Siparişinizin Durumu

Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Hepsi

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu infrks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Imperial Lastik

Lastikler Imperial

Yaz lastikleri yorumları Imperial

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (2 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,2 111120 (7 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,2 111120 (73 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,1 111110 (8 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,1 111110 (258 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 3,8 111800 (21 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Imperial

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,3 111130 (1 Yorum)
Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (2 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,0 1111000 (148 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,8 111800 (3 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,8 111800 (84 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,7 111700 (1 Yorum)

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Imperial

Lastik Yazlık Imperial Eco Van 2

İyi lastik tavsiye ediyoruz.
Yorum: 3,7 111700

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben tesisatçısı yaşıyorum ve bir araba tamircisi için var. Hangi arabayı hep aşırı olduğunu içerir. Başında ben lastikleri sürmeyecek bana görünüyordu başladı yarısı ne diğer markalar nedeniyle daha yolda süzülüyor araba. Ama şimdi daha 11000 km sürüş sonra lastik aldım Ne para ve dayanıklı daha iyi ne şirket için değer olduğunu söyleyebiliriz. 7000 km nodülleri sonra diğer lastikler yüklere dayanması değil taraftan elde edildi. Kuru ve ıslak yollarda fren zaman herhangi bir sorun bulamadı. Araç çok aşırı ve lastik yanlış bir şey yoktur, ve neden ben saygıyla öneririz.

Lastik Yazlık Imperial Eco Van 2

Fiyat için büyük bir değer
Yorum: 4,1 111110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

2 pc satın alındı. Nissan Primastar önünde ayarlayın. Önceki Syrion veya kazık asla böyle bir şey !! Siępo içte ve dışta, 8 ay rantach çarpıştı ve süspansiyon ve ayak parmağı, set test. Şimdi, IMPERIAL kurulmasından sonra da zawiecha çok test ve yakınsama. 1500 km iyi etrafında gürültü dönüm sıfır problem Driven. Ben fiyat o elbette Bridgestone arasındaki fark, bakın. Biz yazıyorum ya da ben bu açıklamayı düzenlemek bu kadar emin değil gibi bir şey olacak sonra ne göreceğiz. Ben aynı kalitede için minimum fiyat kamyon tavsiye ederim

Kış lastikleri Imperial

opona Kışlık Imperial Snowdragon 3

Son bok
Yorum: 1,4 140000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Para lastik, ucuz, belki değer olsa da, ama ben tavsiye etmem. Kuru koşullarda fiyata düzgün gerçekleştiriyor. Islak ama rollercoaster gibi biraz, etrafında her şeyi sopa daha iyidir. lastik, ıslak çok kötü yol tutuşu vardır, ve sadece akan durma mesafesini, söz değil. Kar ben test etmek için hiçbir fırsatı vardı, ama çamur açısından, bu korkunç ve böylece çok iyi yapıyor Tutkal olduğunu. Lastik korkunç gürültülü - belki de bu sınıfta Tamam, ama benim için bir felaket. Acımasızca Gürleyen. otomobillerin ortalama yakıt tüketimi benim 1 litre / 100km arttı çünkü yuvarlanma direnci açısından, ben de mutsuzum. Birisi toplam eksikliği şey değil, ama kendi güvenlik ve diğer yol kullanıcıları bakmıyoruz çok düşük bir fiyat ve görünüm için umurunda değilse, bu satın güvenlidir. Hayatım hala çok güzel, çünkü ben, ikinci kez satın almayın. Bu durumda, bu sinsi 2x kaybeder haklı olduğunu söyleyerek.

opona Kışlık Imperial Snowdragon 3

İyi bir fiyat için öneri ilginç
Yorum: 3,9 111900

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben oldukça agresif bir sürüş tarzı zevk, ama aynı zamanda teselli. Ben lastikler üzerinde bir spor reçel veya iletken bilimsel araştırma yok. Ben rekabetçi başkalarıyla, benim deneyimlerini bir kullanıcı göreceli olarak lastik oranı. Eh, ben para lastikleri bir sürü yapmak gerekir biraz daha iyi bir sürüş deneyimine sahip olduğunu düşünüyorum. Lastikler iyi ıslak zeminlerde sopa - Daha fazla 2x daha pahalı Dunlopy daha ben (245/40/18) yakın zamana kadar kullandığı rağmen, daha iyi - hem ıslak yollarda viraj ve belirgin sessiz olduğunda. Vardı değerlendirmek için çok az zaman - Dayanıklılık değerlendirmek zordur. Bu lastiklerde - Islak köşelerinde gaz ile dikkatli olun. Hatta bir 4 tekerlekten çekiş (ve 270km gücü) ile kolayca üstesinden çok daha pahalı lastikler oldu bend ulaşabilirsiniz.

Ortalama lastik yorumları: 4,12 istinaden 727 yorumlar