Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Hepsi

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Platin Lastik

Lastikler Platin

Şirketin 1986 yılında kuruluşundan itibaren, Platin lastiklerinin seçenekleri sürekli olarak genişletilmektedir. Piyasanın yüksek standartlarını ve müşterilerin beklentilerini yerine getirmek için, Platin lastikleri sürekli geliştirilmektedir. Yüksek güvenlik standartları dışında, Platin lastiklerinin ana avantajlarından biri, bu ürünleri olağan modellerden farklı kılan, markanın özel tasarımıdır. Otomotiv piyasasının her bölümündeki ihtiyaçları tatmin etmek için, Platin markası ürünlerinin yelpazesini sürekli olarak genişletmektedir. İmalatçının ürünleri lastik seçeneklerimizde bulabilirsiniz.