Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Maxxis

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Maxxis Lastik

Lastikler Maxxis

Maxxis lastikleri, Tayvan'da kurulmuş olan Cheng-Shin Rubber Ind. Co. Ltd. şirketi tarafından üretilir. Bugünlerde Maxxis lastikleri, bütün dünyadaki yeni piyasalarda başarılı olmaktadır. Bu marka, 130 ülkede mevcuttur. Maxxis lastiklerinin özelliklerinden en önemlileri , dayanıklılık ve her yol şartlarında başarılı olmasıdır. Bu amaçlar, dinamik olarak gelişen şirketin uyguladığı yeni teknolojiler sayesinde gerçekleşir. Aracınız için ideal ekipman sağlayabilen bu imalatçının ürünlerini tanımaya davetlisiniz.

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Maxxis lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Maxxis modelleri.

 • Maxxis MA-P1
  Maxxis MA-P1

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

 • Maxxis MA-510
  Maxxis MA-510

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Maxxis lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

 • Maxxis MA-510
  Maxxis MA-510

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Maxxis

Lastik Yazlık Maxxis M6103 Promaxx

Etkileyici değer ve büyük performans
Yorum: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben Kawasaki Er5 ikinci el aldım zaman Maxxis lastikler takılmış vardı. Ben Bridgestone, METZELER, Avrupa ve Pirelli gibi sadece kullanılan kurulan markalara sahip marka kalitesi hakkında ciddi endişeleri vardı. Bisiklet I ile birlikte gelen lastikler üzerinde yaklaşık 5.000 mil yapmış sonra ben etkilendim ve arka başka Maxxis uydurma konusunda hiçbir endişe vardı söylemek gerekir. Ben gerekli yerini önce lastik yapmıştı kaç mil bilmiyorum ama iyi giymek gibiydi ve bunun üzerine de üzerinde 5000 mil vardı. ön lastik üzerinde 5.000 o değiştirilmesi gerekecektir önce keşif bıraktı. lastikler virajlı ve ani frenleme sayesinde istikrarlı ve ıslak zeminde iyi. Ben kar ve buz gibi yağmur, hiçbir endişe içinde basmış.

Lastik Yazlık Maxxis M6011

Klasik veya bobberinizin görünümünü geliştirmek için mükemmel lastikler
Yorum: 5,0 11111

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Dürüst olacağım, maliyeti yüzünden Avon'ların üzerine emrettim. Beyaz duvar lastikleri kolaylıkla temin edilemez, bu nedenle daha yüksek bir fiyat verin. Bu yüzden bazı değerli incelemeleri denemek için çevrimiçi bir göz atmıştım. Bulmacayı biraz bitirdim ve onlara emir verdiğim birkaç tamamlayıcı inceleme buldum. Motosikletlerin kullanımı anında iyileşti ve aynı zamanda görünüm de arttı. Bisikletim şimdi kalabalığın öne çıkıyor ve hem kuru hem de nemli koşullarda sürülüyor. Birkaç kilometre ıslak havada kaldım ve kendinden emin hissettim. Tavsiye ederim, Mavi yaka bobber kiti ve maxis beyaz duvarları olan Kawasaki VN800 classic

Kış lastikleri Maxxis

opona Kışlık Maxxis MA W2

Bunu satın almak ve öğrenebilirsiniz
Yorum: 2,9 119000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben ve iyi değerlendirmeleri internette (şimdi onlar çok daha pahalı olduğunu görmek rağmen), Gerçekler yeni lastik önceden düzenlenen fazla 1 cm 9 mm yüksekliğinde bieżnika.miałem farklı türleri vardır, çünkü fiyat bu lastikleri aldım. herhangi bir fiziksel kusurlar niemiały, güzel wyważyły, ıslak kötüsü, kuru OK kadarıyla sessiz frenleme büyük kar iki ay içinde onları henüz ok.10000km sürdü henüz değildi. küçük zayıf kar kaygan ve buzlu yol yapışma eksikliği. O daha iyi olurdu 2t koyarsanız gibi araba, biraz bindi.

opona Kışlık Maxxis MA W2

Ben şiddetle tavsiye
Yorum: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Kesinlikle ben fark ettim motor, 3,0 ve parlak bir fikir olumsuz ile sonraki sprinter için bu tercüme kümesini eklemek aynı zamanda, tavsiye ederim onlar yüksek sesle ben nedeniyle daha az sönümlü kabin 2.2 motor ile bağcılıkta ne fark olmasıdır. ama bu iyi, ok, ucuz olduğu ortaya çıktı - tüm - cebinizde bir sürü para ilk başta ben "firmówki" almak istedim çünkü korkulan veya makinede bağcılık tavsiye vermek satın alırken

Ortalama lastik yorumları: 3,80 istinaden 3 yorumlar

Lastik modelleri Maxxis

Teklifimiz Maxxis lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Maxxis lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Maxxis ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Maxxis ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

4 Mevsim lastikleri

Maxxis ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Maxxis ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Maxxis yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Maxxis lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Maxxis