Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Rockstone

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Rockstone Lastik

Lastikler Rockstone

Rockstone markasının 2006 yılından itibaren sürekli olarak fabrikalarını geliştirdiği için, Rockstone lastiklerinin kalitesi gün geçtikce artmaktadır ve doğru orantılı şekilde müşterisi artmaktadır.Bu markanın fabrikalarının sahip olduğu modern makinalar, eskisinden daha verimli üretimi sağlar. Rockstone lastikleri, ISO-9001 gibi birçok sertifika kazanmıştır. Rockstone lastiklerinin geniş yelpazesinde, hem fiyatlarına göre çok iyi kaliteye sahip, hem de hemen hemen her ebatta mevcut olan ürünler bulunmaktadır.

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Rockstone lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Rockstone modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Rockstone lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

Lastik modelleri Rockstone

Teklifimiz Rockstone lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Rockstone lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Rockstone ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Rockstone ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Sezon

Rockstone yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Rockstone lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Rockstone