Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Hakkımızda

   

Genel bilgi

OPONEO Lastik Satış Ve Pazarlama Dış Ticaret Limited Şirketi
Yeşilce Mah. Dalgıç Sok. No:3/1-130 Kağıthane/İSTANBUL
 

Telefon: 0 212 705 53 15
E-Mail[info@oponeo.com.tr]

Vergi Dairesi/No :
Maslak V.D. 644 036 89 94

Banka Bilgileri:
TEB BANK (Türk Ekonomi Bankası A.Ş.)
Hesap no: 10063962
Şube Kodu: 0432
IBAN: TR970003200000000010063962
SWIFT: TEBUTRIS432

Oponeo, online lastik satışında geniş çaplı tecrübeleri bulunan bir şirkettir. Şirketimiz 1999 yılından beri büyümesini arttırarak devam ettirmektedir. Bugüne kadar müşterilerimize profesyonel ve tarafsız bir şekilde lastik seçimlerinde yardımcı olduk. Gururla söylemeliyiz ki satışlarımız ve müşteri potansiyelimiz her geçen gün daha da artmaktadır. Şu ana kadar müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler, müşteri memnuniyetinde en üst düzeye ulaştığımızın göstergesidir.

Oponeo.com.tr müşterilerine günde 15.000 lastik gönderebilecek modern bilgisayar donanımlarına ve lojistik merkezlerine sahiptir. Oponeo Türkiye depoları 62 hektarlık alanda kurulmuştur. Oponeo olarak Türkiye’nin ve Dünya'nın en önde gelen ve en büyük lastik depoları ile çalışmaktayız ve bu sayede müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

 

Misyonumuz

Misyonumuz müşterimizin beklentilerini, isteklerini en üst düzeyde karşılamak ve aradıkları lastikleri en kolay biçimde seçmelerine yardımcı olmaktır. Bütün müşterilerimize yüksek memnuniyet garantisi, işlem güvenliği garantisi ve hızlı teslimat garantisi veriyoruz. 

 

Değerlerimiz

İnsan Odaklı Çalışma – Bütün çalışanlarımız uyumlu bi şekilde çalışan ve yüksek müşteri memnuniyeti hedefine doğru hep birlikte ilerleyen kişilerdir. Başarı – İnsan yeteneklerini seçici bir şekilde belirli görevlerle eşleştirerek kişisel gelişim ve kalıcı yükselme sağlamak.

 

Kargo

2 ve üzeri tüm ürünlerin kargo ücreti firmamıza aittir. Alanında profesyonelleşen ve yıllardır aynı sektörde çalışan UPS kargo ile siz değerli müşterilerimize en iyi ve en hızlı kargo hizmetini vermekteyiz. Öncelikli hedefimiz müşterilerimize siparişlerini 3 ila 5 iş günü içerisinde ulaştırmaktır. (Yasalarda belirtildiği üzere internet ortamında yapılan alışverişlerin teslim süresi maksimum 30 gündür)

 

Kargo Teslimatı

Her müşteri siparişini teslim alırken kontrol etmelidir. Kargo müşteriye ulaştığı zaman sayısını kontrol edin ve eğer varsa problemlerini (hasar görmüş ürün, yanlış ürün..) direk olarak Oponeo.com.tr müşteri hizmetlerine bildirin. Müşterilerimiz yanlış gönderilen veya hasarlı gelen kargoyu kabul etmeme hakkına sahiptir bu tip iadeler için firmamız tarafından kargo ücreti talep edilmez. Firmamızın kusuru bulunmayan durumlarda müşterinin iade talep etmesi durumunda tüm kargo ücreti müşteriden kesilir.

 

Galeri

Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo Oponeo