Siparişinizin Durumu

Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Hepsi

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Ling Long Lastik

Lastikler Ling Long

Ling Long lastikleri, mükemmel kullanım parametrelerini bekleyen ve aynı zamanda lastikler makul fiyata almak isteyen sürücüler için çok iyi bir tekliftir. Ling Long lastik imalatçısı, modern teknolojik donanıma sahip olduğu için, en yüksek kalitesi olan malzemeleri kullanılarak iyi verimliliği gösteren modeller üretebilir. Ling Long lastiklerine sahip olan araba kullanmak, güvenli ve sağlamdır. Ayrıca bu markanın modelleri, hızlı yıpranmaya dayanıklıdır. Dükkanımızdaki Ling Long lastiklerinin geniş seçeneklerini tanımaya davet ederiz. Herkes, ihtiyacı olduğu ürünü burada bulabilir.

Yaz lastikleri yorumları Ling Long

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,0 11110 (24 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 3,9 111900 (4 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 3,5 111500 (1 Yorum)

Kış lastikleri yorumları Ling Long

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (4 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,4 111400 (1 Yorum)
Kış lastikleri Görüşler 3,2 111200 (1 Yorum)

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Ling Long

Lastik Yazlık Ling Long Greenmax

Ucuz, konforlu, güvenli ve iyi kalitede.
Yorum: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Şimdiye kadar yaklaşık 10.000 km seyahat ettim ve lastikler çok ıslak kuru ve iyi üzerinde, iyi bir tutuş yıpranmış değildir. Normal Runorosità. önceki (Michelin ve Sunny) ile karşılaştırıldığında ben yakıt tüketiminde hafif bir azalma gördük. Sana "pervasız" sürüş durumunda çok sadece işaretlemek ve gevşek bir rehber ile (120km / h veya sürmek kıvıran fazla 80 dolambaçlı) ve dinamik iyi stand up fark ettim. Adil ayrıca dağ toprak yollarda yapılan; off-road aşınma artar karşın, aşırı bir çaba olmadan araba (mayın 2.35 ton ağırlığında) alabilirsiniz.

Lastik Yazlık Ling Long Greenmax

Onları satın almak için değer
Yorum: 4,1 111110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben Alman otoyollar ve şehir etrafında bazı esas 10 bin km'den fazla yaptık dört ay ben onlara binmek lastiklerin sadece görüşler ve fiyat satın almak için öne yaptı. izlenimler lastik, oldukça sessiz bir güvenlik duygusu ile, güzel sürmek, çok olumludur. Arabayı viraj ıslak kaldırım üzerinde de yol tutar. Ben kimseye arabanın ortalama kullanıcı öneriyoruz. Ford Fusion, bu lastikler sansasyonel vardır! Benim Reyting 8/10

Kış lastikleri Ling Long

opona Kışlık Ling Long WINTER HERO

Rewelka
Yorum: 4,3 111130

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Birçok insan Çin lastikleri bladnie duymak. Benim görüşüm bu kadar ucuz Çince lastik "biz" alt raflarda daha iyi olmasıdır. Daha önce ben Savy vardı, fiyatı 370 zł öğe başına, şimdi Linglong, fiyatı 220 zł öğe başına ve uçurumdur. Sava oldukça sessiz, karda iyi, ama asfalt üzerinde son derece kararsız. Linglong, km / s raylar üzerinde çalıştırmak için gidiyor 150 karayolu üzerinde, karda çok daha istikrarlı asfalt Savy daha sansasyonel yüzden biraz daha yüksek sesle, ama fiyat dikkate alındığında, bu rakipsiz kinol olduğunu. Sadece yarışma (bunu inkâr etmiyorum) daha iyi olabilirdi, ve "Çin" fiyat söylenir muhtemelen GOODRIDE olduğunu. Sava ve Debica ve ucuz Çinli adam yeme çok daha iyi olduğu gibi, Avrupa düşük-uç almak için lastikler mantar Yani, benim durumumda fark oyunla ilgili zł 215/55/16 140 olduğunu! Bunun için çelik jantlar aldım, kış için tamamen yeni bir tekerlek var. Çin'de gerçekten inanılmaz tekniği kadar gider, ve fiyatları değil!

opona Kışlık Ling Long Green-Max Winter UHP

Yazar:acer_91
Yorum: 3,2 111200

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben düşündüm çünkü Merhaba lastikler maalesef önceki sahibi tarafından başlatılan ve baştan onlarla bir sorun vardı vardı, ben süspansiyon onarım yaptığını, bu sorun yatıyor içinde. Aksi takdirde çok yüksek sesle ve uğultu vardır, lastikler dengelemek için fark 70 ila 100 gram sahip olduğu ortaya çıktı. Ben kesinlikle kimseye tavsiye etmem ve kendimi önceki sahibi bana bu lastikler için bir tasarıyı verdi çünkü tanıtımı için karar verdik.

Ortalama lastik yorumları: 3,56 istinaden 47 yorumlar