0 Ürün, 0 TL Sepetiniz Tamam
Sepette ürün bulunmuyor
Seçmiş olduğunuz ürün sepette.
0212 705 53 15 Bugün 9 - 19

Yükleniyor...

Yükleniyor...

Goodyear Efficientgrip Compact

Lastikleri Goodyear
Lastikleri Goodyear Efficientgrip Compact
Yakınlaştır
Goodyear Efficientgrip Compact
Üretici: Goodyear
Tip: Kişisel Araçlar
Mevsim: Yazlık Lastikleri
Goodyear Efficientgrip Compact Not: 4,5 (36) 111150
Yorumlar
Lastiklerinizi bizden alınız
Lastiklerin boyutlarını seç, Yük endeksi ve Hız endeksi.
Goodyear Efficientgrip Compact Lastikleri

Goodyear EfficientGrip Compact daha çok şehir içinde yolculuk yapan orta ve küçük boyutlu araçlara hitaben üretilmiştir. Yaz mevsiminde karşılaşabileceğiniz çeşitli yol şartlarında daha iyi performans sağlaması açısından bu lastiğin sırt deseni asimetrik olarak dizayn edilmiştir.

Goodyear EfficientGrip Compact’ın üretiminde modern ve daha hafif materyaller kullanılmıştır. Bu sayede lastikler daha hafiflemiş, lastiğe binen yükün yüzeye eşit olarak dağıtılması sayesinde de dönme direnci azaltılmıştır.

Goodyear EfficientGrip Compact’ın sırt deseninin daha sert yapıda olması, yol direncini fazladan azaltmaktadır. Bu sayede CO2 emisyonu sınırlandırılıp, yakıt tüketiminde de tasarruf edilmiş olunur. Bu lastiklerin uzun ömre sahip olması da avantajlarından biridir.

Goodyear EfficientGrip Compact geniş çevresel oluklara, büyük kanallara ve suyun aktarımını kolaylaştırmak için genişletilmiş kenarlara sahiptir. Bu yapı ıslak zeminde fren mesafesini kısaltır ve aracı aquaplaning (su yastığında kayma) riskinden korumaktadır.

Yeni eklenen yorumlar Goodyear Efficientgrip Compact

Daniel1410 7.1.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,7 111170 Ben Goodyear EfficientGrip İlkeler aldığımdan beri bir sezon oldu, bu yüzden ben bu satın alma hakkında yorum yapamam olduğunu düşünecek. Ben nispeten düşük fiyata en iyi ürünü almak istedim aslında rehberliğinde lastikleri seçerken. Bu amaçla internet arama sonra, en iyi fiyat teklif oponeo.pl portal olduğunu bulundu. Ben sipariş ve başından güzel bir sürpriz de ;-) Eh, ben birim başına 1 zł fiyat için kapakları lastik saklamak alım için bir istek aldı. Bahsetmemiz kurye dağıtım tamamen ücretsiz olmasıdır. Aynı lastikler gelince ben o Goodyear iyi bir marka koymak değerinde olduğunu itiraf etmeliyim. Arabama yatkın Model EfficientGrip Kompakt çünkü driveability doğru seçim olduğu ortaya çıktı. İlk sürüş esnasında, ben önceki lastiklere göre çok daha sessiz olduğunu hemen hissettim. Araba nedeniyle düşük yuvarlanma direnci daha büyük bir hafiflik de hızlanmaya başladı. Lastiğin profili olarak "raylar üzerinde" gidiyor yanında eğrileri üzerinde iyi bir tutuş sağlar. Avantajı da yağmurda sürüş iyi bir tutuş sağlar yağmurda sürüş lastikler suyu tahliye olduğu gerçektir. 8-9000 hakkında lastiklerle sürüş sonra. km Ben giymek eğilimi fark ettim. Bir kelime, ben bu modeli tavsiye ederim.

