195/70 R15 kış lastikleri kullanıcı yorumları, 2013/2014

  • Yazar: OPONEO.COM.TR
Aşağıdaki makalede bizim tarafımızdan hazırlanan 195/70 R15 boyutlu, kış mevsimi için en iyi nakliyat lastiklerinin listesini bulacaksınızdır. Bu portal kullanıcıları tarafından veritabanına eklenen görüşlere dayalı olarak düzenlenmiştir. Oponeo görüş veritabanı (70 binden fazla kişiden oluşan) dünyada en büyüklerden bir tanesidir. Sizin gibi lastik kullanıcılarının görüşlerini öğrenin. Ayrıca açıklamada bizim tarafımızdan hangi lastik modelinin en çok tavsiye edildiğini öğreneceksniz.
                                                         
195/70 R15 boyutu olan lastikleri kullanan arabalar arasında Citroen Jumper, Fiat Ducato, Ford Transit, Mercedes Sprinter, Mercedes Vito, Renault Master, Toyota Hiace ve VW T4 bulunmaktadır.

OPONEO kullanıcılarına göre en iyi 195/70 R15 lastikleri
Lastik Modeli Not  
1. Michelin Agilis Alpin 4,4 Ürün Sayfası
2. Nokian WR C Van 4,4 Ürün Sayfası
3. Kleber Transalp 2 4,1 Ürün Sayfası
4. Pirelli Winter Chrono 4,1 Ürün Sayfası
5. Firestone Vanhawk Winter 3,7 Ürün Sayfası

En iyi derecesi 5 olan, 1-5 ölçeği geçerlidir.

Michelin Agilis Alpin.

Michelin Agilis Alpin (ortalama puan 4,4)

Michelin Agilis Alpin nakliye araçları için tasarlanmış olup yüksek performanslı kış lastiğidir. Bu lastik hakkındaki değerlendirmelerde; kara, kar sonrasındaki balçık ya da ıslak yüzeye karşı dayanıklı olduğunu okuyabiliriz. Ayrıca kullanıcılarımıza göre Michelin Agilis Alpin kar temizlenmemiş yollarda çok etkileyici bir şekilde performans göstermektedir. Yüklü nakliye aracı direksiyon hareketlerine çok iyi tepki verir ve sürücüsüne güvenlik duygusunu sağlar. Birçok sürücü de lastiğin sessiz ve konforlu çalışmasını vurgulamaktadır.
 
Bu model, genellikle nakliye lastiklerinde kullanılan simetrik bir sırt ile donatılmıştır. Bu çözüm kışın yol yüzeylerinde optimum performans sağlamaktadır.
 
 Michelin Agilis Alpin lastik modeli kış ekipmanı olarak Renault Master, Mercedes Sprinter, Iveco Daily, VW Crafter, Citroen Jumper araçlar için sunulmaktadır.
Michelin, Fransız lastik üreticisi olup pazar lideri sayılır. Büyük araç üreticileri, otomotiv dergi ve kuruluşları uzmanları bunun yanı sıra sıradan sürücüler tarafından tavsiye edilen lastik markasıdır.

Nokian WR C Van.

Nokian WR C Van (ortalama puan 4,4)

Nokian WR C Van nakliye araçları için en yüksek kaliteye sahip olan bir kış lastiğidir. Pazara kış lastiğini ilk olarak süren şirket tarafından üretilmiştir.
 
Kullanıcılarına göre Nokian WR C Van tipik kış koşullarında kusursuz davranır. Ayrıca bu model derin kardan çıkabilir, hızlı ve kolay bir şekilde aracın durdurulmasını sağlar. Sürücü kaygan bir yolda yüklü bir araç sürerken kendini güvenli hissetmektedir.
 
 Model, asimetrik bir sırt ile donatılmıştır. İşbu çözüm, teknolojik açıdan en gelişmiş olarak kabul edilir.

Nokian Fin lastik üreticisidir. Ürünleri tasarlanmış ve en zor koşullarda test edilmiştir. Onun için bu kadar mükemmel kaliteye sahiptir.

Kleber Transalp 2.

Kleber Transalp 2 (ortalama puan 4,1)

Kleber Transalp 2 benzersiz konfor ve güvenlik hissi veren bir kış lastiğidir. Sürücülere göre sürüş sırasında kayma ve diğer zorluklar olmaması ile karakterize edilir.
 
Bu model şehir ve karayollar üzerinde sorunsuz davranır. Tepeleri geçmek de hiç sıkıntılı değildir. Modern yönlü sırt deseni sayesinde lastik, kar, kardan sonraki balçık ve su üzerinde yol tutuşunu sağlar.

Üstelik kullancılarımız Kleber Transalp 2 lastiğinin sessiz çalışma, yoldaki inişli yokuşlu yerleri gidermesi ve hasarlara yüksek tolerans göstermesi gibi özellikleri vurgulamaktadır.

Pirelli Winter Chrono.

Pirelli Winter Chrono (ortalama puan 4,1)

Pirelli Winter Chrono, premium sınıfı nakliye lastiği modelidir. Bu lastikler size huzur ve güvenlik duygusunu verir. Modelin, hızlı ve agresif sürüş yapılmasına rağmen mükemmel yol tutuşu vardır.
 
Modern yönlü sırt sayesinde hareket etme, frenleme ve karda hızlanma sorunsuzdur. Ayrıca kullanıcılarımız Pirelli Winter Chrono lastikleri ile tüm manevraların hızlı ve etkili olduğunu işaret etmektedir.

Sürücüler, lastiğin uzun süreli kullanım sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadığını beyan eder. Bu modelin satın alınması çok karlıdır.

Pirelli lastik İtalyan üreticisi olup sektörün en büyüklerinden biri olarak adlandırılmaktadır. Şirket Formula 1. için lastikler sağlar.

Firestone Vanhawk Winter.

Firestone Vanhawk Winter (ortalama puan 3,7)

Firestone Vanhawk Winter modern bir kış lastiğidir. Nakliye araçları için günlük kullanımda idealdir.
Model, kaygan zeminlerde manevra yaparken sürücüye büyük bir güven vermektedir. Şehir içi trafikte hareket etme sorunsuz olup, hatta araç hızı ani değiştirildiğinde, frenleme yapıldığında ya da hareket ettiğinde yol tutuşunu kaybetmez.

Firestone Vanhawk Winter lastiğinde nakliye araçlarında en yaygın olarak kullanılan yönlü sırt vardır. Bu da yükle sürüş durumunda optimum performans sağlar.
                                                                                                                                                              
Lastiğin önemli bir avantajı fiyatına göre yüksek kalitesidir.

Firestrone, Bridgestone Japon karteline ait bir Amerikan markasıdır. Japon ve Amerikan teknolojik çözümlerinin kombinasyonu, çok sayıda kullanıcı tarafından iyi değerlendirilen başarılı lastik üretimi ile sonuçlanır.Makaleyi yararlı buluyor musunuz? Bizi beğenin.

Teşekkürler
Yorum ekle
Kabul Ediyorum Gizlilik Politikası nowe okno
(Dikkat: Forumdaki yorumlar modere edilmektedir.)