Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Hankook

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Hankook Lastik

Lastikler Hankook

Hankook, bütün dünyadaki sürücülerin güvendikleri, bir Kore markasıdır. Marka lastiklerinin modelleri fiyatlarına göre mükemmel kaliteye sahiptir. Sürücünün güvenlik seviyesi yüksek, seyahati konforludur ve bu lastikleri satın almak bütçeniz için mali yük oluşturmaz. Hankook lastikleri, en yüksek kalitesi olan lastik karışımlarından, mevcut olan en modern teknolojiler kullanarak üretilir. Web sitemizde araçlara uygun, bütün popüler ebatlara sahip olan Hankook lastikleri bulunmaktadır.

Yaz lastikleri yorumları Hankook

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (82 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (495 Yorumlar)

Yaz lastikleri yorumları Hankook

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (113 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,3 111130 (271 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Hankook lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Hankook modelleri.

  • Hankook Kinergy eco K425
    Hankook Kinergy eco K425

    Hankook Kinergy Eco K425, çevre üzerindeki zararlı etkilerin azaltılmasına yardımcı olan bir ...

  • Hankook Ventus Prime2 K115
    Hankook Ventus Prime2 K115

    En son teknolojiyle birlikte üstün performans ve sorunsuz yolculuk sunan yaz lastiği-Ventus ...

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Hankook lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

Markanın tarihçesi

Dünyanın yedinci büyük lastik üreticisi olan Hankook Güney Kore’nin en büyük ve en eski lastik firmasıdır. Yarım yüzyılı aşkın bir kuruluş olmasına rağmen Hankook’un patronları sessizce kurucularının sloganını takipetmektedir ”yol herzaman kusursuz planlanmalıki,üründen tam memnuniyet alınabilsin”. Hankook Güney Kore demektir Bu söz Sun Tzu’nun ünlü eseri olan Savaş Sanatı’ndan alıntı gibi görünmekte. 1941 yılında Chosun Tire Industrial Co. Ltd olarak firma pazara giriş yaptı. Bu zamanlarda Kore’de Japonya işgali altındaydı ve çalkantılı bir dönemdi.Kore bağımsızlığını kazanmadan bir yıl önce Yeongdeungpo ilk fabrikası Chosun markası altında lastik üretmeye başladı. İlk on yıllık dönemde bütün kurumsal firmalar yavaş yavaş sıfırdan inşa edildi – makinelerle başladı ve teknoloji ile ilerledi, nitelikli personel ve son olarak profesyonel iş stratejileri ile devam etti. 1950 lerde firma motor sanayisinde artan talebden yararlanarak tatmin edici bir hızda gelişiyordu. 1962 yılında Chosun lastikleri ilk kez ihrac edildi. Başlangıçta sadece Asya pazarına ihrac ediliyordu ama bu sistematik bir ilerleme olduğunu gösteren bir adım oldu. Altı yıl sonra şirket Kore borsasına giriş yaptı. Aynı zamanda Chosun Tire İndustrial olan ismini Hankook Tire Manufacturing olarak değiştirdi. Yeni isim daha sonra küresel genişleme kapıları üzerinde duran firmanın soyağacı ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Hankook

Lastik Yazlık Hankook Kinergy eco K425

Yazar:MM
Yorum: 3,9 111900

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben 1.5 yıl 80'000km bu sette sürdü. HABERLER DAN: Gösterimler şunlardır + mega sessiz sermaye sönümleme + çok iyi sönümleme eşitsizliği, otomatik konfor + güçlü yapışma aldı ıslatması için çok iyi bir yapışma + kuru + süper yapıştırıcı, ABS bile zor (diğer lastiklere göre) frenleme aramak zordur - ortalama oldukça tıknaz ama daha az önemli - Made in China .. maalesef şu anda Çin'de yapılan, bu aşınma ve ben o ~ PO 80'000km bir mesafe olduğunu düşünüyorum hızlı müjdeledi - vardır artık o kadar sessiz, ortalama - huzurlu, bu mesafe ve revü olmadan ekonomik sürüş onları ~ 3-4mm yemek veya gözüme oldukça hızlı bir şekilde gitti. kaygan üzerinde var daha dikkatli, küp, ağzına olmak, kolayca "kaçış" - direnç hissediyorum haddeleme artmış ve hatta araba tekrar yakmak - + Islak hala büyük sopa +/- kuru zaten so-so (daha sadece Uniroyal RainSport vardı) manevra güçlü + tamamlanması herhangi çalıştırmak değil, bu yüzden bir acil değildir. - Otoyolunda onlar yeni çok daha sessiz olduğu zaman yüksek sesle. - Kış biz zayıf var ve ben bu yüzden orada değişti ve ben onlar genel olarak, olması oldu diğer yaz açısından kaygan koşullarda yoksul olduğunu açıkçası diyecek hiçbir kar olduğu yerde, toplam oraya gitmek, hatta hafif pośniegowe çamur, bu pek mümkün gitmek için kar ile herhangi bir tepeye yapar .. fırsat vermeden, ama adil olmak zorunda belki zaten 80000km przjeechane ve ancak yarım sırt sahip değişikliği alır. Ben tekrar satın alırdım İster? Ben Nokian ve Vredestein, ve çok daha fazlası arasında seçti. Wiedizałem .. onlar ve henüz hiç değil, bu çin yapılacaktır düşünmek sonraki Vredesteiny veya başka herhangi bir prim satın. Birisi szalejeto uzun sürmelidir değil ve orada sırt beklenenden daha hızlı uçtu, onlar birisi daha uzun ve böylece bir sonraki satın başını gider gibi sert lastikler daha az güvenli, ancak söylüyorlar. başkalarına bunları karşılaştırmak ben Uniroyal RainExpert vardı daha iyidir ve yağmur ve kötü hava için mükemmel bir lastik ve sıcak havalarda, kötüydü böyle yıpranmış ve bu kadar uzun olacağını düşünüyorum. Ben lastikleri görünür olduğu, daha doğrusu sakince sürücü, 4 hemen hemen aynı tüketir.

