Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Wanli

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Wanli Lastik

Lastikler Wanli

Wanli lastikleri, 1988 yılında üretilmeye başlamıştır. Wanli, SCTR grubun kapsamına giren, bir Çin markasıdır. Bu tip şirketler arasında, en büyük firmalardan 9'uncusu ve satış konusunda 2'incisidir. Wanli lastikleri, dünyanın birçok ülkesinde satışını mümkün eden bütün gerekli sertifikalara sahiptir. Sayfamızda, bu imalatçının birçok lastik modelini bulabilirsiniz. Wanli lastikleri hakkındaki yorumlar, herkesin arabasına ideal lastiği seçmekte yardımcı olacaktır. İyi seviyede güvenlik sağlayan, makul fiyatta lastik arıyorsanız, Walli lastiklerini deneyin.

Yaz lastikleri yorumları Wanli

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 3,6 111600 (39 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Wanli

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 3,6 111600 (39 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Wanli lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Wanli modelleri.

  • Wanli SNOWGRIP
    Wanli SNOWGRIP

    Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

  • Wanli S 1023
    Wanli S 1023

    Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Wanli lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Wanli

Lastik Yazlık Wanli S-1088

Yazar:Pierrot
Yorum: 3,4 111400

J'ai acheté les pneumatiques Wanli S 1088 surtout à cause du prix. J'ai pensé acheter tout à fait un aute modèle dont le nom je vais pas mentionner mais il était beaucoup trop cher. Tout l'été j'ai donc exploité ces pneus et la seule chose qui ne me plaisait pas c'était le bruit généré lors de la conduite. Ce sont mes premiers pneus été sur ce véhicule car l'auto a été transporté de l'Allemagne sur les pneus hiver donc je peux pas comparer. Avant je roulais dans ma Golf II 1,8 TDI et j'avais les pneus de la marque japonaise. C'est la seule comparaison que je peux faire donc vous voyez que cest pas grand chose. Mais en general je suis content de ces pneus Wanli S 1088. Dans ma WV passat j'ai pu meme rouler a grande vitesse sur les routes couvertes d'eau ! Merci Wanli ;)

Lastik Yazlık Wanli S-1088

çok iyi şimdiye kadar
Yorum: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben bu lastikler üzerinde çok uzun gitmez. Çünkü fiyat ve balıksırtı lastik sırtının aldım onları. Balıksırtı kuru ve ıslak yollarda araba tutarak bir iyi vardır, burada bu lastikleri satın alma sebebi. Ben değerlendirmeleri okumak ve olacak gibi, biraz endişeli, ama güzel bir sürpriz. Birçok görüş aksine dengeleme lastikler ile hiçbir sorunları vardı, ıslak ve kuru yollarda araba tutmak. Ben daha önce vardı diğer lastiklere göre biraz daha mırıldanmaya, ama bu bir sorun değildir. Birisi bir balıksırtı desen satın alırsa bu tip sırt bir özellik olduğundan, bu, daha fazla gürültü ile dikkate alınması gerekir. Sen, barış değil balıksırtı istiyorum. Ve kesinlikle ben dışarıda biraz koştu gürültü pencereleri biraz açmak zorunda ki beni feryat olabilir aşınmış tekerlek yatakları ile karışabilecek bir gürültü değildir. Lastikler aslında yola arabamı sıvalı. Önceki huzurlu çekiş hamle bana yapabilir, bu lastikleri ile hamle yapmak çok daha zordur. Korkularım rağmen, lokmalar güzel beni şaşırttı. 140 çalıştırabilirsiniz çünkü ben kullanmak, dışarıda yerleşik oldukça hızlı gitmek kısıtlamalar yapılmış, böylece sürüş tarzı ben ılımlı bakın. Ve bu tarz börekler benim için ve şu an için iyi olan ile ben tavsiye ederim. Ben yakında tüketmek veya yağma başka bir şekilde olur bilmiyorum, bu yüzden dayanıklılık yargıç yok.

Kış lastikleri Wanli

opona Kışlık Wanli WINTER CHALLENGER

yüksek kalite / fiyat oranı ile lastikler. Kesinlikle önerilir.
Yorum: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

lastikler onlar maliyeti ne "dürüst" olduğu kanıtlanmıştır. kalite / fiyat oranı çok yüksek. Özellikle kaygan asfaltta her koşulda iyi kavrama. 10.000 km biraz gürültülü hale gelmiştir ama hiçbir şey dramatik dinulla. Çünkü ben onlara mükemmel lastikleri düşünün maliyeti için ne tekrarlayın. Ben onları tavsiye ederim.

opona Kışlık Wanli SNOWGRIP

Fiyat / kalite = büyük
Yorum: 3,8 111800

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bir ay için, ben benim arka aks patlama olduğunu düşündüm, ama bu lastikler çok yüksek olduğu ortaya çıktı: D Ayrıca ben çok iyi ve ucuz lastik tavsiye

Ortalama lastik yorumları: 3,52 istinaden 104 yorumlar

Lastik modelleri Wanli

Teklifimiz Wanli lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Wanli lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Wanli ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Wanli ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

Wanli ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Wanli ebatındkai en iyi kış lastikleri.

Sezon

Wanli yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Wanli lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Wanli