Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: BFGoodrich

Yaz lastiklerinin popüler modelleri BFGoodrich

Yaz lastiklerinin tüm modelleri BFGoodrich

En son eklenen yorumlar

Fiyat korzystna.Spalanie normaldir. Küçük giyin.
Yorum Marcin/Dolny Śląsk: 4,1 111110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Merhaba. Sam, bu lastiklerin yorumlarınızı okuduktan sonra tırnak karşılaştırarak çok zaman geçirdim ve aldım önce. Ben ders :-) (Citroen Berlingo II) ve binek otomobil gibi yüksek araba ile seyahat ve lastik araba süzülüyor o kadar iyi olmalı. Benim seçim başında boyutunda Nokia hattı 205/65 R15 (yaz başlangıçta üretici için beklenen boyut) üzerine düştü. Hemen yerleştirdikten sonra ben gidiyordum rahatsızlık hissettim! Yol boyunca Oto myszkowało, sol üst ve sağ ve, örneğin, ellerinde direksiyon düzenlenen ve ben düz gitmek zorunda biliyorum! İki lastik üretim kusurları var olduğu ortaya çıktı. Onları reklamı ve (OPONEO) iki iyi ve iki değil bulundu. Arızalı lastikler için bir geri ödeme var, ve benim için iyi (pul her iki yönde OPONEO örtülü) geri gönderdi. İki lastik satmaya karar (benim güven gergin çünkü, bu tür hikayeleri ve her birimiz muhtemelen yok hatta zaman) ve yorumlarla üzerinden tekrar yeni komplet..znowu tarama satın almak ve nihayet BFGoodrich G-Kavrama almaya karar verdim 195/65 R15 95 T XL. Arabam bu boyut kış için tavsiye edilen, ama ne olursa olsun bu lastikleri ;-) Ve bir hit kanıtlanmıştır! Ben Nisan ayında aldım. Şimdi biz Ekim başında ve bazı 10.000 kilometre sürdü. Kasabada yaşayan, bir günlük gidip sonra eve geri, daha sonra, şehir çalışmak. Bir gün çok doğru uzun yolları gibi 500 kilometre. Saat gibi önde gelen arabayı varsayarak sonra! (Berlingo direksiyon mekanizmasının hassasiyeti bilmiyorum olmamasına rağmen ne mükemmel) kuru koşullarda parlak gerçekleştirdi. Islak ben bir yerde ben tamamen emin değilim içtenlikle yazacağım, ama (sadece 120 üzerinden) sadece çok hızlı. Lastik aşınması: Arka aksta 10 bin (detay tedbir yoktu) Tüm tüketimi görülemez. Biraz daha iletme, ama benim göz benim kilometre üç mevsim emin olacaktır için. Yanma ... Büyüme kesinlikle değildi! Komfort..to şikayet indywidualnie..ja her bağlıdır. Ben bir aile sürücü ve ben lastiklerin şey öyle değil aslında hakkında sanmıyorum rahat hissediyorum! Yani o kadar! Saygılar. daha fazla »

Yazar:MARIANER
Yorum MARIANER: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler kuru yollarda mükemmel tutun. Przekroczniu kavrama kayma ve arka kavrama kadar biraz uślizgują av düşmemesi zaman. Hydroplaning azaltarak ıslak su deşarjı. Islak yollarda fren oldugunda (ABS yok) przyczepnoś kalır durma mesafesi aşırı uzanan, równierz de köşeleri tutun ve yağmur çekiş kaybı bir savrulma hemen düşmemesi değil. Çok - Ne yazık ki, kar, buz, bu lastikler ama teşekkürler (yollar iyi korunur) özellikle şehirde binmek için bile imkansız yönlü sırt için değil - Onları üst köşesinde (Michaelin Enerji E3B önceki lastikler, ne yazık ki, evet üzerinde) iplik ateş mümkün oldum kışın karda iyi performans ama fren ile dikkatli olun. Kar, şehir dışında ben tavsiye etmem ... Ben yokuş aşağı slayt ABS-e zaman var ... reaksiyon ve kavrama (yoksa sevgili yol inşaatçılar uyumak yapmazsan frenlemek ... ve) hayır. Onlar küçük bir kusuru var - hızlı örneğin Michaelin Enerji E3B daha yıpranacaktır ama onun yumuşaklığı sayesinde çok daha güvenli profilerami ile karşılaştırıldığında ıslak inhibe Fransız lastikler, daha vardır. Arabamı olarak iyi bir fiyata Genellikle lastikler büyük (o zayıf değil, aynı zamanda çarpıcı değildir, hiçbir güç yoktur). Sen agresif ve hızlı bir yolculuk yapabilirsiniz. Sessiz bir sürüş ile kesinlikle aynı zamanda çok pratik silin olamaz. (Benim sırt bakarak onlara yaklaşık 45.000 yapılması gerektiğidir). daha fazla »

