Bunlardan biri aşağıda bulunabilir. Popüler boyutu 205/55 R16 olan en yüksek dereceli kış lastikleri birleşimidir. Bu boyuttaki lastikler, BMW 3, Ford Focus, Renault Megane, Skoda Octavia, Superb, VW Golf, Passat veya Toyota Avensis gibi otomobil modelleri ile kullanılıyor.

Yeni kış lastikleri satın alma kararı çok hafife indirgenmemelidir, çünkü aracın yüzeyi ile doğrudan teması olan tek unsurdur lastik . Bu nedenle, kış mevsiminde size eşlik edecek en kaliteli lastikleri seçin.

Sürücülere göre en iyi 205/55 R16 lastikleri


                     Doğru lastiklere sürdüğünüzde kış koşulları korkunç değildir.
 

Model Değer
Nokian WR D4 5,4
Continental Contiwinter contact TS 850 5,35
Nokian WR A3 5,25
Nokian WR D3 5,
Debica Frigo 2  Debica Frigo 2 

* Değerlendirmeler sunulan lastik ebadıyla ilgilidir. Verilen bir modelin genel değerlendirmesi sunulandan farklı olabilir. Eylül 2018 itibariyle
 

1. Nokian WR D4

WR D4, Fin premium lastik üreticisinin son derece popüler serilerinin bir başka sürümüdür. En son modelde her şey var.
Ultra-modern Twin Trac Silika, doğal kauçuk, silika ve kolza tohumu yağı ile desteklenir.
Yönlü sırtın ileri teknolojisi, ani hava değişikliklerinde bile tam güvenliği sağlar. Nokian zor kış koşullarında uzmandır. WR D4'ün portalımızda başarıyla toplanmış olmasına rağmen.
Hem ıslak hem de kuru yüzeylerde mükemmel parametreler% 98 kullanıcı Nokian WR D4 lastikleri ile ilgili PJW kullanıcısı şunları ifade ediyor:

•   "Hemen hemen tüm koşullara uyan mükemmel bir lastik." Kış lastikleri açısından en iyi satın alın. Ayrıca Conti'ye bindim ve bence Nokian kazandı. "Bana paralel olan araba diğerinden önce durmadığı zaman bir korku anı vardı, bu da bir yayaya yol verme hakkını verdi ve öndeki araca çarptı. Önümdeki arabaya çarpacağımdan emindim ama kaygan yüzeye ve sert presli ABS frenine rağmen aracımı sorunsuz bir şekilde durdurdum. Lastikler güvenliktir, sürücüler üzerlerinde para biriktirmemeli ve bence bu model paraya kesinlikle değer. ”Sivas da denedim kış koşullarına uygun. Şafak
 

2. Continental ContiWinterContact TS850

Continental ContiWinterContact TS850, birkaç yıldır piyasada bulunan bir lastiktir. Uzun deneyime rağmen, eşit kapsamlı performans sunan bir ürün bulmak hala zor. Orta ve yüksek sınıf otomobiller için tasarlanmıştır. Direnç ve sürüş güvenliğini doğrudan etkileyen çok sayıda blok ve kenar ile son derece modern bir sırtı vardır. Dayanıklı bir dolguya bağlı yanal kuvvetlerin uygun şekilde iletilmesi daha güvenilir sürüş ve daha düşük yuvarlanma direncini garanti eder. İdeal bir ürün yaratmak imkansızdır, ancak Alman tasarımcılar kesinlikle ideale yaklaşmak için ellerinden geleni yaptılar. Çalışmaları, büyük çoğunluğu son derece olumlu olan, zaten yarım binden fazla fikir vermiş olan müşterilerimiz tarafından takdir edildi.
 

