Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Hepsi

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Matador Lastik

Lastikler Matador

Matador lastikleri, Slovakya'dan gelen bir markadır. Bu marka ürünleri kullanıcılar arasında çok popüler ve onların piyasadaki pozisyonu çok güçlüdür. Türkiye’de bir çok araç Matador lastiklerine sahiptir. Markanın lastikleri mükemmel kullanım parametrelerinden ve makul fiyatlarından dolayı, sürücüler arasında çok popülerlerdir. Tanınmış otomobil imalatçılarının, araçlarının ilk donanımı olarak Matador lastiklerini seçmeleri göz önüne alınmalıdır. Web sitemizdeki ürünler arasında, çeşitli arabalar için uygun olan Matador lastikleri bulunmaktadır. Herkes, ihtiyacı olan ürünü burada bulabilir.