Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Continental ContiSportContact 3

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Continental
Sezon:
Yazlık

Continental onaylı
online satış sitesi

Continental lastiklerinin yetkili bayisiyiz.
4,2
Değerlendirme: İyi 111120 74 yorum

Continental ContiSportContact 3

Continental ContiSportContact 3 süratli, spor tipi araçlar için tasarlanmış premium (yüksek) sınıf bir yazlık lastiktir. Continental ContiSportContact 3, Continental tarafından imal edilmiş, kuru ve ıslak zeminde çok yüksek hassasiyette kontrol sunan bir lastiktir. Yüksek sürat ve konfor vaad eder. Continental ContiSportContact 3 optimum sırt deseni sayesinde eşsiz bir yol tutuşu ve sürat anında bile çok kısa fren mesafesi sağlamaktadır.

Continental ContiSportContact 3 spor tipi araçlar için olan temel gereksinimleri karşılamaktadır. Araç kontrolünde yüksek derecede keskinlik sunmaktadır. Çok yüksek hız anında ve ani manevralarda bile lastik çok iyi yol tutuşu garanti eder. Sırt desenindeki kanallar sayesinde lastik yüksek hızlarda oluşan ağır basıncı kolaylıkla idare edebilmektedir. Asimetrik sırt deseninin kaburgaları, önceki versiyonlarından daha kısa bir fren mesafesi sağlamaktadır. Lastik, gücünü sert kaburgalarından almaktadır. Fren reaksiyonu çok hızlı gerçekleşir. Kendinden önceki lastikler ile rekabet edebilmesi için kaburgaları stabilize eden ve deformasyonunu önleyen yuvarlak kenarlı sırt katmanı bu lastikte uygulanmıştır. Bu sayede virajlardaki kontrol oranı büyük ölçüde artırılmış olunur. Lastik aynı zamanda aquaplaning’e (su yastığında kayma) karşı daha dayanıklıdır. Uzunlamasına geniş kanallar ve suyu önemli ölçüde absorbe eden çevresel oluk sistemi içermektedir. Bu lastik serisinin bir diğer karakteristik özelliği, güçlendirilmiş bir yapı içermesidir. Yan ve iç yapıların kenarlarında kauçuk desteği eklenmiştir. Lastik, uygun şekli sayesinde janta tam olarak oturmaktadır. Dönme direncinin düşük olmasına da ayrıca özen gösterilmiştir. Yüksek kalitedeki lastik karışımı ve uygun dengeleme sayesinde lastik daha akıcı ve sessizdir, aşınması da dengeli bir şekilde gerçekleşir. Bu lastik bir çok testten yüksek notlar almıştır. „Sport Auto” 05/2007 ve „ADAC” 03/2006 değerlendirmelerinde „tavsiye edilen” notu bu lastik modeline uygun görülmüştür.

Continental ContiSportContact 3 yüksek sınıf araçlar için olan bir yaz lastiğidir. Size gerçek bir spor performansı yaşatır. Lastik sıfırın altındaki sıcaklıklarda özelliklerini kaybeder ve güvenli bir yolculuk sunamaz. Asimetrik bir lastik olmasından dolayı yanlarındaki işaretlere bakılarak ve üretici firmanın talimatlarına uyulmak sureti ile montajının yapılması gerekmektedir.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,2 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 74 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111800 3,8
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 11110 4,0
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111130 4,3

74 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 17 Kişi
 • 4 50 Kişi
 • 3 7 Kişi
 • 2 0 Kişi
 • 1 0 Kişi

90% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

90%

Lastikler hakkındaki bilgiler 2894 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 74 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 873000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: JED
  Değerlendirme: 3,5 111500

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Ben çok olumsuz şaşırdım. Onlar hiç oldu mu iyi lastikler olduğu gibi, ikinci kez bu lastikleri aldım. Ve bu sefer, Ağustos ayında hayal kırıklığı. Birkaç yıl önce ben Subaru Impreza WRX STi (4x4, 320KM/520Nm) kullanılan - araba muazzam yol sarıldı - Ben konileri, vb arasında, yağmurda, havalimanlarında "pojezdżawkach" üzerine lastikleri test etti. Sadece TALE. Bugün, birkaç yıl sonra, Mercedes-Benz E350 CDI Coupe (RWD, 231KM/540Nm) için muhtemelen aynı boyutta yeni lastikler, (235/45 R17) kurdu ve onlar asfalt güç aktarmak mümkün değildir hiçbir kayma çıkıyor tekerlekler! Ayrıca yaklaşık 50 derece C ısıtılmış asfalt bunları test ve aynıydı - başında şiddetli gaz pedalına her zaman tekerleklerin kayması sonucunda, geriye "dans" ve çekiş kontrol sistemi meşgul (!)! Ben AWD RWD olmadığını anlıyorum, ama aşırıya kaçmadan - güç / tork ne tür? Birkaç kez bu ESP tekerlek büküm daha hızlı bazı 50-60km/hi ile, şehirde bir keskin eğri üzerinde müdahale etmek zorunda kaldı ki oldu. Ben bir çimdik yaşıyorum ...
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Norbert
  Değerlendirme: 3,5 111500

