Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Nexen

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Nexen Lastik

Lastikler Nexen

Nexen lastiklerinin imalatçısının, lastik tasarımında ve üretiminde 60 yıllık tecrübesi vardır. Şirketin ismi, ana özellikleri çağdaşlık ve sürekli gelişim olan şirketi tarif eden next ("önümüzdeki") ve century ("yüzyıl") kelimelerinin birleşimidir. Bugünlerde Nexen lastikleri, dünyanın 120 ülkesinde mevcuttur. Uzun yıllardır Nexen markası, her lastiğinin güvenli, yüksek kaliteye sahip ve ekolojik olmasını sağlar. Bu firma, ekolojinin, her modern şirketin amaçlaması gereken ilke olduğunun farkındadır. Dükkanımızdaki Nexen lastik seçeneklerini,aracınıza mükemmel fiyatta lastik seçebilmenizi sağlar.

Yaz lastikleri yorumları Nexen

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,2 111120 (64 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,1 111110 (30 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,1 111110 (67 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,0 11110 (45 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,0 1111000 (84 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Nexen

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (8 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,1 111110 (2 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,0 11110 (62 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,0 11110 (198 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,2 111200 (2 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Nexen lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Nexen modelleri.

 • Nexen A/T RV
  Nexen A/T RV

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

 • Nexen N8000
  Nexen N8000

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Nexen lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

 • Nexen N'Fera SU1
  Nexen N'Fera SU1

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

 • Nexen CP521
  Nexen CP521

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Nexen

Lastik Yazlık Nexen CP321

Kendi sınıfında yüksek derece!
Yorum: 3,7 111700

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Kaplanmış lastikler oynarken ya da zaten baş kadar büyük giyen ıslak bir şey için bu lastiği (215 / 75R16), büyük sırt güzel bir karışımı, lastiklerin bu sınıf için sessiz konforlu, gerçekten uzun bir yaşam, ancak bir şey tavsiye çok kullanılan olanlar için ve ışık kayma eğilimindedir. Lastiklerin ve fiyat sınıfı hakkında unutmayın. Sayilarimla

Lastik Yazlık Nexen ROADIAN HT LT

çok iyi düşük aşınmaya dayanıklı lastik
Yorum: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Süper yüksek aşınma direnci lastikler yaklaşık 60 000 km tahrik ve lastik sırtının yarısını hala çok iyi cena.tavsiye derim olduğunu

