Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Hepsi

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Kumho Lastik

Lastikler Kumho

Kumho lastikleri, hem olağan, hem de profesyonel sürücülerin güvenine sahip olan bir Kore markasıdır. Yarış ve ralli sürücüleri, özellikle mükemmel kullanım parametreleri ve yüksek dayanıklılığı için bu markanın ürünlerini tercih eder. Kumho lastikleri, Paris Dakar Rallisi'nde, Formula 3 ve Daytona 24 yarışlarında kullanılmıştır. Motor sporlarında kullanılan gelişmiş teknolojiler, Kumho "sivil" lastiklerinde de kullanılır. Bu ürünler, sağlam ve güvenli seyahati bekleyen sürücüler için ideal opsiyondur. Web sitemizdeki Kumho lastiklerinin geniş seçeneğini tanımaya davet ederiz.