Şehsuvar Bey, ContiWinterContact S850'yi kullanma deneyimini anlatıyor

"Mükemmel lastikler, farklı hava koşullarında (mevcut kışın takılan) ve farklı yüzeylerde (şehir içinde, şehir dışında) Lastikleri kullanıyorum ve olumlu bir şekilde şaşırdım. Çok iyi drenaj, ağır günlerde bile sürüşün tadını çıkarın (silecekler hakkında söyleyemediğim üzücü - belki Kıta Avrupası benim düşüncemi alacak ve silecek üretmeye başlayacak çünkü bu pazardaki mevcut üreticilerin kesinlikle daha iyi olacağını düşünüyorum.) Tipik kış koşullarında ve karda ve Sulu karile kaplı yollarda, mükemmel bir performans sergiliyorlar, yüzeye hakim olan karda mükemmel bir şekilde ısırıyorlar.Ayrıca otoyollarda oldukça agresif bir sürüş olmasına rağmen, aşınmaya karşı yüksek direnç göstermesi ile karakterizedir.Alıcı alımının çok memnun olacağını eminim. Bu lastikler ve gerçekten bu lastikleri kullandıktan sonra, daha uzun süre ürün almak için daha fazla harcamaya değdiğini söyleyebilirim.Bu lastikleri tüm lastik üreticilerinden tavsiye ederim. "

3. Nokian WR D3
 

Genellikle "kış uzmanı" otomobil sürücüleri ve fanlar tarafından çağrılan Nokian WR D3, kesinlikle en yüksek kaliteli premium kış lastiklerinden biridir. Nokian WR D3, düşük sıcaklıklarda çok esnek olan karışım nedeniyle şiddetli kış koşullarında sürüş için mükemmel bir seçimdir. Ek takviyeler ve modelin yuvarlanma direncinin azalması, bu satın alma işleminden pişman olmayacağınız anlamına gelir.
 

Ayşegül'ün fikri

 Gerçekten harika bir lastik. Goodyear UltraGrip 7, BFGoodrich GForce Winter, Kleber Krisalp HP ve Fulda Kristall Montero da dahil olmak üzere çeşitli kış lastiklerini kullandım, ancak Nokian WR D3 gerçekten de bunların en iyisi. Dunlops ve Continental'lerle performansı iyi bir fiyata kolayca eşleştirebilecek bir ürün elde ediyoruz. Karda bir Vaiaku gibi. Yüzeyde iyi tutuşa sahiptir. ABS'yi ıslak yollarda hiç açmamıştım. Karayolu ve karla kaplı kapalı kavşak ile otoyoldan ayrılırken, kuru yüzeylerde yaz aylarında olduğu gibi kolayca sürülebilir. Bana asla, aracın yol tutuşunu kaybetdiğini söylemeyin. Gürültü söz konusu olduğunda da iyidir. En sessiz değil ama uzun yolculuklar sırasında bile rahatsız etmez.  tavsiye ederim! "
 

4. Nokian WR A3

Her koşulda mükemmel kavrama, benzersiz çekiş kontrolü ve ortalamanın üzerinde aşınma direnci olan birinci sınıf bir kış lastiği - bu şekilde bir Nokian WR A3'ü tanımlayabilirsiniz.
 

Model genellikle Avrupa'daki sürücüler tarafından sadece özelliklerinden değil aynı zamanda kullanım rahatlığından dolayı da seçilmiştir. Model sessizdir ve lastiğin yüzeyindeki titreşimleri mükemmel bir şekilde emer, bu sayede sürüş sadece güvenli değil, aynı zamanda son derece konforludur.
 

