Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Nokian

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Nokian Lastik

Lastikler Nokian

Yaz lastikleri yorumları Nokian

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,6 111160 (25 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (406 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,3 111130 (221 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Nokian

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,5 111150 (254 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,4 111140 (7 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,4 111140 (557 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Nokian lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Nokian modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Nokian lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

  • Nokian iLine
    Nokian iLine

    Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

  • Nokian zLine
    Nokian zLine

    Nokian zLine için geliştirilen Nokian Akıllı UHP Silika sırt bileşimi özellikle yüksek ...

Markanın tarihçesi

Ondokuzuncu yüzyılın ikinci yarısında 1865 yılında, Finlandiya’nın Tampere bölgesinde maden mühendisi olan Knut Fredrik İdestam küçük bir ahşap fabrikası kurdu. Bir zaman sonra bu işi Nokianvirta nehri üzerinde küçük bir kasaba olan Nokia’ya taşıdı. Bu işletme daha sonra ilerde kurulacak olan Nokia Corporation’ın 3 firmadan ilki olacaktı. Firma adını kasabanın isminden almıştır, ( Nokia Ahşap İmalathanesi ) , Noki Fince de aynı zamanda bir orman gelinciği anlamına gelir. Nokianvirta nehri üzerinde  Otuzüç yıl sonra 1898 yılında ismi Finnish Rubber Works olarak bilinen firma ( Fince Suomen Gummitehdas Oy ) kuruldu. 1904 yılında ilk FRW fabrikası olan Nokia faaliyete geçti. Ayrıca  firma yüzyılın başlarında Nokian Ahşap İmalathanesini devraldı ve 1967 yılında iki firma Finnish Cable Works 1912 yılında kurulan firma ile birleşti. Böylece Nokia Corporation doğdu. Arabadan önce bisiklet Lastik üretimine gelirsek , 1925 yılında Finlandiya Rubber Works bisiklet lastikleri üretimine başladı. Daha önce ayakkabı ve sanayide kullanılan kauçuk parçaları imalatı yapılıyordu. 1932 yılında Nokia fabrikası ilk otomobil lastiğini üretti. 4 yıl sonra firmanın en iyi lastiği olan Nokian Hakkapeliitta hazırdı. Başlarda Finnish Rubber Works İskandinavyanın soğuk hava koşullarına uygun lastiklerin üretiminde uzmanlaşmaya çalışmışlardır. Kolayca ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Nokian

Lastik Yazlık Nokian Line

yyyyyyy
Yorum: 5,0 11111

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

lastikler, 1.9 TDI sürücü ileriye Ibiza hiçbir szpery, sürücünün 62-38 ağırlık dağılımı, büyüklüğü 195 / 50-15 üstlendi. Kesinlikle harika tutun tavsiye ediyorum ve kuru ve ıslak zeminde, iki tarafın çok sert ama yumuşak abartılı değil bulunmaktadır. Sert viraj lastikte biraz koyar, ama bu rahatsızlık çok oldu bu yeterli değildir. Hatta daha düşük olurdu Çok iyi konfor, düşük -spalanie düşük direnç sert oldu. Ben barakada bulunan öncekilerin karşılaştırıldığında olmayacak - onlar Nokia daha zor yatıyordu aynı boyutta Michelin verimli kavrama kırık. Yapışma gelince kurumasını benzer ve ıslak biraz daha kötü ama ne kadar eski kırık ı yıpranmış süspansiyon eski zaman bu başlatan yazar ve bu, çünkü karşılaştırmak için başka bir şey var bu yüzden yeni menteşe kurdu nokianów varsayımı ile paralel olarak kesinlikle nesnel bir -zawias olduğunu Geliştirilmiş çekiş araba da bu yüzden vb benim tercihlerinde eğin ben değiştirecek tek şey üzeresiniz değil ben konfor daha spor için biraz daha fazla bir tercih var, çünkü yanaklar bit artan sertlik olduğunu. İtirazım yok kavrama ne, ben bu nokianami arasında düzeltmek ve Michelin, birbirlerine bu büyüklükte bir şekilde set başına fiyat ve iklim ortada Nokia kazanmak crossklimate, ama seninle bu en azından mevsimsel değişen üreticiye göre, unutmak iddia ediyorum lastikler bugün satın alma seçeneği önünde durdu lastikler. Biz bekliyoruz ve biz farketmez gitmek kar veya yağmur veya ısı eğer. Lastik her koşulda üretici tarafından çok iyi korur ve ben bunu seviyorum ve% 100 testleri nasıl göstereceğim olacaktır. Tam 10 için 10 üzerinden 9 benim tercih yargıç altında Nokia yan duvarların sertliğini arttı ama yoksul yol yüzeylerinde daha güçlü bir rahatlık olanlar yazdığı gibi bir avantaj, görünüm, benim için hiçbir rol oynar yargıç yok düşünün eksik. Tek lastik işleme fiyatına gelince, aşınma ya da değerlendirme sadece 1000 km yaklaşık üzerlerinde yapılan hiçbir karşılaştırma var. ve şimdi göz "sıfır" aşınma ve yıpranma için;) neyse sen testlerde bu konuda okuyabilirsiniz.

