Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Continental ContiPremiumContact 5

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Continental
Sezon:
Yazlık

Continental onaylı
online satış sitesi

Continental lastiklerinin yetkili bayisiyiz.
4,5
Değerlendirme: Tavsiye edilir 111150 380 yorum

Continental ContiPremiumContact 5

Continental ContiPremiumContact 5: premium sınıf bir yaz lastiğidir. Modern asimetrik sırt deseni ile binek araçlar için üretilmektedir.

Continental ContiPremiumContact 5’ in premium sınıf bir lastik olması onun mümkün olan en iyi teknolojiler kullanılarak üretildiği anlamına gelmektedir.

Bu lastikler eşsiz bir konfor ve güvenli bir sürüş sunmaktadır. Continental ContiPremiumContact 5 modelinin sırt deseni kuru ve ıslak zeminde dönme direncini azaltan üç boyutlu kenarlar içermektedir.

Continental ContiPremiumContact 5' in sırt kısmında daha önce ContiSportContact 5’ te uygulanmış olan düz blokların kullanılması, aracın stabilitesini artırmaktadır. Yine içerdiği karkas yapısı ContiEcoContact 5’ te kullanılmış olan konforu artıran, dönme direncini azaltan karkas yapısı ile aynıdır. Bu sayede lastik yakıt tasarrufuna katkıda bulunarak yakıt tüketimini azaltır.

Alman üretici firma Continental lastik sektöründeki lider markalardan biridir. Avrupa genelinde ikinci sırada olmasının yanı sıra dünya sıralamasında da dördüncüdür.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,5 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 380 yorumlar

tavsiye edilir
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111120 4,2
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111130 4,3
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111160 4,6

380 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 207 Kişi
 • 4 157 Kişi
 • 3 11 Kişi
 • 2 4 Kişi
 • 1 1 Kişi

94% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

94%

Lastikler hakkındaki bilgiler 1760 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 380 yorumlar.

Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 3614000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Yoğun şehir içi kullanımı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Resul uyumaz
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Uygun fiyata en iyi lastiği aldım güvenle sürüş yapıyorum.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Irek
  Değerlendirme: 3,1 111100

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  3 kişi 6 kişi

  Ben görüş Portekiz'de üretilen özel ContiPremiumContact 5 Continental lastikler 195 / 65R15 91H geçerli olduğunu unutmayın !!! Bu bilgilerden Bu siteye göre üretim tarihi Ben o, diyelim ki, Kasım ve lastiklerin son Mart 2014 yılında bu lastikleri satın Şubat 2014 olduğunu. Gerçek - Onlara yaklaşık 30 bin kilometre sürdü. Bu kurstan sonra ben takamak hakkı var ki normal mi? Lastikler gelecek sezon için uygun değildir! Ben sadece böyle bir kısa sürede lastik kullanabilirsiniz inanmıyorum çünkü iki kez, arabanın geometrisini kontrol etti. Iki kez dengeleyici attı ve onlar eşit yıpranmış olup olmadığını görmek için Presi oldu. Her iki durumda da, her şey Tamam oldu. Vulcan bu lastikler üretir şimdi belirtti "kalıcı şeyler yapmaya değmez." Belki 10.000 yapan birisi için. mil kabul edilebilir (kiş lastikleri hangi yarısı) yıl - onlar için bir araç muhtemelen 5 yıl üzerinden ve "Alman" kalitesi ile zevk olacaktır. Benim için, kesinlikle onlarla yanlış bir şey. Belki bir zamanda tarifi karışımı bir şey Genel Portekizli ve kauçuk şikayetler inmeye başlaması ışığına çıkmaktadır. Şimdi muhtemelen çok erken - bu onların üretimde bu yana sadece altı ay oldu! Ve ben Continental ve hizmet Oponeo için ~ 250 zł fiyatı ile sığmadı bir şey yakalamak nerede ... Ben geri fazla 60.000 yapılmış Pirelli P6 Cinturato yaz için gidiyorum istedi.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Bart
  Değerlendirme: 3,8 111800

