Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Petlas

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Petlas Lastik

Lastikler Petlas

Yaz lastikleri yorumları Petlas

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 3,9 111900 (13 Yorumlar)

Yaz lastikleri yorumları Petlas

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 3,5 111500 (4 Yorumlar)

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Petlas

Lastik Yazlık Petlas Imperium PT515

berbat
Yorum: 2,0 1100000

lastik ilk aldıgımda çok güzeldi. fakat çok kısa bir zamanda özelligini kaybetti. özellikle yagışlı havalarda çok kayma yapıyor. defalarca kaza yapmaktan son anda kurtuldum aman dikkat.

Lastik Yazlık Petlas Velox Sport PT741

Tavsiye edeceğim bir lastik
Yorum: 4,3 111130

Fiyatına göre diğer farklı model lastiklerden aşağı kalmayan güzel bir lastik aracına lastik almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim

Kış lastikleri Petlas

opona Kışlık Petlas W651

Beklentimin üzerinde performans ve kalite
Yorum: 4,8 111180

C5 aracıma kışlık lastık ihtiyacı için genelde diğer markalardan araştırma yaptım. Petlasın almış olduğum kışlık lastikleri görunce deseni ve özelliklerini inceleyince beğendim ve sipariş verdim. Hem satıcının ciddiyetinden hemde lastiklerin kullanımından her yönüyle oldukça memnun kaldım. Teşekkürler

opona Kışlık Petlas W651

Memnunum
Yorum: 4,4 111140

İki aracımda da aynı lastiğin farklı ebatlarını kullanıyorum. Kış lastiği olmasına rağmen sessiz. Aynı zaman Türkiye için üretilmiş sağlam bir lastik. Fiyatda uygun bence düşünülecek fazla bir şey yok. Alın kullanın

Ortalama lastik yorumları: 3,68 istinaden 17 yorumlar

Lastik modelleri Petlas

Teklifimiz Petlas lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Petlas lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Petlas ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Petlas ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

Petlas ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Petlas ebatındkai en iyi kış lastikleri.

Sezon

Petlas yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Petlas lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Petlas