Siparişinizin Durumu

Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Hepsi

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Kışlık

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu infrks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Kış Lastiği

Kışın yaz ve kış lastiklerinin frenleme kabiliyetleri

Grafikte kış lastiklerinin durma mesafesi gösterilmektedir. Kış lastikleri kar üzerinde durma mesafesini kısaltan yapısı ile yaz lastiklerinden ayrılırlar. Bu lastikler karda tutunmayı sağlayan çok sayıda oluk ve kılcal kanalara sahiptirler. Ayrıca kış lastikleri en iyi performanslarını 7 santigrattan düşük sıcaklıkta gösterirler. Bu sıcaklıkta yaz lastikleri özelliklerini genellikle kaybederler.

Kış lastikleri yorumları

Kış lastikleri sıralaması kullanıcılarımızın yorumlarına dayanılarak oluşturulmaktadır. Sıralamaya en yüksek değerlendirmeleri alan modeller liderlik eder. Burada, en iyi kış lastikleri hakkında kullanıcılarımızın pratikteki tecrübelerine dayanan düşünceleri bulunmaktadır.

Kış lastikleri Görüşler 4,7 111170 (48 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,6 111160 (56 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,5 111150 (25 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,5 111150 (93 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,5 111150 (45 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,5 111150 (127 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,4 111140 (212 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,4 111140 (297 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,4 111140 (256 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,4 111140 (119 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,4 111140 (244 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,3 111130 (155 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,3 111130 (317 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,3 111130 (65 Yorumlar)

Çok satanlar

Web sitemizde en çok satan kış lastikleri modelleri bulunmaktadır. Genellikle sürücüler tarafından istenen özellikler olan ; iyi kalite ve cazip fiyat seçeneklerini barındırır.

 • Dębica Frigo 2
  Dębica Frigo 2

  Debica Frigo 2 ekonomik sınıf kış lastiği olup binek araçlar için tasarlanmıştır. Oldukça düşük ...

Ortalama lastik yorumları: 3,84 istinaden 38362 yorumlar

Kış lastikleri

Kış lastikleri

Kiş lastikleri 7 santigrattan düşük sicaklikta en iyi performansi saglayacak şekilde tasarlanmaktadir. Kiş lastiklerinde kullanilan karişimlar düşük sicaklikta lastigin esnekligini saglamaktadir. Yumuşak lastik yüksek yol tutuşunu saglamaktadir. Sertleşmiş lastik ise kontrolsüz kaymanin nedeni olabilir. Bu da özellikle kaygan kiş zemininde çok tehlikeli olabilir. Modern kiş lastikleri bilgisayar simülasyonuna dayanilarak tasarlanmiş olan sirt katmani yapisi ve deseni ile donatilmiştir. Bu lastiklerde oldukça yogun kesik ve kilcal kanal sistemleri bulunmaktadir. Kiş lastiklerinin sirt bloklari farkli ebatlidir, degişken bir şekilde düzenlenmiştir ve bazi modellerde çentikli kenarlari vardir. Bu sayede lastik sirt katmani kendi kendini temizler, bunun sonucu olarak da kara çok iyi tutunur ve hizlica kardan kurtulur. Her harekette, oluga yapişan kar lastik sirt katmanini temizleyerek ayrilmaktadir. Ayrica kiş lastiklerinde bulunan çevresel oluklar suyun aktarimini, lastigin altindan karli çamuru çekmeyi ve dengelemeyi saglar. Kiş lastiklerinde genellikle yönelimli veya asimetrik sirt desenleri kullanilmaktadir. Yönelimli lastiklerde baliksirti deseni kullanilmaktadir ve bu lastigin dişinda olan kari hizli bir şekilde itmeye yarar. Bu sayede iyi yol tutuşu ve lastigin zemin ile devamli temasi saglanmaktadir. Asimetrik sirt deseninin özelligi ise lastik sirt katmaninin iç ve diş kisimlarindaki farklardir. Sirt katmaninin iç kismi su aktarimini, diş kismi ise çekiş gücü ve virajlarda iyi yol tutuşu saglar. Asimetrik lastik sirt katmaninin alnindaki oluklar eşit olmayacak bir şekilde dagilimi yapilmiştir. Bazi kiş lastiklerinde kar ve buz üzerinde yol tutuşunu büyük ölçüde artiran çiviler bulunur. Bu özellik yilin büyük kisminin karli oldugu Rusya ve Iskandinavya’da oldukça kullanişlidir. Kiş lastikleri kişa özel sirt katmanlari ile kar ve buz üzerinde en iyi performansi verecek şekilde tasarlanmaktadirlar.

Kışlık lastik testleri

Bağımsız Alman ADAC otomobil kulübü ve diğer kuruluşlar tarafından her yıl yapılan kış lastiği testlerini sunmaktayız. Söz konusu testlerin güvenilir ve tarafsız bir yorum kaynağı olduğu kabul edilmektedir ve bu yüzden dünyadaki üretici ve kullanıcılar bu testleri dikkate almaktadırlar. Testlerde güvenlik, kullanım masrafları, aşınma direnci ve lastiğin diğer önemli özellikleri incelenmektedir. Testlerin sonuçlarını inceleyerek dünyadaki en iyi ürünlerin özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Kış lastiği kılavuzu

 • Çivili lastikler

  Çivili lastikler

  Kışın çivili lastik kullanımı hususunda yeteri sıklıkta sorular sorulmaktadır. Bu makalemizde çivili lastiklerin yapıları ve tarihinden bahsedecek, ...
 • Kış aylarında yol güvenliği

  Kış aylarında yol güvenliği

  Modern lastikler, elektronik sistemler, araç aerodinamiği ve özellikle ön camların şekilleri kışın eve güvenlice ulaşmanızı sağlamaktadır. Polonya ...

Kış lastikleri ile ilgili makaleler

Sezon

Lastikler sezonlarına göre 3'e ayrılır:Yaz,kış ve 4 mevsim lastikleri. Kış lastikleri kış koşullarında ve düşük sıcaklıklarda iyi sonuçlar verir.Yaz lastikleri kuru ve ıslak yollarda size güvenlik sağlar ,4 mevsim lastikleri ise hem yaz hemde kış koşullarında. Tekliflerimize göz atın.

Araç türü

Lastikler araç tiplerine göre 3’ e ayrılır: ticari araç lastikleri, kişisel araç lastikleri ve 4x4 lastikleri. Araç tiplerine özel en popüler yazlık lastikleri sunmaktayız. Araç tipinize uygun yazlık lastikler için fiyat tekliflerimize göz atın.

Marka

Piyasada yüzü aşkın lastik üreticisi bulunmaktadır. Farklı üreticilerin en popüler kış lastiklerini kontrol edin.