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  3 kişi 3 kişi

  Lastik testi galibi. Aile otomobili, çıkış bir garaj en iyi performans lastikleri olmasını isteyen sürücüler kuru ve ıslak için en güvenli lastiktir. Yapışma kırmak için zor çok yeme diğer yaz ile karşılaştırıldığında. Islak ve su daha iyi düşünemiyorum. Avrupa'da uzun yolları da kontrol etti. Ama! Henüz biri. Olarak takdir yanal destek-benim lastik ölçüleri (balon) çok zayıf ve dinamik ile kontrol lastik (Eğer küçük sokakları, güçlü yaylar odaklanmak gibi), konuşmak için siyasi bunu yapmak için no-kötü-böylece sürüş ile aynı. Bu su, daha az güvenli, ancak yolda "dogrzaniu" daha kötü olacak çünkü, "kazanmak" olmayan bir tipik bir yaz olarak, yüksek güç ve sportif bir yetenek ile sürme ile araç sürücüleri için daha iyi bir seçenek olabilir yaz lastikleri vardır. Ben "baştan" ailem için mega-nükleer güvenlik, için, virajlarda biraz daha kötü tolere edebilir. Oh, ve biri için amortismana tabi varlık-Polonya delik satın lastikler vardı kompakt fotoğraf makinesi-gibi (tuz-ama benim için önemli bir tahıl ile tabii ki) kadar araba sınıfına elenmiş edildi. Tavsiye ederim. oh, yan tutmak hakkında Ben şehir-bu nedenle belki de bu görüşüme göre oldukça keskin Pazar sürücü sürüş değilim eminim
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Piotr
  Değerlendirme: 4,7 111170

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 2 kişi

  Araba çağırdı. vücudu yapar sapık paket çok daha nahoş titreşim ve hatta teorik düzeyde yüzey taşır. Korkunç beni rahatsız çünkü ne yazık ki çok yetersiz sonuçlar, ilk fabrikada lastikleri dökülüyor ve o zaman bile, diğer önde gelen üreticilerinden gibi lastiklerin iki takım çalıştı. Bu ContiPremium kuruluşundan sonra (çok hayal kırıklığına biraz sayılır, değil aslında gibi) oldu neredeyse tüm tahriş edici konvülsiyonlar ve titreşim kayboldu. Ve o (eski asfalt, çakıl, vb) düzensiz ve "kaba" yüzeylerde görünen "jantlar guruldama" çok özel gitmişti. Lastikler (Ben dağlarda ve bu temelde yargıç kadar oldukça yüksek canlı) kuru hem de ıslak virajlı yollarda, çok emin yol. Benim açıklamada fısıldadı pazarlama smacks olduğunu biliyorum, ama bunlar sadece Conti iseniz ben yardım edemem - yani karşılaştırıldığında çoğu alanlarda ideale yakındır. Sonuç olarak, bana pazar kesinlikle bazı diğer aynı derecede başarılı Lokmalar sunduğu ekleyelim, ama tekrar tekerleği yeniden icat etmeyeceğim. Şu anda, AUDI A6 ancak birkaç başarısız denemeden sonra karakteristik konvülziyon ile bir savaş kurşun, ben ispat bahis kadar kıta istenen etkileri elde değil biliyorum. Selamlar.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: ŁUKASZ
  Değerlendirme: 2,2 112000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Eksileri: dayanıklılık, yüksek fiyat. Vulcan ardından itirazı olmayan süspansiyon, ve - Ben sağa veya sola dümen tremor direksiyon hareketleri ile kullanmak, ilk servis yaklaşık 2 hafta sonra, 4 adet aldım. Biz bir yüzey alanı ile temas halinde açıkça bojle benziyordu iken, dört adet, çoğaldığını asimetrik dalgaların iki, .... reklamı bulundu ve haftanın yanıtı Continental geldi .... ".. Sizi bilgilendirmek için şikayet nedeniyle Bayanlar ve Baylar, bu lastiklerin teknik doğrulama ilan edildi. Neden olabilir her türden değil miydi arıza lastiklerin yanağında usulsüzlük Dolaylı lastiklerin hasar göstergesi değildir. Bildirilmiştir, ancak sürecine dahil olan ve vardır bağlanmak için bir yer (sekme) başka bir şey lastik katları. üretim hatası iddiası uygun şikayetlerin haklı olarak üreticinin bu olgu tedavi etmez, sadece herhangi bir şekilde nieumniejszający operasyonel güvenlik ve lastikler kullanılabilirlik bir görsel efekt çünkü. Eksileri ürün bulunamadı. " Ben ciddi görme sorunları var ve bu lastikler pojeździł biraz fikrinizi değiştirebilirsiniz önermektedir kim yazdıysa düşünüyorum. Almayın - SİZİN NAKİT VE SİNİR HASAR.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Continental ContiPremiumContact 5

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Sayfa başına sonuç sayısı:

Sertifika

Continental lastiklerinin yetkili bayisiyiz.

Lastik testleri

2016 ADAC test ebatında: 185/65 R15 değerlendirme: lyi
ADAC test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: lyi