Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Ovation

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Ovation Lastik

Lastikler Ovation

Ovation lastikleri, bütün dünyadaki yeni piyasalarda çok çabuk başarılı olmakta olan ürünlerdir. Lastik tasarımı ve üretimi sırasında, Ovation markası güvenlik, kullanım konforu ve tabi ekoloji parametrelerini özellikle göz önüne alır. Ovation lastikleri, güvenlik ,düşük gürültü ve yakıt tüketim seviyelerini bekleyen sürücüler için ideal ekipmandır. Bu özellikler sayesinde, Ovation lastiklerinin popülerliği yükselmektedir. Ovation logosu olan ürünlerimizi deneyip, bu markanın kalitesini öğrenin.

Yaz lastikleri yorumları Ovation

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,1 111110 (162 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Ovation

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 3,9 111900 (14 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Ovation lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Ovation modelleri.

 • Ovation W586
  Ovation W586

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

 • Ovation VI-682
  Ovation VI-682

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Ovation lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

 • Ovation V-02
  Ovation V-02

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

 • Ovation VI-388
  Ovation VI-388

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Ovation

Lastik Yazlık Ovation VI-682

Ucuz lastikler ve harika görünüyorsun ama bir lastik pompa taşımak veya bela prepaired
Yorum: 4,0 11110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Dört lastikler çok hızlı geldi ve ben onlar tren yolculuğu geri geliyor ve ben benim ön sürücüleri fark arabaya binmeden önce eve ancak 2 saatlik sürücü önce bazı benzin satın almak için gerekli olan yaklaşık bir ay önce baktı ama yolu sevdim lastik l neyse ... Ben bu bir şaka ya da belki birileri benim lastiklerin havasını olabileceğini düşündüm, sonra ben diğer tarafa gitti ve diğer ön lastik çok tamamen düz oldu, dehşete, düz Yani bir hava pompası vardı bir benzin istasyonu var ve ben güvenle eve. Ancak, bu gece lastiklerin bir şekilde delinmiş ise, o zaman hava sürmez düşündüm ama onlar ertesi sabah ince, ama iki hafta daha süre içinde ... Gerçek şu ki sen lastikleri var çünkü için ne ödeme olsun değil kontrol ve nedeniyle Kerry yolların virajlı doğaya sık sık havada ile lastikleri doldurmak zorunda olduğu görülmektedir. Bu yüzden hiç bu lastikleri tavsiye etmem ve ben sadece onlara "düz dışarı burada bir derecelendirme başarısız verdik, ama onlar hala çalışıyor ... ama ne var birkaç haftada onları havayı koymak, dolayısıyla bu nedenle don hayal kırıklığına uğrattı 't cheap Alış iki yedek lastik taşımak gerektiği anlamına gelir ... ön lastikler uzun süre herhangi bir hava tutun bekliyoruz!

Lastik Yazlık Ovation VI-388

Ben kesinlikle tavsiye ederim
Yorum: 4,5 111150

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

kilometre milyon 1 - merhaba, bin 800 arasında araba sürdü. Ben 27 yıl boyunca binmek ve ben oldukça yoğun sürücü. Ben Subaru Outback 2.0D için lastikleri aldım. Ben Wrocław'ın oturma odasında 2010 yılında bu araba satın aldım. Fabrika araba YOKOHAMA lastikleri ve ben sakız istikrar bana hayran olduğunu itiraf etmeliyim. Kış lastikleri dahil YOKOHAMA da 90 bin kilometre toplam sürdü. Ve şimdi noktaya. Lastikler Ovation Ben vulkanize onları görünce gerçekten sonra aldım. Onlar gerçekten iyi görünüyordu. O dengeleme bir sorun değildi beni bilgilendirdi. Ben bir şans almaya karar verdi ve onu aldım. 215x55x17. YOKOHAMA lastikleri alüminyum jantlar ile birlikte benden çalındı. Ben Goodyear aldım. Ne yazık ki karayolu üzerinde benim diş etlerine yakaladı ve o sakızı çıktı sonra hemen durdu ve bertaraf edilmelidir. Ovation yaklaşık 9.000.000 km sürdü. Dürüst olmak gerekirse ben lastiklerinin hızlı aşınmasına endişeliydi. Bu hiçbiri aşınma çok az işaretler olduğunu. Yuvarlanma direnci ..... Ben Özetle .... yakıt tüketiminde bir fark yok ... Ben şok yaşıyorum ve kesinlikle kazık yine bu tip Muhtemelen aynı .... ChinKS ... Kesinlikle tavsiye ederim .....!

Kış lastikleri Ovation

opona Kışlık Ovation W582

Süper
Yorum: 3,6 111600

Çok güzel çıktı.

opona Kışlık Ovation W586

İki sezondur iyi
Yorum: 3,3 111300

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

merhaba ben oldukça iyiyim ödenen bu fiyat, güvenle herkese tavsiye ne, kim bilir sanmıyoruz, iyi, Ovation W586, onlar hiçbir sorun kusur var ama sadece birkaç sezondur olduğu, sırt çabuk aşınır çok harcamak istemiyorsanız olanlar ve avrenno iyi lastikler ve güvenli gerek

Ortalama lastik yorumları: 3,96 istinaden 246 yorumlar

Lastik modelleri Ovation

Teklifimiz Ovation lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Ovation lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Ovation ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Ovation ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

Ovation ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Ovation ebatındkai en iyi kış lastikleri.

Sezon

Ovation yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Ovation lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Ovation