   Celal'in düşüncesi: "Ben yılda 50.000 km'yi kapatacağım, bu yüzden lastikleri sık sık değiştiriyorum ve teklifin iyi bir özeti var. Yüksek hızlarda sürüş, lastik seçimini önemsememe zorluyor. Tüm hayatım onlara bağlı, Nokian A3 modeli çok iyi, 200 km / s'ye kadar olan otoyol hızlarında (örneğin Almanya'da) hava koşullarından bağımsız olarak çok uygun bir araç. Kusursuz frenleme. Sıcaklık -10 ve donmuş asfalt, ABS anahtarlama veya yönlendirme yardımı ile sonuçlanmaz.Bu sınıftaki bir lastik, ne harika bir Dunlop 3D (bununla eşleşmenin zor olacağını düşünmüştüm.) Genel olarak, A3'ü tavsiye eden herkese tavsiye ederim. Kendisi ve ailesi hakkında çeşitli koşullarda (-10 da dağlarda da dahil olmak üzere) 8.000 km'lik bir alan kaplamıştım.Yaz, yaz lastiklerine göre yanmayı artırmıyordu.Bu lastikleri problemsizce dengelemek, yaz lastikleriyle ilgili olarak Dunlop üzerinde sürücü biraz daha yüksek ama birçok kış lastiği daha sessiz res geçmişte kullanmıştım. "
 

5. Dębica Frigo 2

Dębica Frigo 2, ekonomi sınıfının bir temsilcisi olarak sürücüler arasında büyük bir popülerliğe sahiptir. Üretici cazip bir fiyata çok iyi bir performans sağlar.
 

Kış modeli, kış gezileri sırasında iyi performans gösteren bir lastik bileşimi ile donatılmıştır. Özel olarak modifiye edilmiş sırt, kayma veya sarsılma korkusu olmadan köşeleri zekice yener.
 

Burhan tarafından gönderilen görüş: "Bir sonraki sezona kadar fikirlerin yayınlanmasını bekledim, bir şey yazmadan önce biraz sürmek istedim. Geçen kış bir takım lastik satın aldım. Uzun bir süre düşündüm. Seçim zordu görüşler farklıydı ve belirsizdi Her lastikte bir sorun vardı.Bazıları çok mutlu olduklarını, diğerlerinin de çok hayal kırıklığına uğradıklarını yazıyordu.İnce seçimim Dębica Frigo2 idi.Üretici sansasyonel olduğunu iddia ediyor. Herkesin onayladığı karla kaplı yollarda, görünüşe göre ADAC testlerinde bu sert kış şartlarında diğer yüksek kaliteli lastik markalarını yendi, ancak diğer asfaltlanmamış yüzeylerde (kuru, ıslak yollar), oldukça düşük puan aldı. Birçok yorum, sonunda Dębica ile gitmeye karar verdim (kış başlayacak ve akılda fiyatına sahip olacak umudu) Ben aşırı bir sürücü değilim, ama lastiklerin kuru ya da ıslak yolda kötü davrandığını fark etmedim. muhtemelen daha fazla ensef lastikler yola daha iyi yapışır .Karda hiç kullanmadım, o yüzden bilmiyorum). - harika. Bir yıl önce blizzard sırasında seçimimle çok mutlu oldum. Karla kaplı bir otoparktan yokuş yukarı çikmak büyük sorunlara yol açmadan tırmanıyor ve hatta başkalarını bir hendekten çekiyor. Bu lastikler oldukça yüksek karlarda bile iyi (...). "
 

4 adımda lastik satın alımı
 

1: ilginizi çeken lastikler hakkında sürücülerin görüşlerini kontrol edin (bu makaleyi okuduktan sonra, bu adımı geride bırakmış olursunuz).

2: Lastiklerinizin otomotiv dergileri veya organizasyonları tarafından test edilmiş olup olmadığına bakın. Lastik test sonuçlarını lastik tanıtımımıza girerek web sitemizde görebilirsiniz.
3: Lastiğin etiketini kontrol edin. Bu sayede modeli ıslak zeminde, yuvarlanma direncinde (yakıt yanması üzerindeki etkisi) ve dışarıdaki gürültüyü frenlemede daha fazla öğreneceksiniz.
4: Hala şüpheleriniz varsa, uzman tavsiyelerine güvenin.

Bize ulaşın (0212 705 53 15) ve arabanız için en iyi lastikleri seçmenize yardımcı olalım.