Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Kormoran

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Kormoran Lastik

Lastikler Kormoran

Kormoran lastikleri, 1999 yılında piyasaya giren, bir Polonya markasıdır. Bu marka ürünlerinin kalitesi mükemmel ve fiyatları çok caziptir. Bugünlerde Kormoran ürünleri, lastik sanayisinin lideri olan Michelin tarafından üretilir. Marka lastiklerinin kullanım parametreleri (güvenlik, konfor ve dayanıklılık) iyi, ayrıca onların alımı mali yük oluşturmaz. Web sitemizdeki ürünler arasında, çeşitli arabalara uygun olan, hem yaz, hem kış Kormoran lastikleri bulunmaktadır.

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Kormoran lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Kormoran modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Kormoran lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Kormoran

Lastik Yazlık Kormoran GAMMA B2

gürültü olmasa çook memnunum.
Yorum: 4,4 111140

Gürültü problemi giderilmeli.

Lastik Yazlık Kormoran GAMMA B2

Makul bir fiyat için iyi bir ürün
Yorum: 3,7 111700

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben 2012 200 sürme Sonata taşımak ve bir hafta boyunca onların yıpranmış Continentale için ne satın düşünme diyecekler. Ben özellikle harcama 2500 Yepyeni lastikler için üzülüyorum çünkü bana göre fiyatlar şiddetle hiçbir araç süper premium ve karayolları bir ay sonra 3000 km sonra Avrupa'ya uçmak sürece, araç her gün için engelleyici olduğunu, bir şans aldı. Lastikler bir büyük avantajı o 45 yarışma diş ve silah alır profilde sansasyonel bastırmak eşitsizlik olduğunu bana göre var. O sadece sürücüler ve rahat profil büyük bir artı olarak ..... lastik gösterimlerine yapar. Lastikler bu boyutta Continentalami, Conti yüksek sesle karşılaştırıldığında değil çok yüksek sessiz değil, ama. saat araç başına 140 özgürce konuşmak ve lastikler ve hava sadece sesi duymak böylece otomatik motor 2.4 gdi bir elektrikçi olarak çalışan çünkü sessiz olduğum bana güvenebilirsin. yaklaşık 90km kuru çalıştırmak için ben köşe girdi ve araba mükemmel performans sergiledi. Yağmur herhangi bir sorun fark etmedi, ama ben sadece şehir trafiğinde yağmur kentinde test edilmiştir. Yeni Karabatak size gizli kusurları şaşırtabilir lastik markası, kullanılan daha paralarını değerinde lastiği özetliyor. Lastik bir rant koruma vardır ve iyi aşınmalara gelen jant korur. Sıfır dayak ve dengeleme sorunları ve yeni gibi otomobil sürücüleri. Bana göre şehir dışına hafta sonu şehir ve geziler binmek ya da oldukça yeterli tatil ve hasar başka lastiğin 2 ya da 3 bin ödemek için.

Kış lastikleri Kormoran

opona Kışlık Kormoran SNOWPRO

Yazar:cyber human
Yorum: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Onlara zaten 4 mevsim var. Ben 2 sezon B (2.0 16v otomatik) var şimdi Omega A (2.0 8v) koydu. 2 kişi (ben sakin, o dynmiczniej :-)) Ride. Basın yoluyla kötü eleştiriler ve kasvetli testleri rağmen, ben çok mutlu değilim. Aslında, çok düzgün kar sağduyu. Ben kış misyonları Conti ve Pirelli (Odak) ve çiğneme Kormoran ilgili subjektif benim sert Oma sansasyonel hamle üzerine sürün. çok iyi aşınma, onlar beş sezon yapacak eminim. Tabii ki, kar ve buz, bu arkadan itişli eleştirmek kolaydır, ancak frenleme iyi değilse bile iyidir. Ben geldi kopnym karda deniz (25 Aralık) (Ben 2002 veya 2003 düşünüyorum) unutulmaz bir kış için gidiyordu. 55 km / h hız yurtdışında olduğunu, ancak hiçbir koşulları korkunç gerçeği. Ben sadece dışarı :-) Ben bir 4x4 bile zincirleri satın alınabilir, satılabilir, ancak (birisi Omie Ve bir kum tepesini ayakta bunu deneyelim!) Koymak asla. Benim memnuniyeti için temel nedeni otomobilin büyük kütle (1400 kg) olduğunu düşünüyorum. Küçük araçlarda kötü olabilir. Tekrar satın alıyor musunuz? Ben daha iyi para olsaydı, ben muhtemelen başka bir şey denemek istiyorsunuz, ama az harcamak istiyorsanız, onu tekrar satın alırdım. Ah: Ben geometri ayarı sağdaki indir ortadan olmadığını fark ettim. Hemen yeni bir mekanik arıza olmadığını görmek, veya Michelin, yaz, varsayarak. Yağmurda 180 km / s ve daha stressiz gidebilirsiniz.

opona Kışlık Kormoran SNOWPRO

Yazar:axel
Yorum: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Kuru ve ıslak yollarda Yargıç yalnızca lastik (karda kontrol edilmez, buz ani olmaktır) - onlar Ekim ayının başından beri devam ettik. Sıcaklıklarda 0-10 derece yaz Conti EP daha iyi davranmaya Yağmur yağdığında, (Ben yaz ve kış lastikleri karşılaştırın olmamalı ama temas teorik mevsim ve bu koşullarda hala bir yıl binebilirsiniz) 70 Głośnawe - 80 ancak yukarıda ve böylece kükreme hava gibi duyulabilir boğmak istemiyorum. Bir araba daha az duman - Conti EP daha az yuvarlanma direncine sahip. normal sürüş yeterlidir için tutuş viraj gelince, vs vs olduğunu. Bilmiyorum nasıl (bir küçük mesafe için) Dayanıklı ama benim yaz (Kıta hayat bir trajedi) daha kesinlikle daha iyi düşünüyorum. Olsa EP açıkça yumuşak yaz karşılaştırılabilir kuru asfalt üzerinde - size alışmak zorunda. Biz tutuş ile herhangi bir "aksilikler" olmadı. Ben sürücü yoktu çünkü kar ve buz üzerindeki davranışı yargıç etmeyin. Ana şikayet biz çok kalın sırt oku - Michelin henüz yoğun insize oluklar (ve aralarındaki küçük boşluk) vardır. Araba ve benim sürüş bu sınıf için (şehir max 110,120 - yolda 110 ortalama 80 -, 140) yeterli olacaktır. Ben Continental lastik EP çok daha pahalı ve umutsuz olduğuna ikna oldum yana özellikle fazladan ödeme gerek yoktur. Birisi Hołowczyc stuninguje Lanos izin ve £ 600 her spor lastik satın kabul gibi.

Ortalama lastik yorumları: 3,52 istinaden 105 yorumlar

Lastik modelleri Kormoran

Teklifimiz Kormoran lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Kormoran lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Kormoran ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Kormoran ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Sezon

Kormoran yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Kormoran lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.