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Benim tahmini üzerindeki etkisi kesinlikle biz sadece başka bir deyişle çok zayıf yapıştırıcı tekerleklere aktarılan gücü çok fazla, belki de önden rozmieiaru 255 sırt ve 235 meselesi olan ıslak nawierzcni Mercedes SL500 için bu lastikleri taşımak bir araba olduğunu düşünüyorum. Üretici oznaczniem MO ile benim araba lastikleri homologated olmasına rağmen. Büyüklüğü 245 ve arka 275 FRONT içinde Michelin SportContat3 karşılaştırması. Her ikisi de kuru ve ıslak nawierzcni üzerinde parlak. Conti3 kesinlikle bu karşılaştırmayı kaybetmek, sahip ıslak gerçekten dikkatli ve sadece hızlanma sırasında değil, aynı zamanda sıkı virajlarda olmak.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Scott
  Değerlendirme: 4,0 11110

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Bu durdurulan bir utanç, onlar benim 197 standart geldi ve ben onlar satışı kapalı alınmıştır önce başka bir set kapmak başardı. Onlar yaklaşık 2 parça gün, çok sayıda hızlı dolambaçlı bir yol sürücüleri, benim gidip ve genel pottering yaptık ve hala bıraktığın hayat bol var. Onlar parlak kuru kavrama var ve hızla ayrılıkçı bekliyorsunuz ve doğru oversteer icar, çok ilerici olduğunu. ıslak ve sen giderek daha sıkı virajlarda veya Chicanesand aracılığıyla basıyoruz Onlar ab **** gibi yönlendirmek altında yapmak. Hepsi de, ben yine onlara sahip ve hızlı kuru sürüş üzerinde durularak genel tüm yuvarlak isteyen herkese tavsiye ederim.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Marcin
  Değerlendirme: 4,9 111190

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Bu, bu lastiklerin benim ikinci seti. Sonunda ben 8tys.km. hakkında, şimdiye kadar, şu anda etrafında 45tys.km sürdü Kuru fren vahiy tutmak için büyük, kar test etmedi, sessiz. Boyutu 225/45R17 ile gerçekten iyi eşitsizliği azaltacak - lastiklerinin diğer modelleri ile bir karşılaştırma var. Ilımlı bir sürüş tarzı yıpratma 1-1.5 mm 10K. mil, arada - Lastik basıncını düzenli olarak kontrol tutmak onları pojeździcie üzerinde artık! Lastik ve mükemmel bir sırt deseni, göz lastikleri satın alma değil ama bu Continentale bakmak gerçekten iyi sanki! Ben onlar buna değer olmasaydı dahası, onları tekrar satın olmaz, tavsiye ederim.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Spark
  Değerlendirme: 4,6 111160

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben Passat B6 TDI CR 170 PS bu lastiklerin ikinci seti geçirdim. Ben yeni gelen yaşadım ve ben onlar sansasyonel olduğunu itiraf etmeliyim. Her iki set etiketlerine "geldi". Agresif sürüş ve tipik bir şehir için iyi lastik. Kuru ve ıslak asfalt için harika. Kuyu suyu Drenler. Optimum sıcaklık olduğunda kuru asfalt üzerinde hissetti. Hatta 240 km / h hızda çok stabil yüksek hızda araç ile Sportif sırt ile düşük yuvarlanma direncine sahip ve yüksek sesle değil. Ben kar sürdü. Yıl oldukça iyidir, ama gibi o tipik bir yaz lastik görebilirsiniz. Bir set üzerinde ben 35000 km sonra yaptım.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Continental ContiSportContact 3

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Sayfa başına sonuç sayısı:

Sertifika

Continental lastiklerinin yetkili bayisiyiz.