Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: BCT

Yaz lastiklerinin popüler modelleri BCT

Yaz lastiklerinin tüm modelleri BCT

En son eklenen yorumlar

Fiyat fena değil. Ben tavsiye ederim. Ben büyük bir şiire bakın.
Yorum Matt: 3,8 111800

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

4 + / 6 - Lastik gerçeği ve przesłodzić söylemek değil. Ben karda araba için fırsat oldu ve o gömüldü bile yola yapıştırılmış gerçekten iyi, lastik oldu. Ben yüksek hızda döner aldı ben bile değildi - Kuru koşullar lastik agresif ve hızlı sürüş rağmen, iyi ben fren ve gelen downshifting değil başlamış bir süre sonra her fırsatta yapışır. Ayrıca kuru asfalt sorunsuz başlayın. İnhibisyon garip bir duygu, lastik aniden oldu ve asfalt Tekerlek patinajı oldukça etkili bir inhibe olsa bile, o hala yapıştırın sanki. Ancak, ıslak asfalt tüm cehenneme gider, zımpara taşları 120km / s'in üzerindeki hızlarda, kızaklama oldu oldukça sık bir yerde bitmiş başlatmak, o pislik gibi virajda arabayı tutmak zordur. Zihin mümkün olduğunca sürüş barış için. daha fazla »

Fiyat bu kalitesinin belirleyici tutar sıcak daha kısa bir Pazar sürücü bir lastik, beklemek yok iyidir. Biraz yağmur ve sabun gibi davranır
Yorum tyre kiler: 2,1 111000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben son derece aşırı değerli ıslak kavrama endeksi için kimseye tavsiye etmem. Peki, ama piyasadaki en ucuz lastik biridir. Eğer yine yaz aylarında hızlı bir sürücü, ama sokakta 14 derece altında yağmur veya sıcaklık hatırlamak ve çekiş için mücadele başlar. Ben hala bu fiyata iyi bir lastik olduğunu inananlar tavsiye ederim. Dikkatli ve asla ile yaklaşım bu lastikler herkese tavsiye ederim. Kauçuk bileşimi oh onlar sırt blokları arasındaki çatlak eğilimindedir, berbat. daha fazla »

BCT yaz lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: BCT

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri BCT

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri BCT

En son eklenen yorumlar

BCT 4 mevsim lastiklerin tüm listesi