Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Sava

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Sava Lastik

Lastikler Sava

Sava lastikleri, Slav kökenleri olan, yüzde yüz Avrupa lastikleridir. Bu ürünler, Avrupa'da tasarlanıp, aynı kıtada bulunan, gelişmiş teknolojileri kullanan Goodyear fabrikalarında üretilir. Uzun yıllardır Sava lastikleri, cazip fiyata satın alınabilen iyi kalitesiyle meşhurdur. İmalatçının sunduğu ürünler arasında, hem binek, hafif ticari ve kamyon lastikleri, hem de SUV arabalarına uygun ürünler bulunmaktadır. Sava lastikleri, yüksek kalite gereksinimlere göre üretildiği için, aracı için donanım arayan her sürücü, bu lastiklerin her modelinden seçebilir.

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Sava lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Sava modelleri.

 • Sava Eskimo S3+
  Sava Eskimo S3+

  Kışın yollarda güvenilir kavrama: Soğuk, karlı hava koşullarında daha fazla kontrolün ...

 • Sava Eskimo HP2
  Sava Eskimo HP2

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Sava lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

 • Sava Eskimo S3+
  Sava Eskimo S3+

  Kışın yollarda güvenilir kavrama: Soğuk, karlı hava koşullarında daha fazla kontrolün ...

 • Sava Eskimo HP2
  Sava Eskimo HP2

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

Markanın tarihçesi

Neredeyse 90 yıl önce iki kardeş olan Franc ve Peter Sumi ile birlikte Alojz Pirc ve Jozko Veber kauçuk ürünleri ticareti yapmak için Atlanta Şirketi’ni kurdular. Böylece Sava’nın selefi doğdu, firma çeşitli dönüşümlerden sonra bugün Goodyear Grubunun bir parçası olarak Orta Avrupa’nın lider üreticisi konumunda. 1920 yılında bugün Slovenya’nın büyük şehirlerinden biri olan Kranj’da bir toplantıda ortak bir girişim için dört girşimci iş adamı hazır bulunmuştu. Kardeşler Franc ve Peter Sumi daha önce geçimlerini ticaret yoluyla kazanıyorlardı, Jazko Veber ve Zali Log’da az çok ticaretle uğraşıyordu, Alojz Pirc ise nitelikli bir mühendisti. Bu dört kurucu çeşitli kauçuk malzem dağılımı ile ortak faaliyete başladılar. Birkaç ay sonra üretime odaklanmak için bu şirketi kapatmayı seçtiler.1921 yılında Atlanta ismini Vulkan olarak değiştirdiler, kısa bir süre sonra kauçuk ayakkabı tabanı üretimine başladılar,bunun yanı sıra zamanla oyuncak,yağmurluk üretimi yaptılar. Vulkan on yaşındayken,kurucuları Avusturya firması olan Semperit’e satmaya karar verdiler. Bu değişim 1997 yılına kadar süren sadece bir başlangıçtı aslında. Sava – önce Semperit sonra Continental 1932’ye dönelim, firma Semperit’in kanatları altında iken faaliyetlerini bisiklet lastikleri üretimi dahil olmak üzere büyük ölçüde genişletilmiştir. Yeni sahipleri Kranj’da bulunan üretim ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Sava

Lastik Yazlık Sava MC32

Islak zemin kuru gibi!
Yorum: 4,2 111120

Motorsikletimin ıslak zeminde virajlarda yola yapışmasını istiyordum. 6-7 cm karda arabaların bayırlarda kaldığı yerde dur kalk yapmama rağmen bir kez olsun patinaj çekmeden kilometrelerce yol gittim. Virajlarda kaymamaktan sıkıldım artık kendim kaydırmaya filan çalışıyorum ama bu şansı bir kez yakalayabildim o da asfalt üzerinde çiğ bir su da yaptım. Normalde kıç atmazdı. Zaten atar atmaz geri topladı. Teşekkürler sava teşekkürler oponeo. Hızlı kargo!

Lastik Yazlık Sava MC23 Rockrider

Fiyat performans ürünü. Görevini yerine getiriyor.
Yorum: 4,3 111130

%50 offroad %50 onroad kullanım amacını gayet iyi karşılıyor. Dualsport tarzı motosikletler de fiyatına göre çok iyi. Yeni başlayan yağmurda asfalt zeminde tutunması çok zayıf. Karlı ve çamurlu zeminde beklentilerin üzerinde performansı var. Tavsiye ederim. Yeniden alırım.

Kış lastikleri Sava

opona Kışlık Sava Eskimo S3+

kış lastiği oldukça iyi
Yorum: 4,1 111110

kış lastiği olarak aldım,oldukça memnun kaldım. yumuşak buna bağlı olarak yol tutuşu oldukça iyi. yumuşak olması sebebi ile erime hızı daha erken olacağına inanıyorum. zaten amaç güvenli yol tutuşudur bence kışlıkların. ben memnun kaldım umarım sizde denersiniz...

opona Kışlık Sava Eskimo S3+

Süper lastik.
Yorum: 5,0 1111100

Yine lastik alacak olsam sava alırım.

Ortalama lastik yorumları: istinaden yorumlar

Lastik modelleri Sava

Teklifimiz Sava lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Sava lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Sezon

Sava yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Sava lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Sava