Wojtek 1.8.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,8 111180 Farklı yüzeylerde birkaç bin kilometre sürüş sonra hemen hemen değişmeden (yaklaşık 1-1.5 mm tüketimini) yürümek. Hem ıslak hem kuru virajlarda, lastik çok iyi yol tutuşu ve yüksek duvarın rağmen. Kauçuk bileşiği, çok rahat bir kurşun sağlar ve darbe askıya destekler. Bu bir güvenlik duygusu verir yolun niepodziewanych ederken. Sadece Seacie Alhambra monte belirlenen bu lastik boyutu 195/65/15, teşekkür ederiz. Sert süspansiyon ile mükemmel uyum. Ben araba benzer yolları üzerinde, ayda en fazla 5000 km yapmak olduğunu yakıt tüketimi veya Corsa'daki azalma, ya da Alhambra, fark etmedi, çünkü yuvarlanma direnci gelince, ben, hayal kırıklığına uğradım. Kış lastikleri değiştirdikten sonra (Goodyear da böylece UltraGrip) yakıt için iştah azalır değildi - On-board bilgisayar da ortalama yakıt tüketimini azaltmak vermedi, vb sürüş tarzı, benzer hava koşullarında doldurarak teslim. Arabayı çok daha kolay ivme - Ancak, bir hızlanırken düşük yuvarlanma direnci hissedilir itiraf etmeliyim.

T 16.4.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,0 11110 Lastik alırken ben konunun tanınması üzerinde çok fazla zaman harcamak. Kabul edilebilir bir fiyata iyi lastik arıyorum. Herhangi ucuz lastik satın almayın. Neyse ki seçimi kolaylaştırdı ortaya etiketler,. Ben etiket A, B veya C muhtemelen üzerinde indeksleri ile lastik arıyorsunuz, ve oldukça sessiz bir ya 69dB için oldu. Seçim EfficientGrip Compact düştü. Şimdi lastikler yaklaşık 10 bin kilometre sonra ikinci sezonu başladı. Tam etiket türetilen parametreleri (ıslak B yakıt tüketimi C, fren, gürültü 68dB) hak. Islak asfaltta frenleme ve gürültülü değil, zaman çok iyi davranır. Ben şehir içinde çoğunlukla binmek çünkü nedeniyle lastiklere yakıt tüketimini ilişkilendirmek zor. Ben bu lastikleri tavsiye ederim. Nedeniyle dizin ıslak bile daha iyi frenleme için, Continental ContiPremiumContact - 5 - fiyatı da yaklaşık Alternatif, ben ciddi diğer lastikleri satın düşünün bir yıl önce, ama teklif onları görmedim.

sanOK 15.4.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,2 111120 Ben lastikleri ben şehirde sürücü bu bahar yanı sıra Bieszczady dağ ve dolambaçlı yollar aldım. Yüzeyi ıslak özellikle çok iyi tavsiye Oponki. Bu lastikleri satın almadan önce posiłkowałem görüşüne, muhtemelen doğrudur. Ben sadece yanma hiçbir fark olmadığını düşünüyorum, bu lastiklerin önceki kullanıcılar tarafından gönderilen şekilde. Benim limon (önceden Michaeline bindi) yanma da yüksek ama hakkında konuşmak için hiçbir şey yoktur bu yüzden bazı 0,5 l/100 km. Ben bir kez daha gözlem paylaşmak, ve bu yüzden benim için yol darbelere maske için değil oldukça zor ama ben düşünüyorum ve bu uzun sürecek umuyoruz. Bieszczady Dağları, Özetle, şehir içinde ve dışında hem plusikiem bir cep icra. "Oponeo" Süper şirketin son cümlesi adil, hızlı ve şık alışverişe alır :) Ben öneririz.

RADEK 7.7.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 5,0 1111100 Ben egzersiz çok ağırlıklı olarak Alman otoyollar ve bizim ulusal yollar, bu çörek gerçekten artık Swietne kez virajlarda uymak için yağmur, arabanın üzerinde tam denetim sırasında bu tür şiddetli frenleme şiir beladan beni çekti vardır, bu lastikler hoş kalitesi ile beni şaşırttı ve bu anapewno özellikleri, bu lastiklerin olanaklarını keşfetmek sonu değil Nisan 2014 satın alma tarihinden itibaren en fazla 20 000 km kilometre önünde yalnızca asgari aşınma görülebilir ama benim sürüş tarzı için muhtemelen ve hayır, benim lastikler goodyear sonraki emin ve muhtemelen aynı sessizce binmek gibi Model Radek'i selamlıyorum

KamilB 28.9.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,2 111120 Ben Opel Corsa C 1.7 DTI sahibi. Lastikler oponeo.pl satın. Ben 5 aydır hakkında onlara binmek ve ben 9 bin sürdü. kilometre. Lastik Continental Conti Premium Contact 2 oranla çok düşük aşınma, o hafifçe yanan oyuncak arabalar azalmış fazlalaştı, ve hatta kuru veya ıslak yollarda sürüş gerçekten mükemmel. Bu fiyata daha iyi yapmak satın değil gibi ben, bütün seçilmiş lastik modeli öneririz. Eğer daha iyi alırken dikkatli olun - daha iyi bilinen lastik markası her zaman kalite ile el ele gitmez. Sana başarılı alışveriş diliyorum - Kamil.

