyear Ultra Grip 8' i tavsiye ederim.

opona Kışlık Goodyear Ultra Grip 8

Büyük kış lastikleri
Yorum: 4,0 1111000

Volvo v70 aracında birçok farklı marka lastikler kullandım. Tecrübelerim Goodyear Ultra Grip 8' in her yönden çok iyi olduklarını öngörüyor. Yol tutuşu çok iyi ve kontrolü kolay lastikler Goodyear Ultra Grip 8. Asimetrik lastik olduğundan yol tutuşu daha iyi. Ancak bazı koşullarda bu özellik çok da avantajlı olmayabilir dikkat etmekte fayda var. Özellikle yüksek hızlarda kuru ve ıslak yollarda. Goodyear Ultra Grip 8' i ilk olarak Audi A3' te kullanmaya başladım. 150km/h dan sonra gürültüsü artabiliyor Goodyear Ultra Grip 8' in. Genel değerlendirmem, çok olumlu.

Ortalama lastik yorumları: 3,96 istinaden 22 yorumlar

Lastik modelleri Goodyear

Teklifimiz Goodyear lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Goodyear lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

4 Mevsim lastikleri

Goodyear ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Goodyear ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Goodyear yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Goodyear lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.