Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

GT Radial

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

GT Radial Lastik

Lastikler GT Radial

GT Radial, Endonezya'dan gelen bir markadır. Firmanın uzaktan gelmesine rağmen, bütün dünyada popüler ve güvenilir bir marka olmasında engel olmamıştır. GT Radial lastikleri, onlarca ülkedeki arabalarda montaj edilir. Bu marka ürünlerinin kalitesi çok yüksektir. Modern teknolojiler uygulanarak ve en yüksek kaliteye sahip olan malzemeler kullanarak üretilir. GT Radial lastiklerine sahip olan arabayı kullanmak güvenli ve konforludur. Web sitemizde, çeşitli arabalara uygun, bütün popüler ebatlara sahip olan markanın lastikleri bulunmaktadır. Herkes, ihtiyacı olan lastikleri burada bulabilir.

Yaz lastikleri yorumları GT Radial

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (11 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları GT Radial

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (4 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni GT Radial lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni GT Radial modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan GT Radial lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri GT Radial

Lastik Yazlık GT Radial Maxmiler EX

Şimdi 18,000klms ilk 250,000klms çeşitli değişiklikler taşıt için taşıt üzerinde yarattığı
Yorum: 3,7 111700

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben 80.000 ve 100,000Klms arasında alıyorum bulduk bu lastikle çok etkilendim. diğerlerine göre 2000 yalnızca michelin, aynı 28.000 28,000klms pirelli örneğin. Her iki köşeleri bunlar da kapalı temizlendi ve her ikisi nedeniyle kayalar ve yol kusurları muhtemelen şişkin dolayı meydana gelebilecek hasarları vardı. Çok etkilendim ben bu benim yeni 2014 peugeot Ortak teepee başlangıçta 215 55/16 tekerlekleri değişti ve fark daha az darbe vurarak, gerçekten fark olduğunu duyuyorum, ABS çamurlu yollar ve araç daha iyi durur bu kadar agresif pompa değil, kızaklama çok şiddetli değil. PARTNERE Orijinal lastikler Michelin ve bayi lastik chnge hizmetinden önce gerekli olacağını belirtti !!!! Size GT Maxmiler teşekkür ederiz. Bir önden çekişli araba ile herkes ön lastiğin bu tür koymak için tavsiye edilir. Araç tipi lastikleri çok kısa bir ömrü vardır ve dearer. İlk yıllar önce bir araba bu tür kullanılır, ön lastik aşınması / yedek 75,000 mil 25,000miles gitti. Lastik gürültü bir araba lastiği daha yüksek CAN, ben, biraz daha fazla gürültü için daha iyi aşınma, uzun ömür ve daha iyi özelliklere sahip başa çıkabilir !!! (Ex REME araç mekanik)

Lastik Yazlık GT Radial Champiro HPY

Süper lastik tavsiye
Yorum: 4,5 111150

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler gerçekten harika. Yaklaşık üç ay portalları üzerinde oturan ve lastikler iyi ne okumak, çünkü uzun bir süre için aracınızın lastikleri arıyordu. Daha sonra, teklifler lastikleri sayfalarda uzun saatler. Başında ben bu şirketin duymadım çünkü bu lastikleri satın almak için biraz şüpheci oldu ve epeyce yorum onlar hakkında bulabiliriz. Ama yine de, onun parametreleri onları satın karar verdik. Ve ben olumlu şaşırdı. Nitekim, çok sessiz vardır. Kuru bir yüzey üzerinde süper canım tutun. Agresif kavşaklarda başlarken sıklıkla vardı önceki lastiklere, lastiklerin squealed. Çok iyi sevgili tutun, çünkü bu sayesinde neredeyse imkansızdır. Virajlardaki aslında yol tutmak için büyük viraj. Islak ya da süper kontrol. Kimse onları düşünüyor Ayrıca, eğer, ben onları tavsiye ederim. Sen memnun olacaktır.

Kış lastikleri GT Radial

opona Kışlık GT Radial Champiro WT PLUS

Yazar:ran
Yorum: 2,6 116000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastik daha sonra az bizim piyasada bilinir. Genel olarak konuşursak, iyi bir kış lastiği olarak rolünü yerine getirmektedir. Ben ilk sezon var, bu yüzden daha sonra nasıl olacak bilmiyorum. Kar ve soğuk iyi yapıyor, suyu da OK. Sırtı oldukça keskin, ama iyi tuttu. Birisi sevmez eğer aklınızda bu olması gerekir bu yüzden oldukça twadra ve yüksek sesle - Ama kesinlikle rahat değil. Ben sonu iyi dengelenmiş, bu yüzden muhtemelen sürüş üzerinde etkisi çok büyük ve bu değerlendirme olmayabilir. Ben bir seçim almak istiyorsunuz fiyat gelince, ben bilmiyorum, ben czegs daha rahat bakmak düşünüyorum.

opona Kışlık GT Radial Champiro WinterPro

Vahiy Gerçekten !!!
Yorum: 4,6 111160

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bana ben ikna olmadım ne marka lastik vulcanizer arkadaşıma söyledim. Büyük sürpriz, gerçekten büyük kış lastikleri var. Zor koşullarda. Onlar için yoğun kar yağışı sivilcesi. Ben bir satış temsilcisi değilim, bir çok seyahat. Bu iş hava şartları çok kötüleşti için ne çünkü işe gitmek için hiçbir yolu yoktur. Sadece var. Zaten birçok prestijli markalarından lastiklerde tahrik, ancak bu świetne.Dziś sadece benim lastikleri değiştirildi. Ben kış lastikleri GT ikinci sezonunda değilim. Ben tavsiye ediyorum!

Ortalama lastik yorumları: 4,36 istinaden 55 yorumlar

Lastik modelleri GT Radial

Teklifimiz GT Radial lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim GT Radial lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

GT Radial ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. GT Radial ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

GT Radial ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. GT Radial ebatındkai en iyi kış lastikleri.

4 Mevsim lastikleri

GT Radial ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. GT Radial ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

GT Radial yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her GT Radial lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.