Mirek Z. 4.1.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,4 111140 Ben araba aldım kime kıyasla, hiçbir karşılaştırma radia.Dość güzelce fazla 160 / h tutmak için hala güzel olan, kuru ve ıslak zeminde viraj tutmak oynamak zorunda değilsiniz sürme fazla 100 / saat sonunda, olan, ve hızlı bir değişim olarak şerit sorunlara neden olmaz. Çok ağırlık benim merkezinde rağmen yüzme arabanın hiçbir duygu yoktur. Gelin bunu nasıl biliyorum çok delilere binmek için çalışın, ve havalı sepeti nich.Po bir sezon için her şeyi yapacağız - daha 13 000 sırt minimal giyerler. Benim satın mutluyum ve tavsiye ederim.

christopher36 5.10.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 5,0 11111 Lastikler ideal yola sadık, sık sık gitmek kavşaklar sonra, virajlarda gıcırtı yok. İnhibisyon yolda mükemmel. Ben 15000 sürüş sonra aşınma lastiklerin etkisini fark etmedi. kilometre. Düşük yakıt tüketimi lastikler Goodyear ederken fark ettim. 110 km ortalama hız ile 100 km (karayolu) Sürücü gaz 8 litre (2 litre motor 115 hp), gemide 3 kişi tüketimi. Buna karşılık, yaklaşık 9 Poznan veya Srem gaz tüketiminin kentinde - 9, 5 Başlangıç ​​ve sürüş sırasında lastikleri büyük, esnektir. Bu yatırım ve iyi ponony satın almaya değer.

ralph 15.12.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 5,0 11111 Lastikler hakkında 5000 km ben arkasında da satın almak zorunda biliyordu sürüş sonra, sadece ön başlangıçta satın aldı. Ben, hayal kırıklığına kabin içinde sessizlik hakim, yakıt tüketimi azalır ve sürüş konforu soğuk sıcak İskoç Hırvatistan'a bu lastikler Avrupa'da büyük ölçüde poprawie.Zwiedziłem olmuştur değildi, üzerinde lastikler görünür kusurlar ile, mükemmel durumdadır. Konfor, performans ve başarısızlık için Fiyat - sansasyonel! Ben tavsiye ederim.

Taffer 25.9.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,5 111150 Lastikler, uzun karşılaştırmalar sonrasında seçilen ben onun arkasında bu lastikleri üzerine bir sezon dilerim ederken vb yorumlar, okuma ama söylemek zorundayım ben çok iyi onların seyahatlerinizde. Otomatik ıslak yollarda davrandım, köşelerde iyi tutar. Lastikler max tüm parametreleri olurdu bulmak için sessiz ama zor b olamaz. Genel olarak, ben zaman zaman cinnet düşük eğilimi ile sessizce çalışacak olanlar için bu lastikleri satın tavsiye ederim ;)

Rene 17.11.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 5,0 11111 Lastikler sessiz ve şehir, aynı zamanda dağ serpantin üzerinde değil, herhangi bir yüzey üzerinde iyi davranır. Lastikler Polonya'da değil, aynı zamanda yurt dışında değil, sadece, farklı koşullar altında test. Yokohama ve Michelin gibi önceki lastiklere kıyasla kesinlikle daha iyi kavrama ve sürüş konforu. 7000 km lastikler sürüş sonra hala yeni gibi görünüyor.

jacek 15.6.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,6 111160 Ben 3500 km sürdü, lastikler o yüzden Polonyalı delik yok ve çoğunlukla otoyollarda Ağustos hareket Hollanda'da esas yolu ile bu kullanımı hemen hemen hiçbir belirti olabilir uzun vadede ancak bugüne kadar hiçbir majör şikayet ve tavsiye layık sonra dolayısıyla görünüşü çok iyi zobaczymymy.