Kış lastikleri: BFGoodrich

Kış lastiklerinin popüler modelleri BFGoodrich

Kış lastiklerinin tüm modelleri BFGoodrich

En son eklenen yorumlar

Yazar:Andrzej - Warszawa
Yorum Andrzej - Warszawa: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bu onların 3 kış ve muhtemelen dördüncü ayrıca sürece hayatta ... olacak. Bunu güveniyor ve maalesef sabit sıkıştırılmış buz ve kar iyi aniden fren çalışmayın zorunda lastik sonra iyidir. Sonra, o istediği ve nereye gittiği isyankar, kötü niyetli velet ruhu içinde doğmuş, ABS ile bağlantılı olarak için durdurmak istemiyor. Belki fren pabuçları olur? Ne giymek - hmm ... Kauçuk hangi fizik ve umurunda ve orada kaydeder kimin benzeri yasalara tabi çünkü başkalarına anlatmak gibi muhtemelen kadar kötü değil. Eğer sessizce okuyabilir bazı değerlendirmeleri. Birileri öyle arabaları Vivo veya diğer dişeti beni karşılaştırır gibi Tabii. Bu gürültü ile çok kötü değil ama bir şey daha beklenebilir. Artı tarafta şüphesiz kuru yollarda sürüş içerebilir. Bu kış lastikleri için belirleyici olmayabilir ama bunu güvenebilirsiniz. Islak başlangıç, özellikle kötüdür. 150 hp taşımak bazen zor zaten güç biraz ama. Aslında Birisi eğer normalde yeterli olmasına rağmen. Eğer değilse diğer kullanıcıların sabit kar ing hareket yazma gibi Ayrıca, bu doğru değil, buz altında bir şartla gitmedi kar için bir seçenek değil, TWI üzerine kauçuk biraz birlikte olmak zorunda. daha fazla »

Yazar:kawa
Yorum kawa: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben sonraki zimówek satın hazırlamak, onlar yaklaşık 4 mm, ve bu nedenle döviz indik. Continentale Eko daha Güçlü yaz sezonu - aşınma altı. Gürültü - Beş - Ben bile karayolu üzerinde hız, bir sıkıntı bulamadı. Yuvarlanma direnci - yanma yaz / kış dramatik değişiklikler fark değil. Buz üzerinde Davranış - bunu değerlendirmek zor, bu yüzden artı içeri, hareket edemiyorum Polonyalı lastiğin kar bırakmak ve genellikle zayıf bir kavrama sahip kolay sürükleniyor, ama aslında ben onları hayal kırıklığına değildi çünkü kar davranışı, sadece 3 puan verin. Bir şirket arabası gezdi ve benim sürüş tarzı hızlı ve agresif biraz daha fazla olduğunu Clio,. Bu lastikler Polonyalı ana yollarda günlük kış koşullarında iyi excel, ben hemen hemen her zaman öngörülebilir söyleyebiliriz. Islak ve kuru koşullarda ve düşük sıcaklıklarda hem ihtiyaçlarını onlardan korkuyor değildir (Ben "Yüzyılın kış" sırasında onlara giderdim) tanışın. Bir hafif kavisli ağız rağmen denge yenerek sorunları yok. Ben kolayca bunu tavsiye ederim. daha fazla »

4 Mevsim lastikleri: BFGoodrich

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri BFGoodrich

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri BFGoodrich

En son eklenen yorumlar

Ürün değer tavsiye.
Yorum Andrzej.: 4,5 111150

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Tamam yıl boyunca lastikler gelince kötü koşullar atmosferyczynych ama kış genellikle sürpriz ve şimdiye kadar esirgemeyen içinde, kış ile başa çıkamaz korktum. 19 Mart ve kar tabakası Gidip sessizce büyük sorun olmadan dağlık tepelik alanda yaklaşık 30 km götürmek ve sadece olumsuz sıcak bu lastikler biraz esnek alabilirsiniz olduklarını söyleyebiliriz bir sorun olmadan yönetilen dün, örneğin, yaklaşık 25 cm'dir ve yolun eğrisi, ama yine de monte edildiği araç bağlıdır, yol kesinlikle kuru koşullarda ıslak olarak chamowania któtsza olup. daha fazla »

Çok iyi lastikler, hem yaz hem kış.
Yorum Marcin Wojciechowski: 4,8 111180

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

O değildi çünkü çok iyi lastikler, hem yaz hem kış, ne yazık ki, kar test etme fırsatı olmadı. Zaten tam yıl lastikleri tercih nedeni budur. Çok yumuşak yaz, ama durmaz şey, hatta biraz konfor yükseltir Bana öyle geliyor ki. Çok daha sessiz ve daha konforlu - Yeni yıl boyu keçe eski yılın değişiklik, yeni lehine çok büyük bir fark oldu sonra. Islak, çok iyi yapışma, sen rahatsız hiçbir şekilde hafif bir sessiz swish duyuyorum. Sonuç olarak - Seni çok tavsiye! daha fazla »