Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Hepsi

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

GT Radial Lastik

Lastikler GT Radial

GT Radial, Endonezya'dan gelen bir markadır. Firmanın uzaktan gelmesine rağmen, bütün dünyada popüler ve güvenilir bir marka olmasında engel olmamıştır. GT Radial lastikleri, onlarca ülkedeki arabalarda montaj edilir. Bu marka ürünlerinin kalitesi çok yüksektir. Modern teknolojiler uygulanarak ve en yüksek kaliteye sahip olan malzemeler kullanarak üretilir. GT Radial lastiklerine sahip olan arabayı kullanmak güvenli ve konforludur. Web sitemizde, çeşitli arabalara uygun, bütün popüler ebatlara sahip olan markanın lastikleri bulunmaktadır. Herkes, ihtiyacı olan lastikleri burada bulabilir.