Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Tracmax

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Tracmax Lastik

Lastikler Tracmax

Tracmax, Çin lastik sanayisinin liderlerinden biridir. Tracmax lastikleri, en büyük Çin fabrikalarından birinde üretilir. İmalat ve personel sistemindeki yüksek sayılı yatırımlar, bütün dünyada ödül alan ve takdir edilen Tracmax lastiklerinin ürün yelpazesini sürekli olarak genişletmektedir. Tracmax lastiklerin popülerliği sürekli büyümektedir. Websayfamızda, bu imalatçının ürünlerini bulup aracınıza ideal donanımı seçebilirsiniz. Uygun bulduğunuz lastik modelini seçip, bu ürünlerin kalitesiyle tanışın.

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Tracmax

Lastik Yazlık Tracmax F107

Lastik beklentilerimin çok altında.
Yorum: 2,4 114000

Islak zemin de tutunma maalesef yok.Bu sebeple maddi hasarlı kaza yaptım hem de sadece 85 km. gibi bir hızda seyir halinde iken viraj döndüm zemin ıslaktı frene basmamla birlikte sol refuje önden bindirmem bir oldu...Lastik fluence gibi bir araçta çok performans vermedi.

Lastik Yazlık Tracmax F107

Bu para için çok iyi!
Yorum: 3,8 111800

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Jant koruma lastikler 205/50 R17 93W sürüş. İkinci sezon için bunları kullanır ve ben gerçekten çok mutluyum. gerçekten sessiz ve iyi yola sadık. Ben zaten onlara yaklaşık 20 000 km sürdü ve hala çok güzel, bir anlamda, nasıl nówki Dişte bile altyazı F-107, çünkü hala görünür hakkında ön ve arka 7mm vardır. Bu doğru olduğunu zaman 140 aşan hızlarda biraz uzun akan köşeleri hissetmek için beş fiske - (çok yumuşak belki çünkü) 150 km / h ama şimdi ben 1500km rota yaklaşık iki kişi ve 140-170km / h yolculuk hızlarını numaralandırma taze bitti (śmigaliśmy Alman otoyollar çünkü) ve gerçekten onlara büyük smigało vardı! (o rüzgar çünkü) bu hızlarda onlar duyulmadı. Smigaliśmy ayrıca yağmur ve przycinaliśmy 130/140km/hi kızaklama kokusu yoktu nasıl. Ben gerçekten tavsiye!

Kış lastikleri Tracmax

opona Kışlık Tracmax S100

umutsuz |!
Yorum: 1,5 150000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Birisi Ağustos seçtiği sürece ıslak umutsuz lastikler, ben tavsiye etmem; Bozi; Bu aldım ... makul bir hızda yağmurda sollarken ıslak kaldırıma bir yolculuk sonra sorun yaklaşık yüz metre boyunca takip vardı, onu geri verdim, ben hiçbir araç ve Pin Atamaları gdzes bir hendekte inecek düşündü .. asla .. yani hayır chnszczyzny ...

opona Kışlık Tracmax S210

Karda Büyük, iyi alround kış lastiği
Yorum: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

kış lastikleri, ıslak ve lastik gürültü kavrama eksikliği tüm bütçe ile olduğu gibi karda büyük, ama özellikle otoyolda, yüksek sesle. Genel beklediğimden memnun ve yapılan her şeyi değilim.

Ortalama lastik yorumları: 3,40 istinaden 4 yorumlar

Lastik modelleri Tracmax

Teklifimiz Tracmax lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Tracmax lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Kış lastikleri

Tracmax ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Tracmax ebatındkai en iyi kış lastikleri.

Sezon

Tracmax yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Tracmax lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Tracmax