Lastik Yazlık Nokian Z

Yazar:Rafindol
Yorum: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

TİPİK YAZ Nokian: Bu ünlü bir üretici kış lastikleri ve yaz çeşitli modeller test ettikten sonra yenilik, Nokia, bir hayranı olarak, ben kısaca söylemek istiyorum. Bunun anlamı: konfor, özellikle çukurlarda 1.Super. Böylece wyciszyłaby engebeli yollarda gelen sesler başka, yaz lastikleri, var! Sadece büyük bir TUNING AKUSTİK ASMA! Ikinci Lastikler, yağmurda da 3 parlak 4 (elektronik "otopilot" olarak karayolu üzerinde) önünde çalışan çok emin Böyle olup olmadığını Proxes TOYO Pirelli P Zero Nero veya DUNLOP SP 9000 - Ancak, ne yazık ki, biraz yavaş dinamik sürücü ve tipik bir spor yarışması temsil yüksek kalitede diğer lastikler gibi agresif bir slalom direksiyon hareketlerine çabuk cevap vermezler. Ama bu mükemmel bir konfor için fiyat. Nokia "Z" bizim 17-inç tekerlekler üzerinde yol delik korkuyorlar lastikler 225/45 giymek isteyenler için de tavsiye ederim .... Bu bizim ve kötü yollarda biraz sert süspansiyon için bir lastiktir. Yani Honda Accord, ST serisi Fords, Mazda 3 ve son OPLI VECTRA ASTRA III daha Toyota AVENSIS, diyelim ki, daha çok yumuşak. Nokian "Z" en pahalı ve göze alamaz herkes için bir lastik olduğunu ... hızlı lastik modelleri "top" örtüşen! Ve her şey, tavsiye gelemez olanlar için: şehir etrafında en çukurlu yollarda sürüş için lastik ikinci seti gibi, Nokia "Z" için satın ... Oh - Unutmuşum - "Kozmik" ve SUPER MODERN DESEN GÖSTERGESİ YAKIT, lastikler KADIN hakkında en ilgisiz bile etkiliyor ...

Kış lastikleri Nokian

opona Kışlık Nokian WR A3

Ben kullanılan en iyi kış lastiği
Yorum: 4,4 111140

Tüm kış koşullarında Nokianın sürüş hissini (kar,çamur,kuru yol) yaz lastikleri ile kolayca karşılaştırabilirsiniz hemde temmuz ayında kuru asfaltta,ben denedim ve böyle bir şey görmedim,güvende olduğunuzu hissediyorsunuz. Şimdiye kadar denediğim lastikler BF G Alaska, Dunlop Wintersport,Continental Wintercontact (kabus!) Nokian WR A3 şimdiye kadar denediklerim arasında en iyisi,şimdiye kadar gayet memnunum ve umarım bu değişmez.

opona Kışlık Nokian WR A3

Oponka çok iyi :)
Yorum: 5,0 11111

Lastikleri montaj ettikten sonra ertesi gün deneme fırssatım oldu.şehir icinde trafikten dolayı 30-40 km/h yapabildim ama ertesi gün 70-80 km /h cıkma fırsatım oldu, ilk izlenimlerim Nokian WR A3 gayet başarılı bir performans gösterdi,kendimi güvende hissettim,fren mesafesi oldukça başarılı. daha önce bu marka lastikleri kullanmamıştım ama şuan çok memnunum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ortalama lastik yorumları: 4,36 istinaden 2295 yorumlar

Lastik modelleri Nokian

Teklifimiz Nokian lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Nokian lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Nokian ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Nokian ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

Nokian ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Nokian ebatındkai en iyi kış lastikleri.

4 Mevsim lastikleri

Nokian ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Nokian ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Nokian yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Nokian lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.