Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Maxtrek

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Maxtrek Lastik

Lastikler Maxtrek

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Maxtrek lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Maxtrek modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Maxtrek lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Maxtrek

Lastik Yazlık Maxtrek Maximus M1

M.Zorik
Yorum: 4,8 111180

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Maxtrek Lastikler şimdiye kadar sahip olduğu en iyi BÜTÇE lastikler. Benim Mondeo'da (benim önceki Michelin Pilot Sport 3 biraz daha geniş ve daha yüksek) 2 lastikleri emretti. Ben lastikleri aldığımda ne kadar iyi olduklarını şok oldu - yakıt tüketimi için değerlendirme "A" ve ıslak tutuş için "B" - Benim Michelins için aynı gibi. 2 Michelin lastikleri için bana 260 £ mal oldu, Maxtrek 120. sürüş konforu Michelin gibi aynı% 100 olduğunu. Şimdiye kadar 4000 km yaptı ve Maxtrek Lastikler yeni gibi bakmak - Michelin Pilot Sport 3, sadece 9000 kilometre sürdü ve sırt 2mm aşağı gitti. Satın Maxtrek Ingens veya Maximus M1 - - Michelin Pilot Sport 3 Lastikler AL ETMEYİN Onlar mükemmel lastikler vardır. Tutuş, çok kolayca su kesti ıslak hem kuru koşullarda mükemmel. Gürültü seviyesi çok düşüktür. Ben kesinlikle bu lastikleri ama SADECE Ingens veya Maximus M1 modelini öneriyoruz.

Lastik Yazlık Maxtrek Maximus M1

Tavsiye etmem
Yorum: 3,6 111600

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Merhaba ... Ben Eylül 2014 yılında 2 lastik aldım .. lastikler katı baktı, arabanın arkasında kuruldu. Başlayan her şey Tamam, yağmur veya kuru yol daha düşük bir raf ile bir lastiğin yanı sıra bindi at ... ben 6000 km yaptıysanız bilmek ve lastiğin üzerindeki kabarcık çıktı yok. eksenin Sürücü tarafındaki tekerlek. Orada tam ağızlı gördükten sonra, herhangi bir deliğe koştu ve ben bu lastikleri tavsiye etmem çünkü lastikler ... dışarıdan .. ancak hala sırtının üzerinde m1 maximus kitabede çok görünür beri basmış lastik müdahalesi izine eksikliği kısa bir süre olacak çünkü sonra Yeni bir lastik satın almak zorunda ...

Kış lastikleri Maxtrek

opona Kışlık Maxtrek Trek M7

uzun ömür ve düşük fiyat
Yorum: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben güzel lastikleri beğendim ama aynı zamanda ne kadar harcama dikkatli olmak zorunda, Maxtrek Trek M7 düşük pric ile iyi lastikler, bana bu lastikleri var logevità, üç mevsim şaşırttı şey arayanlar için Boune vardır harcamak istemiyordu ve ben yok asla hayal kırıklığı olmuştur, bu bl \ kavrama kötü değil, oldukça iyi onlar 100 km-h ele daha yüksek hız ile gitmek asla sessiz ve ben çok yavaş götürmek doğrudur, ben herkese tavsiye :)

opona Kışlık Maxtrek Trek M7

iyi lastikler, biraz maliyet
Yorum: 3,8 111800

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

merhaba, lastikler onlar size gürültü duyamıyorum fazla 100 km / h hız ile, daha sessiz olabilir, özellikle karda, mükemmel oldukça iyi, tamam değil mi, bazı arkadaşlarım, ben onları almaya karar verdi bu lastikleri ve anchio var Maxtrek Trek M7 oldukça güzel, aynı zamanda güvenli ve, Bu fiyata gerçekten :) gerekir

Ortalama lastik yorumları: 3,84 istinaden 8 yorumlar

Lastik modelleri Maxtrek

Teklifimiz Maxtrek lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Maxtrek lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Maxtrek ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Maxtrek ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Sezon

Maxtrek yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Maxtrek lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Maxtrek