Jan Świstak 26.5.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,3 111130 Bir kez odaklı değil şirketin lastikler üzerinde bir zamanlar, büyük olanlar "aşırı hız vermek istemedi". Bu lastikler, yumuşak, sakin, iyi darbe nemlendirin vardır. Hayır piratuję yüzden frenlerden değerlendiremiyorum. Titiz ders değerlendirmek için çok küçük. Ben EVET değilim.

jasiek57 8.8.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 5,0 11111 Her yüzeyde mükemmel lastikler. Ben gerçekten iyi ıslak tutuş istedim ve lastik mükemmel çalışır. Onları etrafında sürdü. 13000. mil olup aşınma belirtileri görüyorum. Ben kuru ama ıslak değil sadece, emin hissetmek isteyen her sürücü için tavsiye ediyoruz.

Konrad 8.8.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,4 111140 Bence, bu uygun bir fiyata satın çok iyi lastikler vardır. Yıllarca farklı koşullarda Goodyear-s binmek ve ben kentin ne rotada ne, asla başarısız. Önceki araba da çörek düzenlenebilir. , Ekonomik, dayanıklı ve güvenli. Ben kesinlikle tavsiye ederim.

Wojciech Pycek 11.8.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,4 111140 Ben Michelin, Dunlop, Nokian, Continental gibi lastik üreticileri kullanmış ve ben şu anda bu iyisidir kullanıyorum olduğunu düşünüyorum. Ne hem kuru hem de ıslak yollarda en olağanüstü tutuş gibi. Hatta keskin viraj araba ile saat gibi çalışır.

Piotr 6.12.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,2 111120 Ben satın lastikleri ile çok mutluyum. Ne kadar bir şikayet olmadan listelenir. Daha önce de sorunlar 6 mevsim lastikler Goodyear (hafta yaklaşık 400km yapıyor) olmadan basmış, çünkü ben bu lastikleri seçtim. Ben bu sefer de uğratmadı umuyoruz.

Dawid 27.8.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,2 111120 Eh, belki de o kadar, yakıt tasarrufu için izin. Eğer öyleyse, gerçekten çok küçük bir miktardır. Ben lastik daha hızlı müthiş bir duygu var. Sık sık gelince ;) tasarrufu kesinlikle kısa fren-olduğunu bilecek kadar olanlar tavsiye ederim.

Fryta86 27.8.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,6 111160 Sadece yüksek profilli köşeler boyunca yan sürme yapar. Süper seçilen su. Nasıl sopa - çekmeye, fren. Tüketim görmedim. Avantajı - çok sessiz. Onlarla memnunum ve tereddüt etmeden tekrar satın almak zorunda, ben onları seçti.

M.Woliński 28.5.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,8 111180 Daha yüksek hız korkusu olmadan, çok, gel KEYFİNİ ve Saygılar olabilir şimdi, bu oponkach ama bugün geçti kaç ben sırayla yolda önde gelen otomobil b iyi tłłumią eşitsizliklere, eğlenceli söyleyecek bir şey var

Zibi 2.11.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 5,0 11111 O boyuttaki lastikler Ben ikinci bir set olarak satın aldı. Aynı tip ve aynı marka lastikler ama SUV için farklı bir boyutuna tahrik o yıl önce. Bu lastiklerin yeniden seçim üreticinin en iyi reklamdır.

MR T 12.8.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,9 111190 Şaşırtıcı derecede iyi bir lastik, o kadar sessiz olacağını beklemiyorduk, bir yapışkanlığı kırmak değil, neredeyse çekinmeden su zimówka gibi bir delik seçer. Bu para için cesurca Brac yapabilirsiniz.

Beata 4.10.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,9 111190 Lastik hatta yüksek yağış az, ıslak, iyi kavrama çok iyi yapıyor, farklı durumlarda iyi çalışır. İyi yakıt tüketimi, lastik ekonomiktir. Aşınma kadar çok düşük. Tatmin edici de gürültü seviyesi.

