Siparişinizin Durumu

Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Hepsi

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Imperial Lastik

Lastikler Imperial

Yaz lastikleri yorumları Imperial

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (5 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,2 111120 (7 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,1 111110 (8 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,1 111110 (101 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,1 111110 (352 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,0 11110 (1 Yorum)

Kış lastikleri yorumları Imperial

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (7 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,0 1111000 (176 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,9 111900 (3 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,8 111800 (3 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,8 111800 (113 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,7 111700 (1 Yorum)

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Imperial

Lastik Yazlık Imperial Eco Van 2

İyi lastik tavsiye ediyoruz.
Yorum: 3,7 111700

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben tesisatçısı yaşıyorum ve bir araba tamircisi için var. Hangi arabayı hep aşırı olduğunu içerir. Başında ben lastikleri sürmeyecek bana görünüyordu başladı yarısı ne diğer markalar nedeniyle daha yolda süzülüyor araba. Ama şimdi daha 11000 km sürüş sonra lastik aldım Ne para ve dayanıklı daha iyi ne şirket için değer olduğunu söyleyebiliriz. 7000 km nodülleri sonra diğer lastikler yüklere dayanması değil taraftan elde edildi. Kuru ve ıslak yollarda fren zaman herhangi bir sorun bulamadı. Araç çok aşırı ve lastik yanlış bir şey yoktur, ve neden ben saygıyla öneririz.

Lastik Yazlık Imperial Eco Van 2

Fiyat için büyük bir değer
Yorum: 4,1 111110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

2 pc satın alındı. Nissan Primastar önünde ayarlayın. Önceki Syrion veya kazık asla böyle bir şey !! Siępo içte ve dışta, 8 ay rantach çarpıştı ve süspansiyon ve ayak parmağı, set test. Şimdi, IMPERIAL kurulmasından sonra da zawiecha çok test ve yakınsama. 1500 km iyi etrafında gürültü dönüm sıfır problem Driven. Ben fiyat o elbette Bridgestone arasındaki fark, bakın. Biz yazıyorum ya da ben bu açıklamayı düzenlemek bu kadar emin değil gibi bir şey olacak sonra ne göreceğiz. Ben aynı kalitede için minimum fiyat kamyon tavsiye ederim

Kış lastikleri Imperial

opona Kışlık Imperial Snowdragon 3

Yazar:Marek
Yorum: 2,8 118000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Internet Bu lastikle olumlu geribildirim bir sürü karşılamaktadır. Ben yazarlar pahalı top modeller (top model genellikle rağmen, mutlaka üst FPS marka değil) bir sürü kullanmayan insanlar olabileceğini sanıyorum. Eh, yakında yaz lastikleri (Dunlop Sport Maxx RT 245/40/18 - sessiz bildirildi biri) koyarak sonra iki şeyi esas görülebilir kış için: Çok düşük gürültü ve normal araba çok tehlikeli davranışları, ancak dinamik sürüş. Farklılıklar bazı aşırı testine gerek kalmadan bana hemen belli olduğunu bu yüzden spor süspansiyon lastikleri kusurları maske değil. Hemen tekerlekleri koyduktan sonra, ve bu nedenle aynı koşullar altında (kuru yol, yaklaşık 10 derece)% 50 oranında gözle fren mesafesi arttı !!! Güçlü olan, ancak çalılar hasarlı ve dış alındığında olarak affedici oto viraj wiariackim değil! Felaket! Yaz lastikleri daha ıslak zeminde frenleme mesafesi veya daha uzun olmasa da oldukça dramatik. Hydroplaning Ancak, ek olarak düşük eğilimi. Kar ile Deneyimi I var - bu yıl daha çok olmaz. Lastikler hatta 3 doważeniach sonra mükemmel bir denge olamazdı. Sık prędkościach100-120km / saat gümbürtüsü ile. Biz bu lastiklerin kurtulmak için mutluyuz.

opona Kışlık Imperial Snowdragon 3

Son bok
Yorum: 1,4 140000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Para lastik, ucuz, belki değer olsa da, ama ben tavsiye etmem. Kuru koşullarda fiyata düzgün gerçekleştiriyor. Islak ama rollercoaster gibi biraz, etrafında her şeyi sopa daha iyidir. lastik, ıslak çok kötü yol tutuşu vardır, ve sadece akan durma mesafesini, söz değil. Kar ben test etmek için hiçbir fırsatı vardı, ama çamur açısından, bu korkunç ve böylece çok iyi yapıyor Tutkal olduğunu. Lastik korkunç gürültülü - belki de bu sınıfta Tamam, ama benim için bir felaket. Acımasızca Gürleyen. otomobillerin ortalama yakıt tüketimi benim 1 litre / 100km arttı çünkü yuvarlanma direnci açısından, ben de mutsuzum. Birisi toplam eksikliği şey değil, ama kendi güvenlik ve diğer yol kullanıcıları bakmıyoruz çok düşük bir fiyat ve görünüm için umurunda değilse, bu satın güvenlidir. Hayatım hala çok güzel, çünkü ben, ikinci kez satın almayın. Bu durumda, bu sinsi 2x kaybeder haklı olduğunu söyleyerek.

Ortalama lastik yorumları: 4,04 istinaden 969 yorumlar