Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Atlas Tires

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Atlas Tires

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Atlas Tires

En son eklenen yorumlar

Büyük bir fiyata çok iyi bir lastik!
Yorum OldiMerc: 4,5 111150

Alman Oto Dünyasındaki işgal edilen pozisyon nedeniyle lastikleri aldım. Ne satın alacağımı tam olarak bilmiyordum ama şimdi lastiklerin gerçekten havalı olduğu sezondan sonra cesurca yazabiliyorum. Islak ve kuru iken ABS'yi hiç açmamış ve sık sık çok sert fren yapıyor. Kuru ve ıslak yüzeylerde çok iyi tutunurlar. Sürüş tarzım agresif, arkadaki sürücü ve neredeyse hiç sistemsiz 200 at, öndeki lastikler hemen hemen yeni, arkada 2 mevsim bile olsa, 3mm kaldı. Yaklaşık 15.000 km. Bence sonuç gerçekten çok iyi. Böyle bir arabada bu boyutta sönümleme gelince, 15 inç değil, tavsiye ediyorum. Şimdi 18cali jant satın alacağım ve kurulacak olan lastik Atlas Green spor olacaktır. Herkese tavsiye ederim, fazla ödenmeden iyi performans daha fazla »

Güzel lastikler
Yorum RAFAŁ: 4,4 111140

merhaba testler arasında yüksek bir yer edinen lastiklerden satın aldım, diğer şeylerin yanı sıra, dünyada ıslak performansta , iyi bir a6 c5 için uniroyal raintsport 3 den oldukça iyi performans gösterdi. 225 / 40r18 ebatında lastikler, pişman değilim ama dengeleme ile ilgili problemler vardı, kişisel olarak tavsiye ederim, eski şirketlerin yeni Çinliler kadar iyi olmayacağını düşünüyorum. 220 km / s de ses problemi yapmıyorlar, oldukça keskin köşeler de problem yaratmaz, kişisel olarak tavsiye ederim çünkü buna değer! Kişisel olarak Polonyalı otomobil dünyasında çok ilginç bir yazı okuyorum, tüm ortalama işaretleri sayıyorum, ilk 50'den 7. sırada çıktı.ı daha fazla »

Atlas Tires yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Atlas Tires

Kış lastiklerinin popüler modelleri Atlas Tires

Kış lastiklerinin tüm modelleri Atlas Tires

En son eklenen yorumlar

Çok gürültülü !!
Yorum Juri capelli: 2,2 112000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Saatte 50 km üç farklı lastikten check-in yapılan aslında ben tam tersine monte sanıyordum yeterli gürültü vardı üzerinde sadece monte edilmiş. ıslak ve ekonomik limitati.troppo karda kötü !! daha fazla »

İyi mühür de o süre
Yorum Antonio Sinibaldi: 3,6 111600

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Her iki yüzeyin herhangi bir tür güvenilirlik (kuru, ıslak, karla kaplı) hem de süre söz konusu lastikleri tavsiye ederiz. daha fazla »

Atlas Tires kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Atlas Tires

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Atlas Tires

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Atlas Tires

En son eklenen yorumlar

fena değil
Yorum Sonny B: 4,1 111110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler, normal, çok ucuz fiyat, onlar sadece aldı çünkü ıslak asfaltta viraj, sadece bir kez belki sorun vardı işlerini yapmalarına çok düşük hızda rağmen kaymış neyse ben gerçeği olduğunu düşünüyorum bu yüzden hiç olmamış onlar iyi olabilir harcamak değil eğer (ben bir acemi olarak konuşmak) ama istediğiniz ve kendini daha iyi satın düşük maliyetli lastiklerin hala yapabileceği gerçekten çok yeni idi daha fazla »

Mükemmel seçim
Yorum Francesco: 5,0 11111

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

İyi lastikler, sadece birkaç mil ve şimdiye kadar çok iyi yaptılar,% 50 aşınmadan sonra davranışları görecekler. FYI Tüm Atlas otomobillerimdeki 4S'm hepsine çok otomobilden süper yüksek performans modellerine kadar tüm beklentileri karşılıyoruz. daha fazla »

Atlas Tires 4 mevsim lastiklerin tüm listesi