Kış lastikleri Nexen

opona Kışlık Nexen Winguard Snow'G WH2

ÖNERİLEN!
Yorum: 4,5 111150

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Şirket Nexen Lastikleri az bilinen ürünlerdir. Bir tarafı mutlu Ne onlar, ancak diğer üzücü üzerinde ucuz sayesinde vardır fiyat nedeniyle kaliteli sansasyonel düşüyor çünkü! Ben ilk lastikler yaz bir dizi satın aldı ve şimdi kış (215/55/16 yaz ve kış nblue eko batı sınırında arkasında kullanıcıların etkisi altında 205/60/16. Both'm mega mutlu. Kış lastiği pazarı ve uzun bir süre şimdi takip Looking yapamadım Kesinlikle karar verirken bazı (boyutu, ne yazık ki, özel bir hangi daha pahalı). Bana Tablolar AB lastik testleri yardımcı bütün aile hususlar işkence karar ama sonunda ben lastikleri orta sınıf almaya karar verdi ve kaydedin. Bu lastik Ben yakıt C hatırlamak ne olduğunu o yaklaşık 4 ° C Yağmur yağarken yaklaşık 120 km / h -miałem acil frenleme ve araba posiłkując yok hala duruyordu: C. zaten kar ötesinde, ne yazık ki, farklı koşullar altında lastiğin üzerinde bir hafta içinde bugüne kadar 2.300 km ıslak sürdü herhangi bir sistem için, ama ben de bir buzlu yolda iki keskin frenleme vardı ve sonra ABS çalıştı, ancak sorunsuz yaz karşılaştırıldığında -lastik auto 100 km / saat değil yüksek sesle olduğunu wyhamowywał, sonra belki biraz, ama ben çok iyi bir araba ses yalıtımlı çünkü söylemek zor - Ben de viraj farklı koşullarda bu lastikleri denedi. Ve onlar bu yüzden o (ve benim bölümü için ben onun kavrama engel yakalamaya çalıştı müdahaleci ESP olmadan kendini lastik çekiş yakaladı, ama ben memnun özeti başardı ve o küçük yani sadece bir buzlu yol kayması değil,: suchym- oluşturulan MÜKEMMEL ! -on mokrym- MÜKEMMEL! -on lodzie- şaşırtıcı derecede iyi! Henüz bu çok görüşler yoksa yeni bir lastik modeli, Genel test, ben gerekçesiyle hala lastik güvenilir değil śniegu- -on ​​bu lastiğin sırt (Ben başka bir arabaya kurmak onları) Michelin Alpin A4 sırt neredeyse aynı olduğunu ve o boyutta fiyatı sanatı için yaklaşık 200 Euro olan ek olarak, ben arabalarda başlamıştır diğer lastiklerle bu lastikleri karşılaştırıldı söylemek ve böylece onları kwalisyfikuje olacak: 1. (yer) Michelin Alpin A4 (belki de sadece marka ve fiyat nedeniyle bunlardan öznel izlenim saygı dışında) 2. kravat Kleber HP2 Krisalp ve Nexen Winguard WH2 3. Firestone Winterhawk 3 Dürüst Nexen kaliteli tavsiye ederim / fiyat oranı rekabeti ezer ! Ben diğer markalara göre bu lastik olmaz oldukça kötü bir şekilde "eski" umut ve daha da özelliklerini korur.

opona Kışlık Nexen WINGUARD SPORT

Iyi bir satın alma ;) Wyjąkowo
Yorum: 3,9 111900

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Açıkçası ben bu lastik yüzünden deneyimi sanatı daha pahalı £ 100-150 arasında lastik için iyi bir alternatif olarak bir arkadaş tarafından bana teslim ve Çince çok ucuz plastikowch hariç İlaç 3-4 yıl daha iyidir belki de her yeni lastiği bilmek oldu şaşırdım, ama sanatı yaklaşık 100 £ daha fazla değer tüm lastikten sonra, çamurlu zeminlerde terbiyeli kar şehre götürmek için de oldukça düzgün ve bazen aynı Tyre şehir dışında ve açıkçası ben daha pahalı bir şey için alışveriş yapmak mantıklı görmüyorum. Yaklaşık 8 bin sürüş sonra giymek görmek değil. Kuru asfaltta lastik, çünkü profil ve büyüklükte çok rahat asfalt üzerinde hafif bir duygu akışı, ama kontrol duygusu iyi bir düzeyde kalır ben durumda wczesniejszch Michelin lastikleri, kötü drenaj, podumuwujac vardı gibi, abs güçlü frenleme ile reaksiyona girmez , 140-160 kilometre dizel, tam zamanında lastik ve kompakt bir araba biz mega hızlı ve agresif çatalı isterseniz ben içtenlikle çünkü, bu bahara kadar beklemek :) lastikler yüzden beni şaşırttı ve muhtemelen yaz için çok Nexeny gidecek muhtemelen iyidir Geçen Bridgestone'ami Potenza hayal kırıklığına uğrattı.

Ortalama lastik yorumları: 4,00 istinaden 678 yorumlar

Lastik modelleri Nexen

Teklifimiz Nexen lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Nexen lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Nexen ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Nexen ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

Nexen ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Nexen ebatındkai en iyi kış lastikleri.

4 Mevsim lastikleri

Nexen ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Nexen ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Nexen yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Nexen lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.