Lastik Yazlık Hankook Kinergy eco K425

Büyük.
Yorum: 5,0 1111100

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Otomatik Golf IV Variant 1.9 TDI 74kW 2002. Yüzeyler:% 80 otoyol / Ekspres / yerli, kentin% 15,% 5 daha kötü. Stil: Sakin% 85, dinamik% 15. Önceki lastikler: Dunlop, Michelin, Uniroyal RainSport2. Bu çerçevede her şekilde naklepsze geçmiş bulunmaktadır. 1) çok sessiz! Bu nasıl bir fark garip. 2) düşük yuvarlanma direnci - araba şimdi 4,7 / 100 hassas sürmek 5.2 / 100, yanıyordu. Aynı şekilde bu kadar öncekilerin olarak muaf kılmaz hissedin. Yapmanız ama duygular hakkında yazmak gerekir, ancak 2x daha hafif direksiyon simidi gibi bir yerde, dolaşmak. 3) Çok emniyetli şekilde bağlanmış bir ıslak, Uniroyal 4) yumuşaklık sadece biraz daha iyi - öncekilerden çok daha iyi Seyreltme titreşim, delik, rahatça hakkındaki gerçek sessizce, ama bütün lastiğin hakkında değil, yumuşak kauçuk bahsediyoruz Ağustos yakında çatışma. 5) 2000km sonra veya aşınma iz. 6) ne yazık ki - Hankook artık Koreli üretim - MADE IN CHINA. Ancak, yine de bu yüzden ben tavsiye ederim kaliteli bir üründür. Henüz geçmişe atıfta - seçim Dunlop biraz daha pahalı ama daha hızlı Görünüşe göre çatışma. Daha iyi görüş vulcanısers göre ya da değil - Orada Vredestein bu fiyata da vardı. Ben de Uniroyal Rain Sport alabilir - yağmur büyük ama bunun için ödenen ve hızlı aşınma ve operasyonda kusurları olduğunu ancak vardı - yakında sırayla sıcak asfaltowi ve oto yüzerek yenik düşen gösterilmiştir wyzabkowaly ve Hırvat sıcak var. Hankook yüzünden ıslak yolda ve fiyat düşük yuvarlanma direnci ve iyi davranış seçti. Wulkanizatorzy ve kararlı bu seçilmiş 4/5 1/5 Hankook Vredestein ile mekaniği, diğerleri aşağı olarak kabul. Çinli şirketlerin gelince - öğenin başına 20-25zl ucuz lastikleri satın alabilirsiniz. Buna değer mi? Şüpheliyim. Hızla çatışma ve Chinol, hızlı F ya da daha kötüsü var. M.Ö. sınıf lastikleri yerine gerekirse AB aralığında dezavantajlarını kapmak. Fiyat Hankook Vs. arabamda fark ÇİN yanma farkı 3000km tamamlamak ödedi. Kötü şirketi seçerken Yani tamamen değmez!

Kış lastikleri Hankook

opona Kışlık Hankook Icebear W 442

Ben hoş bir sürpriz oldu
Yorum: 5,0 11111

çok sessiz lastikler,aracın içine tık sesi bile gelmiyor,bence gerçekten fiyatına göre üst sınıf bir ürün Hankook Icebear W 442. lastikleri kısa süredir kullanıyorum ancak müthiş performans gösterdi şimdiye kadar, umarım beni uzun süre yanıltmaz Hankook Icebear W 442! kış koşullarında fren mesafesini önemseyenler fiyatınıda göz önüne alarak düşünmeden Hankook Icebear W 442 lastiklerini alabilirler.

opona Kışlık Hankook Icebear W 442

Hayır deli
Yorum: 2,6 116000

Mükemmel bir lastik değil ancak fiyatına göre Hankook Icebear W 442 lastikleri alınabilir. Renault Kangoo Maxi aracımda kullanıyorum bu lastikleri . Bence tek eksisi kuru yollarda 100 km/h geçtiğim taktirde biraz ses yapıyor, buda normal çünki bu lastikler kış şartlarına före üretilmiş.Hankook Icebear W 442 lastiklerini sadece 2000km kadar kullandım bu yüzden şimdilik başka bir sıkıntı çıkartmadı.

Ortalama lastik yorumları: 4,36 istinaden 961 yorumlar

Lastik modelleri Hankook

Teklifimiz Hankook lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Hankook lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Hankook ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Hankook ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Sezon

Hankook yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Hankook lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Hankook