Aga 14.10.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 5,0 1111100 Çok sessiz lastik, sırt 'taş yakalamak değildir. " Islak çekiş ve kuru hem de harika bir oyunculuk. Çok iyi yol tutuşu. Bir vicdan herkese tavsiye ile. Kış lastikleri de şirket satın.

vobox 4.9.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,2 111120 Ben bu kuru veya ıslak opon.Na kusursuz davranması benim satın mutluyum. Ben geçmişte (Bridgeston) sürdü üzerinde lastikler daha kesinlikle sessiz vardır. Tavsiye

Geohal 11.7.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,2 111120 Dürüst olmak gerekirse bu lastikler bana zaten baskı ile bir kaç kez kurtardı. Kötü yollarda frenleme. Her şeyden emniyet. Ben gerçekten bunu tavsiye.

Daniello 14.9.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,1 111110 Lastik tam olarak görevlerini yerine. Şehir içi sürüş ve şehir dışına geziler için ideal. Lastiklerin kalitesi kendi fiyat çok daha yüksektir. Tavsiye

PawelG 26.7.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,2 111120 Lastikler fiyat oldukça iyi, onlardan ne beklendiğini yapıyoruz. kayma eğilimi bazen ıslak - ama bu iyi şarap ya da arabanın boyutu olabilir.

Paweł 21.9.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,4 111140 Lastikler çok iyi performans. Yüksek sıcaklıklarda bile (Yunanistan'da tatil) de onlarla herhangi bir sorun yoktur. Ben% 100 tavsiye

lukaszenko 29.7.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,1 111110 hatta üçüncü viteste, viraj ;) Ben üç ay binmek şu anda, biz onlar sezon boyunca kullanılacak nasıl göreceksiniz mükemmel kavrama

w.sehen 22.9.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,5 111150 Bir su birikintisi içine sürücü zaman bakımlı ıslak hacimlerde, çekmeli değişikliği hissetmiyorum, genellikle tavsiye edilir.

ziom 2.9.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,1 111110 Herhangi bir yan etkisi saptanmadı ne kadar, hiçbir şey olumlu ve olumsuz açısından beni şaşırttı. Bu yüzden tavsiye ederim.

Greg 13.8.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 3,6 111600 Çok serin opony.Stosunek fiyat çok kaliteli. Islak çok iyi davranırlar. Sessiz ve esnek. Ben tavsiye ederim.

Włodek 5.8.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,8 111180 Lastik çok sessiz. Kuru ve ıslak nawierzchni.Poczyniłem çok iyi bir satın. Ben tavsiye ederim.

B 10.10.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,2 111120 Biz çok bu lastiği tavsiye ederim. Bu gibi sessiz değil, ama araba rahat çalışır hale getirir.

Iwona 23.9.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,2 111120 Lastikler çok mutluyuz, kış da satın almak ve bu muhtemelen bu lastikler için en iyi tavsiye

Mateusz 26.6.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,8 111180 lastikler büyük iş yolda tutarak, sakin ve serin bir araba vardır. Ben tavsiye ediyorum!

maxel76a 16.10.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 5,0 11111 Beklediğim gibi memnun lastikler performans değilim. Ben temiz bir vicdanla öneriyoruz.

Wiesław A. 29.7.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 5,0 1111100 En büyük avantajları, düşük gürültü ve ıslak ve kuru koşullarda hem iyi çekiş vardır.

forest 20.7.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,9 111190 Tüm koşullar için kalitesi çok iyi, iyi bir lastik için çok uygun satın alma fiyatı

Piotr Bobas K 7.10.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,6 111160 Lastikler size her zaman güvenlik ve aracın kontrol duygusu verir.

krzysztof 22.9.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,0 11110 İyi bir satın. Ben memnunum. Kuru ve ıslak yollarda tavsiye verin.

Janusz P 17.9.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,0 11110 Sadece belki su birikintileri, biraz atmak dikkatli olmak zorunda.

Iwona 24.12.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 5,0 11111 Lastik, ıslak ve kuru yüzeylerde iyi bir performans sergiliyor.

Mariusz 21.7.2014
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,2 111120 Aşınmaya karşı yüksek direnç. Kuru ve ıslak yollarda iyi çekiş.

Kamila 31.7.2013
Bu yorum başka bir dildedir ve doğrulanması için profosyonel tercümandan doğrulama beklenmektedir.
Not: 4,9 111190 Lastik tehdit neden asla, her koşulda çalışır.

Lastikleri Goodyear
Müşteri profili
Diğer bilgiler
© Copyright 1999 - 2014 Oponeo.com.tr